Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Önsanyargatás nélkül is lehet fogyni - egy remek kezdet fórum

Önsanyargatás nélkül is lehet fogyni - egy remek kezdet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Önsanyargatás nélkül is lehet fogyni - egy remek kezdet

13. Zsókica21 (válaszként erre: 11. - Alexx)
2017. márc. 15. 19:44
Halihó!Hová lett a tanács?Elakadt?Én is kíváncsi lennék rá!
12. birgi74 (válaszként erre: 11. - Alexx)
2017. márc. 11. 19:10
várom! :) szívesen fogadom. (csak ne az legyen, hogy havi egy Marlenkát se léccci...)
11. Alexx
2017. márc. 11. 14:05

Gratulálok. Magam is életmódváltással értem el a céljaimat és ez a mai napig kitart, sőt ez már a sírig is elkísér szerintem.

Csak így tovább!!!! Ha további alakulást tervezel, akkor szívesen adok egy tanácsot. :)

10. michelle.r (válaszként erre: 6. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 6. 14:27
A legjobb törülközőszárító :D
2017. márc. 6. 13:23
Szobainas... :D Nálam ez a szobabicikli. :D
8. birgi74 (válaszként erre: 7. - Lonna4)
2017. márc. 4. 08:12
Igen, a kalóriaszámolgatás jó kezdetnek bizonyult, megadta a sikere a kezdő lökést. Most már tudatosan azokat az ételeket választom, amik nem csak kevés kalóriát jelentenek, hanem hasznosak is. :)
7. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Birgi74)
2017. márc. 3. 08:15
Ezzel fogytam nagyon sokat. Kalória számolva igaz évekbe telt de megvan. Sok sikert!
2017. márc. 2. 22:34

"Kettő éve áll egy ellipszis tréner (ismertebb nevén: szobainas) a nappaliban"


Ezen jót kacagtam :D ismerős a dolog...:D

2017. márc. 2. 19:43
Gratulálok, nagyon ügyes vagy! Kifejezetten üdítő olvasmány volt, a sok elvakult diéta mellett. Amiket persze időnként én is kipróbálok. DD!
2017. márc. 2. 11:25

Nagyjából én is így élek, lassan 7 éve, annyi különbséggel, hogy az utóbbi három évben keményebb sportra váltottam, amitől nehezebb lettem, de tükör szerint jobb az eredmény.

A hatvanakárhány kg szerintem reális neked, bármennyire is megizmosodsz. Azért mi, nők, nem tudunk bármennyi izmot csak úgy magunkra pakolni.

2017. márc. 2. 10:45
Gratulalok, nagyjabol én is ezt csunalom. Mukodik. Nem gyors a tempó, de mukodik. Es szepen lehet súlyt is tartani vele, meg akkor is ha becsúszik par bűnös nap.
2017. márc. 2. 10:04

Gratulálok. Egyetlen tanácsot szeretnék adni: Mérd (méresd) meg a testzsír százalékod. Ez a mérvadó, nem pedig a mérleg. Erre pedig azért is szükséged van/lesz, mert ha az elkövetkezendő egy évben következetese mozogsz, na adj Isten más torna is megtetszik :), akkor izmot építesz, ami "súlyosabb" mint a zsír. Nagyon sokan egy idő után pánikolnak, hogy leállt a fogyás, vagy jött vissza valamennyi, ami (amennyiben rendszeresen mozognak) izom.

Szóval mérvadónak a testzsír százalékot tekintsd.


Sok sikert :)

2017. márc. 2. 09:08
Az alábbiakban elmesélem, hogyan kezdtem neki a fogyókúrának. Nem annak szántam, csak ki akartam próbálni, hogy mi lenne ha... és bejött. A történetem talán másokat is motivál majd. Mi lehet a legrosszabb, ami történik? Néhány kiló mínusz?! :)

Ugrás a teljes írásra: Önsanyargatás nélkül is lehet fogyni - egy remek kezdet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook