Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online uzlet fórum

Online uzlet (beszélgetős fórum)

11. Cilumiluci (válaszként erre: 10. - Sasmadar2)
2013. márc. 5. 07:05

Nem én kérdeztem:)

Amúgy én már webáruházat működtetek egy ideje,a fórumindító nem én vagyok.

10. sasmadar2 (válaszként erre: 9. - Cilumiluci)
2013. márc. 4. 23:56

Ott van amit linkeltem. Ott nem kell semmi komolyabb befektetés. Adott a termék és még részben a reklámozás is megoldott. Persze reklámozni azt kell.

Na meg utána a garanciális ügyintézés, az ügyfélszolgálat stb.

2013. márc. 4. 08:00

Jól meg kell gondolni mit árulsz,mennyit szánsz rá.Szükségesek engedélyek,számlaképesség,adószám,szakképzettség,könyvelő,stb.

Kell szánni reklámra is rendesen és jókora időt is igényel,pláne az elején,hogy megismerjék és megtalálják a boltodat a neten.

8. Cilumiluci (válaszként erre: 7. - Atiz777)
2013. márc. 4. 07:56
Igen,nekem pont olyan van,Ő szerintem ilyen kattintgatós dolgora gondolt.Az más.Az online üzlet egy befektetés, a sajátod,árulsz benne,Te vagy a tulajdonosa,stb.
7. Atiz777 (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2013. márc. 4. 07:55
En sem ertem pontosan.En egy olyan uzletrol beszelek amin valami termeket fogok eladni.Csak nem epuletbe hanem virtualis modon.
2013. márc. 4. 07:42
olvastam
5. Cilumiluci (válaszként erre: 4. - Tullzi)
2013. márc. 4. 07:42

Te biztosan az online üzletről írtál?

Én egészen másra gondoltam,mikor olvastma a kérdést.

Webáruházra gondoltam,ami nem arról szól amiről Te most itt írtál.Ha félreértettelek bocsánat.

2013. márc. 4. 07:19

Kedvess Atiz777!


Attól függ, hogy mit szeretnél csinálni. Van olyan, ahol nem kell egy filért sem befizetni, de úgy gondolom, hogy onnan nem sok mindent várhat az ember. Van olyan , ahol nagyon sokat kell befizetni, és lehet, hogy pár hónap alatt lecseng az egész, és az adigi munkád elvész.

Van olyan, ahol kevéske pénzt fektetsz be, segítséget kapsz, több cég van benne, tehát, ha egy cég kiesik jönn a következő, és észresem veszed mert dolgozol úgyanúgy.

Ezek között van olyan, akik kéretlen leveleket küldöz, és van olyan akik hirdetnek, és akor küld levelet, ha felíratkozól.

Előnye: otthon dolgozol, Hátránya: nincs egyből fizetés belőle. Vigyázz a piramis játékokkal nem összekevendő.

2013. márc. 4. 06:31
Ezt így nehéz leírni,sokmindentől is függ.
2013. márc. 4. 01:57
2013. márc. 3. 21:37
Valakinek va-e online uzlete? Mivel jar? Elony? Hatrany? Mire kell odafigyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook