Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Online szókereső játék fórum

Online szókereső játék (beszélgetős fórum)


2019. ápr. 24. 13:56
Régi a téma, és nem éppen szókereső, de a hasonlóság miatt tudom ajánlani a Scrabble3D nevű játékot. Letölthető: [link] Telepíteni kell, de megéri ezt a kis kényelmetlenséget. Offline és online is játszható (gépi ellenfeleket is be lehet állítani). A szerver nemzetközi, kevés a magyar játékos, ezért nem árt partnert is hozni. :)
2019. jan. 7. 18:12

[link]

Én itt játszok.

2019. jan. 7. 12:52

[link]


Én ilyesmit játszok telefonon, amit lehet állítani, azaz 6x6 os ra át lehet állítani illetve az időt is lehet módosítani.

2. globus (válaszként erre: 1. - FérfiSzeged)
2019. jan. 7. 08:55

Jójáték oldalán a Szóváltó volt kedvenc. Sajnos Java alapú és a mostani op.rendszerek nem támogatják, bármit csináltunk, nem működik többé. Fantasztikus órákat éltünk át tiszta versenyszellemben, játékosan.

Más, hasonló oldalakat keresgéltem egy ideig, aztán elengedtem a témát. Honfoglalózok, itt vagyok, élem szokásos életemet, újra beiratkoztam könyvtárba. Mert a betűk szeretete örök.

2019. jan. 7. 08:42

Sziasztok!

Azokhoz szólok, akik már játszottak vagy jelenleg is játszanak valamilyen onine szókereső játékkal, amikor egy négyzetrácsos táblán kell szavakat keresni tetszőleges irányban össze-vissza.


Én is próbáltam már többet, de egyik sem tökéletes.

Kevés szó van egy feladványban:

[link]

Egész sokat tud, sok és extra hosszú szavak, design nem annyira tetszik:

[link]

Itt sincs sok szó és gyakran előfordul, hogy nem működik jól:

[link]


Te melyikkel játszol és mi a tapasztalatod vele?

Ismersz még ezeken kívül mást, ami asztali számítógépen játszhatót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook