Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Online ruhák jó áron, jó minőségben? fórum

Online ruhák jó áron, jó minőségben? (tudásbázis kérdés)


2020. ápr. 25. 10:21

Én régebben (2-3 éve) többször rendeltem a bonprix-től. Aztán leszoktam róla.

Mivel alacsony vagyok (nem extrémen), ezért a legkisebb méretet (32-34) rendeltem. Ezzel is sokszor előfordult, hogy ha például hosszú ujjú felsőt rendeltem, akkor az ujja kb. 10 cm-rel volt hosszabb, mint a karom. Mintha majmokra szabták volna.

A gumis nyakú felsőknek olyan laza volt a nyaka, hogy varrónőhöz vittem, hogy varrjon bele gumit. Volt, amelyikbe nem lehetett.

A képen szépen kinéző blúz anyaga a valóságban inkább rongyhoz hasonlított, semmi tartás nem volt benne.

A szépen kinéző felső 1-2 mosás után kifakult.

Egyszer kinéztem egy ruhát, volt épp valami akció a termékekre is és ingyen kiszállítás is volt, megrendeltem. Oda volt írva, hogy akár 2-3 hetet is várni kell rá. Gondoltam, nem baj, nem sürgős. Pár nap múlva visszamondták a rendelést, mondván, hogy elfogyott. Ezután kb. egy héttel megint láttam ugyanazt a ruhát, csak már persze nem volt rá akció meg ingyenes szállítás (vagyis az eredetileg ígért 2-3 hétben még simán benne lett volna). Azt hiszem, ez volt az utolsó csepp.

Most megnézem, mi az, ami bevált onnan:

- egy kis fekete táska;

- három szoknya (egyforma mind, csak a színe más);

- két felső, aminek a nyakába varrónő varrt gumit.

A többi, leginkább felsők, blúzok, azóta már a szeretetszolgálatnál landoltak.

8. labi
2020. ápr. 24. 22:45
About you
2020. ápr. 24. 22:37
Meg egy szavazat a bonprix-re.
2020. ápr. 24. 05:46
Én is a bonprix-ről szoktam rendelni, nekem nagyon bevált
2020. ápr. 23. 22:03
Bonprix.hu Jó minőség, jó ár! Többszörösen kipróbálva!
4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 23. 19:58
Orsay
3. ejmi
2020. ápr. 23. 16:37

[link]

Én rendeltem már itt.

2020. ápr. 23. 15:59
griff.hu-n szoktam rendelni
2020. ápr. 23. 15:15

Sziasztok!


Szeretném feltölteni kicsit a ruhatáram amíg tart a karantén. Mivel most online lehet csak shoppingolni, és nincs ebben tapasztalatom, tudnátok ajánlani olyan oldalakat ahol szép ruhákat lehet rendelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook