Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online rendelést adtak le a nevemben fórum

Online rendelést adtak le a nevemben (beszélgetős fórum)

19. Érdekes73 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2016. ápr. 3. 22:51
Ez egyáltalán nem poénos.
2016. ápr. 3. 11:22

Hát olvasva a hozzászólásokat, lehet hogy tényleg csak jól meg lettem szivatva.

Ugyanis az egyik munkatársunk 1.-jén előbb hazament és a lányom barátjával felhivattuk hogy a közlekedés felügyelettől hivja, és fél órán belül a munkatársunk keresni fogja otthonában, legyen szives otthon tartózkodni. És meglátogattuk :) Kicsit zavarban volt hogy vajon mit tettek hogy házhoz jön a közlededésfelügyelet....jól sült el.


A másik munkatársunkat úgy vicceltük meg hogy csináltuk egy kamu facebookot, és irtunk neki hogy megnyert egy szobabútort a megosztással. Ez is jól sült el...elhitte. Persze az oldal azóta törölve van, mást nem viccelnünk meg. Csakis a tréfa kedvéért csináltuk.


Nekem pedig valószinűleg ez jutott hogy idegeskedhetek hogy vajon igaz vagy sem.

De már elmult a bolondok napja és én még mindig aggódok...lehet hogy feleslegesen, de felkészültem minden eshetőségre.


Nagyon köszönöm hogy időt szakitottatok és elolvastátok, és tanácsot is adtatok.

17. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Channa*)
2016. ápr. 3. 10:03

Viccelődni?! Ha viccelődöm, akkor rendelek neki egy vibrátort. De nem szobabútort.


A már mások által felsorolt okok miatt (előleg, telefon szállítás előtt, mert ugye tudni kell, hogy van-e otthon valaki, stb.) én sem hiszem el, hogy valóban megrendelték, csak mondom, maga a ritka rossz vicc elgondolkodtató. Ez nem vicc, inkább közutálatnak örvend a fórumindító és elgondolkodtató, hogy eserleg mivel szolgált rá, vagy miért ennyire bullok a kollégák.

16. Channa* (válaszként erre: 14. - Gribedli***)
2016. ápr. 3. 09:42

De miért utálnák?

Viccelődni nem azzal szoktunk, akit kedvelünk?


Mondjuk fura, hogy valaki elhiszi, hogy valaki csak úgy rendel a nevében, nem fizet és azt ki is szállítják. Ez nem egy pizza, amit akkor fizetünk, amikor kihozzák.


A bútor szállítást általában a kifizetett számlára lehet megrendelni, csak úgy adják ki a raktárból a bútort (a saját szállítónak is), hogy fizetett számlával megrendelték.



Bár most néztem az online bútor rendelésekor akkor is lehet fizetni, amikor kiszállítják....

Simán visszaküldeném, ha fizetnem kellene. megmondanám, hogy nem rendeltem.

gondolom a rendelés visszaigazolás nem a fórumindító email címéről történt, ha meg igen, akkor gondolom nem igazolta vissza a rendelést, stb.....

15. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Érdekes73)
2016. ápr. 3. 09:30
Én is erre gondolok, hogy inkább csak szivatják, nem rendeltek semmit, de akkor is, ki az a hülye, aki ilyenre vetemedik?
14. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 3. 09:28
Ha ezt tényleg megcsinálták, persze, feljelentés. De elgondolkodtató, hogy hogy képesek ennyire utálni valakit, hogy ilyen tréfát találjanak ki, vagy egyáltalán mit tettél, ami miatt ennyire utálnak. Ha meg nem tettél semmit, csak alapból ilyenek, nem fér a fejembe, hogy létezik ennyi rosszindulat. Mindezt természetesen arra értem, ha valóban megrendelték. De az is, ha csak rád akartak ijeszteni, szerintem elég gáz. Túlmegy minden határon...
13. Channa* (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 3. 07:11
Ha kifizették, akkor tartsd meg:D
12. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 2. 20:46
Nem az a tréfa lényege hogy ezt a rendelést bekajáltad ? Szerintem nem rendeltek semmit se :)
11. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 2. 17:17

Ez nem annyira tűnik jó tréfának, mert költségei vannak.

Ha mégis megtette valaki a nevedben, akkor nem veszed át, és szépen feljelentést teszel.

Sőt... én meg azt mondanám félhangosan, hogy az is hallja, akinek kell, hogy ha ezt megtenné bárki is, feljelentenéd.

10. gigi> (válaszként erre: 8. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 2. 15:47
Azért majd néhány keresetlen szót intézhetsz a "jóakaróidhoz". Idétlen társaság az egyszer biztos.
9. michelle.r (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 2. 14:39
Nem fogják kiszállítani, ne aggódj. Ha nem fizettél előleget, nem kaptál a megrendelésről visszaigazolást sms-ben, vagy e-mailben, akkor nincs megrendelés.
8. minden név foglalt (válaszként erre: 4. - Gigi>)
2016. ápr. 2. 14:20

Igazad van.

Ezzel nem engem tréfáltak meg, hanem a szállitó céget és munkatársait.

Ez már nem tréfa. Pénzbe kerül a szállitás meg minden munka ami ezzel kapcsolatos. Papirmunka, számlázás, stb...ez már nem vicces kategória...:(

Feleslegesen dolgoznak.

Bár remélem hogy nem lesz igaz, és direkt úgy csinálták hogy én azt higgyem hogy véletlenül hallottam csak meg. De bosszant a dolog.. Nagyon.

7. MZsanett (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 2. 14:18
Küldd vissza annak, aki rendelte. Ha tudod, ki az, irányítsd hozzá. Szerintem ha nem ér anyagi veszteség, nem olyan vészes szívatás ez.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 2. 14:18
Tartsd meg :)
5. minden név foglalt (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2016. ápr. 2. 14:17

Sajnos nem fizették ki.

Ha ki fizették volna átvenném és kész...és azzal nem igazán tréfáltak volna meg. Utánvétes lehet inkább.

4. gigi> (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2016. ápr. 2. 14:16
Ne haragudj,de ha valaki egy ilyen húzással akart megtréfálni az nem százas.
2016. ápr. 2. 14:14

Visszaküldheted.


Ki is fizették?

2016. ápr. 2. 14:13
Visszaküldetném vagy a tényleges megrendelôhöz irányítanám át. Meglehet, telefonon is keresnek majd miatta.
2016. ápr. 2. 14:08

Sziaszotk!

Április 1.-jén, hogy megtréfáljanak egy szobabútort rendeltek a nevemben. Nem tudom hol és milyet. Ilyenkor mi a teendő?

Túlságosan nem találom viccesnek a dolgot és csak véletlenül hallottam meg hogy igy akarnak megtréfálni....:(

Ha meghozzák a bútort vissza küldhetem? Vagy mit tegyek?? Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook