Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online kaszinózás fórum

Online kaszinózás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
19. 1b0de372a7 (válaszként erre: 8. - 1d97508455)
2012. jan. 8. 15:43

Konkrétan már vagy ötöt le teszteltem:-))


Úgy 4 hónapja ezzel kelek ezzel fekszek,hogy mi van ha?:-)

Párom is pókerezik,de nem pénzben,vagyis ingyenes játékokban,igen az is jó,csak azt is tanulni kell...idő kell hozzá,tehát hobbiként űzi csak.

Rengeteg van és rengeteg ajánl bónuszt..

Viszont a rengeteg közül a bi...w..i..n..:-)


Ami a legjobb szerintem,legalábbis legtöbb körig tudsz elmenni úgy,hogy nem birizgálnak és nem próbálnak meg lekopaszgatni..

18. 1b0de372a7 (válaszként erre: 11. - 1d97508455)
2012. jan. 8. 15:39
Akkor csak ezeket hívják a kaszinók felhajtó vagy behajtó embereinek nem?
2012. jan. 8. 15:37

Nem értem ,hol olvastad ki ebből a hsz-ből azt, amit,de szerintem igaza van.


Mondanám ,hogy tőzsdézz inkább,de most ilyen kockázatos időszakban azt hiszem nem lenne jó,most beszállni,vagy beletanulgatni.

16. 1b0de372a7 (válaszként erre: 12. - 518baa96c3)
2012. jan. 8. 15:31

Igen ezt észrevettem és azt is tudom meddig enged,tehát kb hány körig és utánna elköveti azt is amit azt hisz az ember lehetetlen és írják egyesek áhh csak 13-ig dob ugyanolyan színt:-))

Érdekes de nem:-)


Másnem arra jó hogy elindítottam ezt,hogy ezt a stratégiát az 1 eurót tegyél a pirosra ha feketét dob akkor duplázzd a tétet és addig amíg ki nem jön a piros,hogy ezt akik kaptak ilyen leveleket és esetleg hoxáznak felejtsék el,mert nem működik annyira vagyis igen x körig:-))

Játékpénzben igazival még nem tudom:-)

Ha véletlenül tudnám megosztanám veletek.

Kell igen szerencse is hozzá az is biztos.


Nem tudom minden esetre azt igen vannak az életben azért olyanok akik ebből mentek tönkre de olyanok is akik ebből lettek millkósok.

Múltkor egy Bernadette nevű magyar csajt láttam x taktikával és hát béka feneke alól szedte vissza magát és triplázta meg 2 óra alatt a majdnem elveszett tőkéjét.

Mondjuk a taktikáját egyszerűen nem jöttem rá,hogy is van...

Ha tudnám már nem fórumoznék itt:-)))

Hanem játszanék ezerrel.

15. 1b0de372a7 (válaszként erre: 9. - 86b109bcf1)
2012. jan. 8. 15:26

Így van ezt én is tudom.


Szóval szerinted?:-)

2012. jan. 8. 15:19

Nem én nem erre én totál másra néztem rá..


Így szól gyorspénznet.huuuuuu reklám nélkül nehogy töröljék a fórumot:-)

Nézz csak rá,ott elemzi az egyet a pirosra és duplázz egyett a feketére és duplázz:-)amire elvileg már immunisak a kaszinók.

Viszont harapnak.


Ugyanis a magyaroknál ez a legkedveltebb taktika:-)

13. 1b0de372a7 (válaszként erre: 5. - Shyana)
2012. jan. 8. 15:15

Én se hallottam előtte erről,de Szentirmai Attila és társai találtam egy ipsét aki ezeket a körleveleket elemzi.

Hogy mennyi a valóssága.

ugyanis azt írja,hogy mi magyarok ha tudunk valamit mivel irigyek vagyunk mint a..nem osszuk meg másokkal,meg érdekes hogy senki nem jelezte még ezt,hogy héé haver én ezt követtem és ebből nyertem milliókat..

Ezután írta,hogy a kaszinók behajtó emberei ezek a körleveles mailok..

Itt vagyok ám nem tüntem el,csak dolgom volt.:-)

De vagyok mostmár..és olvasom amiket írtok és igyekszek válaszolni is.

Sőt mindjárt le is írom én mibe futottam bele és mit is teszteltem hónapok óta..pofon egyszerű amúgy.

12. 518baa96c3 (válaszként erre: 4. - 1b0de372a7)
2012. jan. 8. 14:41

Sziasztok!


Kaszinóban nincs stratégia. Az szerencse. Lehet jó is rossz is.


Ha valaki azt mondja, hogy stratégia van a kaszinójátékban, akkor arról az emberről lehet tudni, hogy aktív szerencsejáték-függő, vagy tégla.


A tuti tipp, tuti stratégia azért nem működik, mert a stratégiák egy bizonyos ember bizonyos ritmusú feszültségtűrésére vannak kialakítva, és kizárólag annak az egy embernek működnek.


Szimpatikus, hogy a téma kiírója körbeérdeklődik, mielőtt el akarja veszíteni a pénzét. A taktika csak arra jó, hogy meghosszzabbítsa a pénz elvesztésének folyamatát.


Kedves ismerősöm nagy összeget kezdett nyerni on-line kaszinón.

De a kaszinóműködtetők nagyon jól tudják, hogy működik az emberi psziché. Minden fortélyt tudnak ahhoz, hogy amikor nagy nyereménnyel kiszállnál, nehogy meg tudd rögtön. Tudják, hogy idő kell csak hozzá, hogy tovább akarj menni.


Veszélyes üzemmőd, bip-bip!

2012. jan. 8. 14:38
Ja, és az ilyen leveleket azért küldik, mert ha valaki beregisztrál az ott írt címen, azért a levél küldője bónusz pénzt kap....
2012. jan. 8. 14:36

Hát igen... ez szól a szerencséről....

Bár kb egy éve volt olyan, h beregiztem egy francia kaszinós oldalra, a kapott ajándék pézből nyertem 300 ezrt ft-ot, és ha töltöttem fel 5000 ft-ot, ki vehettem. De még egyszer mondom, ez mind a szerencsén múlik....

2012. jan. 8. 14:35

Kezdő tőzsdézésbe és pókerezésbe CSAK olyan pénzt szabad beletenni, amit el tud könyvelni veszteségként az ember.

(Nem kell kenyérre, lakbérre, ruhára, törlesztőre, számlára.)


Szerencsejátékba pedig MINDIG csak olyan pénzt, még rutinosként is. :)

2012. jan. 8. 14:24

Én már évek óta pókerezem a neten(a kaszinóban nem hiszek, hisz az csak szerencse!), kisebb nagyobb sikerrel. Inkább nyertem, mint veszítettem. Nekem is volt egy kezdő összeg, amit beraktam a számlámra, ha nyerek kiveszem a többletet, ha pedig veszítek... Akkor szomorkodom. :D


De milyen "kaszinóra" gondoltál konkrétan?

7. pista55 (válaszként erre: 1. - 1b0de372a7)
2012. jan. 8. 14:12
Én is olvastam már ilyenről, de nem próbáltam még ki sem. Elgondolkodtam, hogy ha ilyen egyszerű lenne pénzt keresni és ezt valaki ismeri, vajon miért akarná megosztani az egész világgal ahelyett, hogy csinálná egyedül. Ha ilyen egyszerű lenne, a kaszinók be is zárhatnának.
6. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - 1b0de372a7)
2012. jan. 8. 14:08
Tényleg azt hiszed, hogy a kaszinók majd olyan stratégiát küldenek ki, akivel te jól járhatsz? Másik kérdés, hogy miért hívják SZERENCSEjátéknak, ha csak stratégia kell hozzá?
5. Shyana (válaszként erre: 4. - 1b0de372a7)
2012. jan. 8. 14:06
hát nem tudom.. mit jelent az hogy behajtó emberei??
4. 1b0de372a7 (válaszként erre: 3. - Shyana)
2012. jan. 8. 13:56

Igen én is így vagyok vele,hogy oké ha megduplázom,nah de ha elveszítem?:-))

Közben olvasgattam ezután és kiderült ezek a körlevelek a kaszinók behajtó emberei és arra mennek x tőkét is benyeljenek..

Szóval most komoly dilemmába vagyok,mit is csináljak,tudom szerencse is kell hozzá a taktikán felül,nah de akkor is...

2012. jan. 8. 13:54
Pont tegnap kaptam egy ilyen levelet.. én is elgondolkodtam rajta hogy mi lenne ha kipróbálnám de nem vitt rá a lélek. Pedig jól jönne a pénz,de félek hogy elveszíteném azt a keveset is ami van
2012. jan. 8. 13:50
Ennyire azért ne tolongjatok:-)))
2012. jan. 8. 13:45

Sziasztok!


Egyszer csak jött egy levél,hogy ez és ez a stratégia és ezzel ennyit és annyit lehet keresni.

Mivel munkám net elé köt,hát szétnéztem az online kaszinók világában és elkezdtem játszani játék pénzzel és tesztelni x és y stratégiát.

Most ott tartok,hogy tőkém lenne ezt élesbe is kipróbálni,de közben belefutottam olyanba,hogy kaszinók felhajtó emberei.

Mivel körülbelül 3-4 hónapja tesztelek nem egy hölgy játékát néztem végig különféle kaszinókba és nem egy magyar úriembert is.

Voltak akik veszítettek,voltak akik nyertek.

Közben rájöttem rengeteg magyar alkalmaz különféle stratégiát és próbál szerencsét.

Hangsúlyozom nem vagyok szerencsejáték függő és hangsúlyozom tőkém is lenne hozzá,hogy ezeket a stratégiákat élesbe is kipróbáljam,mégis valahogy nem is tudom.

Kíváncsi lennék a véleményetekre,hogy merjem-e vagy sem?

Esetleg ha valaki nyert már életében és van egy jó stratégiája megoszthatná azokkal akiknek nincsen..

Hiszen mindenkinek kell a pénz és abból senkinek sem elég a mai világba.

Szóval várom a véleményeteket,ötleteiteket esetleg ha van ilyen.

Köszönöm szépen!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook