Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online iskola fórum

Online iskola (beszélgetős fórum)

8. lanadelqueen27 (válaszként erre: 7. - 301ae9b789)
2015. aug. 20. 21:08
Oh értem, hát annyit nem dobnának ki ezért a szüleim.
7. 301ae9b789 (válaszként erre: 6. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 20. 16:23
1000-2500 van egy óra, tantárgytól és tanártól függ.
6. lanadelqueen27 (válaszként erre: 5. - 301ae9b789)
2015. aug. 20. 12:54
És ez mennyibe kerül?
2015. aug. 20. 12:52
Lehetsz magántanuló magyar iskolában, a félévi és év végi vizsgán személyesen kell megjelenned. Ajánlom, hogy ha van pénze a szüleidnek, akkor jó megoldás skype-os tanárokat keresni esetleg, akik foglalkoznak veled. Én külföldön élő magyarok gyermekeit oktatom így hétvégente, gyorsan lehet haladni heti egy-két órával is. Vannak fent online tankönyvek is, ha nincs magyar tankönyved.
2015. aug. 20. 12:22
Ha magántanuló vagyok, ahhoz haza kell mennem személyesen is? Mert jelenleg ezt Sem tudják megoldani a szüleim. Majd csak ősszel.
3. lanadelqueen27 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2015. aug. 20. 11:49
Régi suliba nem akarok visszamenni, mert utáltam. Ahol mi vagyunk, nincs suli, és nem is maradunk itt, csak októberig (ha minden jól alakul), utána két hónap haza, aztán megint máshová. Nem tudok hova biztosan beiratkozni, itt a dialektus, és nyelvismeret nélkül..!? Hallottam olyan bécsi suli(k)ról, ahová rengeteg olyan jár, akiknek gondjai vannak a nyelvvel, és az iskola segít tanulni, majd egy idő után lehet menni a "rendes" osztályba. De Bécsbe meg nem megyünk. A magántanulói státuszon gondolkodom... mert voltam hetedikben, márciustól, de nagyon nehéz volt letenni a vizsgát. Talán mert nem tanultam időközben semmit, mindegy, átrágom.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 20. 11:45
Magántanuló lehetsz. Még most is jelentkezhet, vagy a régi iskolától kéred a státuszt, vagy keresel újat. Az osztrák iskolákba is beiratkozhatsz,teszik ezt nagyon sokan, hiába a nyelv nem ismerete.
2015. aug. 20. 11:28
Lassan két éve, hogy nem járok iskolába. Nem, nem fejeztem be -ez a profiladatból ki is derül-, hanem az ausztriai kiutazás miatt ott kellett hagynom. Nem tudok a nagyszüleimmel maradni, mert nem akarnak rám vigyázni egyrészt, másrészt nem igazán jönnénk ki, mert megvan a maga bajuk, és nem tudnék tőlük segítséget kérni. A szüleimnek pedig a pénz a fontos, persze, hogy az, mert az anyagi biztonság egy nagy alapkő, és jó sokáig voltunk bizonytalanságban, de ez nagyon unalmas már nekem. Sokszor szó esett róla, hogy Budapestre költözünk, ahol megint elkezdem a középsulit, de nyilván ebből nem lesz semmi, mert ott nem lehet annyit keresni, és már amúgy is lekéstem, hisz augusztus vége van, a szüleim meg javában dolgoznak. Nem akarom hibáztatni őket, de rossz, hogy nem kezdek magammal semmit, nem történik velem semmi, nem járok társaságba és csak sodródom. Esetleg van valami megoldás? Online iskolák (hallottam ilyenről)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook