Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online fotóalbum készítés, video feltöltés fórum

Online fotóalbum készítés, video feltöltés (beszélgetős fórum)

2011. aug. 29. 10:19

Bocsánat, hogy idepofátlankodok, de én is épp ezzel próbálkozom. Picasára töltök fel épp képeket, de jelenleg nyilvános. Valaki tud segíteni abban, hogy hol/hogy lehet beállítani, hogy csak bizonyos személyek lássák az albumot? Vagy hogy megy ez?

Köszönöm, ha valaki tud segíteni!:)

4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2011. aug. 28. 21:31

én is pont most töltök fel jópár képet egy weboldalra, mert nem tudom átküldeni e-mailen, túl nagy.


www.toldacuccot.hu; itt el tudod küldeni azoknak, akiknek szeretnéd

2011. aug. 28. 21:30

Én a gmail-t használom. Oda szoktam felrakni a gyermekről képeket, illetve videókat, és a család számára teszem elérhetővé a linket. Ráadásul nem kell szólnom, ha újat töltök fel, mert küld értesítőt azoknak, akikkel megosztottam az albumot, és ők tudják, ha új kép kerül fel.

Én azért szeretem, mert több albumot is létre lehet hozni, és ha csak képet akarok valakivel megosztani, azt is lehet.

2. 3c3e631065 (válaszként erre: 1. - Babsy_v)
2011. aug. 28. 21:21

Szia!


Pl itt ,be lehet állítani hogy kik láthatják stb...


Picasa Webalbum...

2011. aug. 28. 21:16
Hogyan tudok online videót feltölteni, fotóalbumot készíteni úgy, hogy csak a családtagok, illetve meghívottak láthassák azokat? Sajna méretéből adódóan nem megy át e-mailen a video.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook