Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önkormányzati, lakásfenntartási támogatás jár e..? fórum

Önkormányzati, lakásfenntartási támogatás jár e..? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 26. 13:02
És ha iskolás a gyermek, és megítéli a gyermekvédelmi támogatást, ami természetbeni, akkor ingyenes étkezést kap az iskolában...
2010. febr. 26. 12:59
Szia.Nállunk olyan is van hogy gyerekvédelmi támogatás.Erre is formanyomtatványt kell kérni azt ki kell tölteni és azt is elbírálják.Nállunk azok a családok akik ezt a támogatást megkapják azthiszem ez is egyszeri ruhacsomagot is szoktak nekik osztani és ha van picid aki beleesett a babakötvénybe kérdezz utánna mert ha megkapnátok a gyerekvédelmit akkor ha betölti a gyerek a 7-ik életévét még az állam plussz pénzt utal a gyerek számlájára.Igaz csak akkor vehetitek ki ha már betöltötte a 18 de ami jár az jár.
2010. febr. 26. 12:59
ahha értem,köszönöm.Igazábol az érdekelne jobba,hogy magába a lakáshitelre is kapnék e valami támogatást.Az olvastam itt az egyik helyi papiron hogy van albérlet támogatás,és hozzá volt irva hogy ez hitelre is érvényes.Hétfön mindenképp utánnajárok,de érdekelne addig is hogy mik vannak.
5. becseiagi (válaszként erre: 4. - D4464aaf8a)
2010. febr. 26. 12:54

Ez igaz! A Google-ba üsd be, hogy lakásfenntartási támogatás, és a városod nevét, én egyszer úgy találtam meg az összeget és a jövedelem határt a feltételekkel.


Az átmeneti segélyt csak 3 havonta lehet kérni, legalább is akkor még úgy volt, amikor én is kértem.

2010. febr. 26. 12:49

Szia!!


Mindenhol helyileg változik, hogy a közgyűlés milyen összeghatárt szab meg személyenként a Családban, hogy hány forint jövedelemig kell lenni azon összegnek, amikor jár, és hogy mennyi jár...

Általában 5000.-Ft a lakásfenntartási támogatás max. összege, de lehet kérni még átmeneti segélyt is, alapos indokkal...

2010. febr. 26. 12:48
Kaphatsz, egy formanyomtatványt kell kitölteni, munkáltatói és bankszámlakivonat, amin fellelhető a jövedelem, stb... És ha nem haladja meg az egy főre jutó a (asszem most ennyi) 35600 Ft-ot. De ez nem biztos, nézz utána az összegnek, de kb. e körül van. Illetve függ attól is, hogy mire kéred igénybe venni: gáz, fűtés, villany
2010. febr. 26. 12:44
ha egyedül maradok a 3gyerekemmel,és a házamon hitel van.Kapok e valami lakáshitel vagy ilyen támogatást?ha igen,mennyit kb?
2010. febr. 26. 12:43
Önkormányzati, lakásfenntartási támogatás jár e..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook