Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önértékelés és öltözködés fórum

Önértékelés és öltözködés (beszélgetős fórum)


2012. jún. 15. 22:09

Köszönöm szépen, ma már tornáztam is, az egyik ismerősöm a callenetics tornát ajánlotta és kipróbáltam, illetve a neten böngészés közben rájöttem, hogy 2 utcára tőlem van egy fitnes központjuk. Amúgy zumbázni szoktam, az egyik bnőmmel heti 1x szoktunk elmenni.

De az első lépés megvolt :)

Most esetleg már "csak" valami életmód váltás kellene :)

9. michelle.r (válaszként erre: 7. - Noncsika87)
2012. jún. 15. 12:08

Akkor tessék, az első lépés:

ne rinyálj itt kisanyám, hanem fogd a cuccot, sportcipőt fel és iszkiri a fitneszterembe. lenyomsz egy zumba órát, megiszol egy fél liter szénsavmentes ásványvizet, aztán elmeséled hogy érezted magad. addig meg ne lássalak itt, mert szétrúgom a s.gedet :))


Most komolyan, a mozgás szinte függőséget okoz, amint megtapasztalod, hogy milyen jól érzed magad utána, közben, mindig újra menni akarsz. Azért ajánlottam a zumbát, mert az annyira jóóóóóóóóóóóó, hogy azt sem veszed észre, hogy közben majd'megdöglesz.

Na, sipirc!!!!!!!!!


;)

8. noncsika87 (válaszként erre: 6. - 34c48a3825)
2012. jún. 15. 11:39
Mindenképpen megpróbálom :)
2012. jún. 15. 11:31
Nem az a baj hogy nem hiszem el a mozgás segít, kell egy első lépés és utána szerintem már elhiszed hogy tudod csinálni :)
6. 34c48a3825 (válaszként erre: 3. - Noncsika87)
2012. jún. 15. 11:31

Igen, ez a naaaaaagy titok. Ugyanis ha mozogsz, több kalóriát égetsz el, mint eddig, ergo nem rakódik le mind, mint most abban a 7 kg-ban :)


Menj el. Önbizalmat növel :) Tessék mindenkinek hetente legalább 3-szor sportolni!

5. Noarashi (válaszként erre: 3. - Noncsika87)
2012. jún. 15. 11:30

Én is így vagyok a sporttal...Igaz rajtam nagyon még nincs felesleg (hála a géneknek) de érzem magamon, hogy bár vékony vagyok, de satnya.

Két nappal ezelőtt 30 mázsa fát hordtunk be otthon, na nem kellett altatni éjjel az biztos :)

Szóval csak van abban vmi, hogy a rendszeres mozgás nemcsak a testnek tesz jót. Azok a bizonyos endorfinok :)

2012. jún. 15. 11:27
A vásárláshoz meg vigyél magaddal egy őszinte barátnőt, olyat, akinek jó az ízlése. NEkem ez bevált, én is hasonló mennyiségű plusszkilóval "büszkélkedhetek":)
3. noncsika87 (válaszként erre: 2. - 34c48a3825)
2012. jún. 15. 11:27
Lehet h csak ennyi lenne? Az a baj biztos h mindig feladom :( Nem vagyok elég erős. De lehet az is baj, hogy még soha nem voltam közösségi tornán, inkább csak itthon tornázgattam. El kellene mennem valahova tornázni :)
2. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - Noncsika87)
2012. jún. 15. 11:10
Úgy, hogy nekiállsz sportolni. Önbizalmat ad, szép tartást eredményez, endorfint szabadít fel és formálja a testet, építi a szellemet, levezeti a stresszt, meghosszabbítja az életet... mi kell még? :)
2012. jún. 15. 11:07

Sziasztok!


A következő a problémám 25 éves nő vagyok, talán 5-7 kg felesleggel, ebből következőleg nem nagyon tudok magamnak vásárolni, mindig attól félek, hogy az adott ruha, nem áll jól. Nem látom magam szépnek, pedig állítólag nem vagyok csúnya.

Elhatározom, hogy lefogyok, de valahogy az esetek nagy részében viszakozok. Azt hiszem kicsi önértékelési problémám is van.


Olyanok vállaszait várom, akik tudnának nekem segíteni, tanácsokat adni, hogyan érzehetném jobban a bőrömben :)


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook