Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önéletrajz milyen képpel? fórum

Önéletrajz milyen képpel? (beszélgetős fórum)

14. genlips (válaszként erre: 13. - 4d201760e3)
2011. okt. 28. 09:18

azt nem tagadom! :)

nagyon nagy multinál történt ez, mindenki okosodására

13. 4d201760e3 (válaszként erre: 12. - Genlips)
2011. okt. 27. 21:23
Ez hülyeség!! Minél jobb egy kép,annál hamarabb felfigyelnek rád! :)
2011. okt. 27. 14:47
párom munkaközvetítővel keresett anno munkát és a közvetítő visszaküldte a fényképes önéletrajzát, hogy szedje le róla, mert nem szeretik a cégek, megkülönböztetésre ad jogot. ezért kérdeztem mennyire szokás ez
11. c3f39fd03b (válaszként erre: 10. - Genlips)
2011. okt. 27. 14:13
Nem elvárás szerintem (ahol kérik,azt külön jelzik),de azért jó,ha legalább egy arcot tudnak társítani a névhez.Nekem húsz önéletrajzból biztos jobban megmaradna az emlékezetemben az az egy,akinél képet is láttam.
2011. okt. 27. 14:03

kérdeznék, mert ezt most hirtelen nem értem.

általános szokás, hogy a képet elvárják az önéletrajzhoz?

9. 4d201760e3 (válaszként erre: 1. - Dóra.)
2011. okt. 27. 12:35
Én éppen egy motívációs tréningen tanultam,hogy a ragasztott kép jobb! Jobban felfigyelnek rá! Nekünk azt ajánlották,olyat küldjünk mindenhová,ha küldünk!! És igen,nem vigyorgó és nem komoly! A kettő közt,szolíd mosoly megengedett! :)
2011. okt. 27. 12:29
A szkennelés mindenképpen gazdaságosabb, főleg, ha jó minőségben tudsz nyomtatni. De még jobb, ha e-mailben tudod elküldeni az önéletrajzot, akkor biztos nem torzul a kép. Lényeg, hogy arckép legyen, mondjuk egy szolid mosollyal és ne legyenek a háttérben pálmafák:))
2011. okt. 27. 10:00
gondolom friss kép és készen van...mindegy a többi
2011. okt. 27. 09:07
Köszönöm a segítséget. Én is így csináltam, csak mikor már kész volt vki azt mondta, hogy inkább igazolvány képet ragasszak. Elbizonytalanított... Egy vhol készült kép szépen megszerkesztve nem pálmafás szilveszteri hátérrel :) kép is megfelelő?
5. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Dóra.)
2011. okt. 27. 09:01

Ja,és mindenképp olyan képet rakj oda,amin se nem vigyorogsz,mint a vadalma,se nem vagy túl komoly.Csak egy sima mosolygósat,az jó benyomást kelt.

Nekünk volt egyszer egy olyan hallgatónk (felnőttképzés),aki a nehézgépkezelői jogosítványába szánt igazolványkép gyanánt kivágott egy róla készült szilveszteri fotót :-DDD Távoli volt,háttérben pálma...:-))))

4. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Dóra.)
2011. okt. 27. 08:59
Szerintem mindenképpen szkenneltet.Ha ragasztod,leeshet,elkenődik,átüt a papíron,hozzá ragaszt valami mást,szóval ez így nem jó.Ha szkenneled és úgy rakod az önéletrajzodra,az már pl. mutatja azt,hogy jól értesz a számítógéphez,meg egységesebb képet mutat,mintha ragasztanád.
2011. okt. 27. 08:52
Szerintem bőven elég a szkennelt! Én mindig digitális fényképezővel készítek képet és azt töltöm fel a gépre, majd fájlként beillesztem az életrajz jobb sarkába.
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Dóra.)
2011. okt. 27. 08:52

Szkennelhetsz is rá, és mindig annyit tudsz kinyomtatni, amennyit akarsz.

Én mindig úgy csináltam, hogy volt egy igazolványképem (mondjuk én fekete-fehér párti vagyok), azt szkenneltem be, ráillesztettem, és mikor kellett, akkor csak a dátumot módosítottam az önéletrajzomon. Mindig így vettek fel.

2011. okt. 27. 08:48
Egy nyomtatott önéletrajzhoz csak fényképész által készített igazolványt csatoljak, vagy scennelt ké színesen nyomtatottan is megfelel? kinek mi a véleménye, tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook