Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önéletrajz fórum

Önéletrajz (beszélgetős fórum)


2009. nov. 23. 18:13

Az önéletrajz legyen egyoldalas,de lényegre törö és úgy megszerkesztve, hogy a munkáltató figyelmét felkeltse és hozzáteszem ahány féle szakképesitése van valakinek külön külön fel kell tüntetni azért, mert az összes ne egy lapon szerepeljen. Leirni miért azt a szakmát választottad vagyis a célállást kell megjelölni feltétlenül és azt hogy miért annál a cégnél szeretnék dolgozni sajnos eléggé bonyolult, miért nem lehet egyszerűsiteni és amiben szeretnél elhelyezkedni pl okért csak mondom te pénzügyi szakember vagy csak azt az önéletrajzot kell leadni jelentkezésnél és nem mást.

Szép napot és üdvözletem.

2009. okt. 12. 18:10

Meg ne esküvőset:-)

Ami nagyon fontos még, hogy figyelj milyen a háttér!

2009. okt. 12. 12:58
Köszönöm!Persze csakis arcképre gondoltam,egyet már küldtem el,de az amolyan levágott szerkesztett volt,így utólag pedig azon járt az eszem hogy meglehet nem is "szabványos"ez.No de köszi mindenkinek a tanácsot.
5. vvicus (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2009. okt. 12. 09:19

Meg ne nyaralósat, bulizósat, gyerekekkel, meg ilyesmi. Hallottam HR-es ismerősömtől rémtörténeteket a haverokkal együtt sörözős képekről. :-)

És valóban, igazolványkép a legjobb.

Sok sikert az állásvadászathoz. Nekem sajnos nincs benne semmi szerencsém már 1,5 éve...:-S

4. 064abada22 (válaszként erre: 1. - F94c04200e)
2009. okt. 11. 23:40
igazolványkép
3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - F94c04200e)
2009. okt. 11. 23:39
Hát ne fürdőruhás képet küldj, ha lehet. Kivéve, ha táncosnőnek, vagy más ilyesminek jelentkezel. Bár tudtommal, ilyen helyeken nem szoknak önéletrajzot kérni :D
2009. okt. 11. 22:16

csatolva "illik" küldeni az önéletrajzot.

amail szövege pedig csak pár sor, ami utal a meghirdetett állásra, vagy a megbeszéltekre. És jelzi, hogy cstaolva van a cuccos:-)

2009. okt. 11. 22:14

Sziasztok!

Szeretnék többet tudni arról,hogyan néz ki egy fényképes önletrajz e-mail formában.A tartalom adott persze,de ilyenkor milyen fényképet "illik"föltölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook