Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önbarnítók fórum

Önbarnítók (beszélgetős fórum)


1 2
2007. júl. 10. 19:04
Én a Garniert vettem és van egy jó módja az egésznek, amitől nem leszel foltos. A titok: Én este fürdés után szoktam magam bekenni, de ugy, hogy nem törlöm magam egésszen szárazra, hanem félig nedves vagyok és úgy szépen, egyenletesen el lehet oszlatni nem lesz foltos, csak a kezet mosni kell. Nekem bevállt. Ja én ugy kétnaponta szoktam vele kenni.
2007. júl. 10. 17:59

nekem még mindegyik csíkos, és foltos lett...ha nem a felvitel után.. nagyon ronda mikor elkezd lekopni...


viszont van a szórópisztolyos testbarnítás az nagyon jól sikerült, és egy hétig tartott is...

16. emagdi (válaszként erre: 15. - Korzika)
2007. júl. 6. 16:03
a márkanévből ítélve valószínűleg nem lehet túl olcsó. (de ha legalább jó, akkor az már egy nagy előny!)
2007. júl. 6. 15:48
A lancome-nak van egy nagyon jó önbarnítója,nem vagyok tőle foltos, és nagyon szép szint ad.
2007. jún. 29. 16:17

Használtam a Johnsont, a Níveát, a Dove-ot, mindtől allergiás csalánkiütést kaptam, és mivel rettentően érzékeny bőröm van, úgy döntöttem nem kísérletezem tovább, mindegyik egy használaT után a kukában végezte. Amúgy sztem tényleg nem szép árnyalatot adnak.

Az összetételük sem valami bizalomgerjesztő... Ahhoz képest, hogy pl a Nívea általában mindenki számára egy megnyugtató termék, nemrég kiderült benne van a leggyakrabban allergiás bőrplakkokat okozó termékek táborában.

13. emagdi (válaszként erre: 11. - Laraa)
2007. jún. 29. 15:31

níveát még nem próbáltam, csak johnsons-t (az tényleg büdi), meg most legutóbb loreal-t, annak viszont kifejezetten jó illata van, nem érezni ezt a tipikus önbarnítós szagot.

(ezek is barnítós testápolók, a "tömény" barnítók annakidején nekem sem jöttek be)

12. tissy
2007. jún. 29. 15:29

sziasztok


Én is kipróbáltam a Dove-nak az önbarnitóját hát siralmas látvány alig várom hogy lejöjjön perze nem olyan nagy a baj de az ujjaimnál befoltosodott és ugynézek ki mint aki sosem mos se lábat se kezet, idáig sem használtam ilyeneket,mert hallottam hogy foltot hagy ez után sem fogom, és a szaga hát olyan mit az éget húsé.

11. Laraa
2007. ápr. 22. 20:28
Szeretnék mindenkinek segiteni önbarnitó ügyben ha még nem sikerült megtalálni a megfelelő módot. Mivel elég fehérbőrű vagyok és általában, mint közülünk elég sokan szeretnék én is egész évben barnábbnak hatni:) Amig csak a sima önbarnitók léteztek és nem voltak önbarnitót tartalmazó testápolók nem is nagyon tudtam kezelni a problémát mert ezek nagyon gyorsan viszont nagyon sötét szinre fogták be a testemet és természetesen foltos lettem tőlük, sőt sokszor még a talpam is narancssárga lett, pedig ott be sem kentem:D A mostani kis önbarnitót tartalmazó testápolók már jobbak, bár eleinte én sem tudtam őket használni és azt hittem nem bennem hanem az önbarnitóban van a hiba:) igy végigpróbáltam az összesen, niveától kezdve, dove, garnier, mindegyiknél ugyanazt tapasztaltam, büdi és foltos. Most niveát használok és márgemben már rávettem magam a múltkor hogy igenis tényleg alaposan bekenem magam vele mindenütt, ügyelve a lábfejre, kézfejre-és lássatok csodát nem lettem foltos:DDD tehát csak annyit tudok ajánlani, kitartás és egy kis türelem, most harmadik napra olyan vagyok mintha egy görög nyaralásról jöttem volna haza:) ja és a büdi dologról annyit-mindegyik büdös, mivel ez az a festékanyag ami befogja a bőrötöket, viszont alkalmazzátok esténként és másnap reggel meg gyors zuhi-és senki nem érzi meg:) további jó önbarnitást:)
10. sizsu
2007. ápr. 22. 17:30
Nekem bevált, kb hetente egyszer szoktam bekenni magam a Dove önbarnítós testápolójával+heti egy 6perces szoli. Agy a hullaszínű bőröm kap egy árnyalatot. Régen én is foltos lettem, de amióta csak alapos bőrradírozás után használom, azóta semmi gond. :))) Még a pirítósban is annyi karcinogén anyag van, hogy ennyit azért én megengedek magamnak. Bár aláírom, hogy tutira nem egészséges. :(
2007. ápr. 22. 16:43

Ennyi erővel semmilyen kozmetikai terméket nem lehetne használnunk, kezdve a szappantól, a parfümön keresztül a tusfürdőkig, samponokról, balzsamokról, és hidratáló testápolókról nem is beszélve...

Szerintem bőrrákot hamarabb kapsz, ha naptej nélkül sütteted magad a napon.

8. _Micimacko_ (válaszként erre: 6. - Druida)
2007. ápr. 22. 16:03

Attól még, hogy a dobozon nem tüntetik fel ezeket az anyagokat a minőségi ellenőrzéskor csak kiderülne, ha olyan anyag lenne bennük, amik a bőrre (vagy akármire) ilyen negatív hatással lennének.

Talán a Dove-ról halottam, hogy éppen e-miatt, éppencsak, hogy átcsúszott a még megengedett kategóriába.

De hát elvileg ezek az összetevők úgy vannak "kiszámolva", hogy, ha rendeltetésszerűen (akár napi egyszer) használjuk a krémet, akkor sem szabad, hogy pl. bőrrákot kapjunk tőle.

7. druida (válaszként erre: 2. - Tünde733)
2007. ápr. 21. 14:42
Előbb-utóbb mindeki megtalálja azt az anyagcsoportot, ami egyetlen dologba van belekeverve és a szervezete ekkor jelzi, hogy telítődött a mérgekkel. Ez nem baj, az onkológusok úgyis ráérnek a daganatokkal bíbelődni...
6. druida (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. ápr. 21. 14:37
Mert a jelenleg használatosak közel 400 féle olyan anyagot tartalmaznak, amik annyira megváltozatják a bőr működési struktúráját, hogy fura jelenségeket lehet tapasztalni a használatuk során. Ezeket az anyagokat nem kötelező feltüntetni az összetétel megadásakor. Viszont közel 30 féle daganatos megbetegedést okoznak a szervezetben. Kivétel nékül mindenkinél.
5. _Micimacko_ (válaszként erre: 4. - D9d8721118)
2007. ápr. 21. 13:03

Én a Johnson-ostól voltam mindig foltos és annak a szaga se tetszett. Most a Dove-ot használom néha, de ennél is figyelni kell, hogy mindenhova egyenletesen jusson, különben olyan, mintha bőrbeteg lennék. :-(


Lina a barátnőd mit használ, amitől májbeteg színe van?

2007. ápr. 1. 12:15
Én használtam Dove-os, DM-es, Garnier-es (allergiás lettem tőle) önbarnítót, sprayt de igazán egyik sem vált be. Foltos lettem tőle, olyan volt a bőröm mintha retkes lenne. Ráadásul iszonyat büdös!!!! Ismerősöm minden nap keni magát, és ha egy nap kimarad már idegbajos hogy hogy néz ki. A rabja lett... Olyan mintha májbeteg lenne, sárga a bőre és büdös, egy melegebb napon kimondotan kellemetlen mellette. Sokan megkritizálják, és azt hiszik beteg, de ő szerinte szép barna. :( Csak ezt mi nem látjuk igy
2007. ápr. 1. 11:00
Én Garniert szoktam használni, ha nem szolizok. Ha egyenletesen elkenem vékony rétegben, nem vagyok tőle sohasem foltos. Csak arra kell vigyázni, hogy az ujjaid között utána alaposan lemosd, letörölgesd, különben elég érdekes látvány fogadhat másnap reggelre :)
2007. ápr. 1. 10:36
Én,hogy szolizok ,mellette kenem is magam önbarnítóval,hogy hatásosabb legyen:)Ami eddig bevált az a Dove summer glow krémje!Az a lényeg,hogy keveset,és alaposan el kell kenni,szinte belemasszirozni a bőrbe!Az Avon-nak van egy önbarnító krémje,aminél még ez sem vált be,ez a Skin so soft:(Ettől én is sárga foltos lettem:)
2007. ápr. 1. 10:17

Kinek milyen tapasztalata van az önbarnítókról?

Én általában foltos leszek tőlük...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook