Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Omega3, halolaj babának fórum

Omega3, halolaj babának (beszélgetős fórum)


14. Kindle
2012. máj. 9. 15:01
Mi a NOR...... Lazacolajat isszuk, a pici 7 hónapos kora óta. A nagy is issza 4 hónapja. Csak jó tapasztalataim vannak. Ajánlom.
2012. ápr. 17. 13:27

Nálunk az egész család szed omega-3-at.

Kipróbáltunk több fajtát is, de eddig a nor-oil vált be a legjobban. Remélem tudtam segíteni.

12. Mariann. (válaszként erre: 10. - 5e48d37001)
2011. aug. 24. 11:14

kedves Anonima0611


köszönöm, hogy írtál!


akkor a nagyobbik fiamnak is jót tenne 2,5 éves és még nem nagyon akar beszélni :(


mindenképp megbeszélem az orvosunkkal!


köszönöm mindenkinek a válaszát

11. Mariann. (válaszként erre: 8. - 051809cc90)
2011. aug. 24. 11:13

köszönöm Napsugár!


:)

2011. aug. 24. 07:09
..de igaza van Napsugárnak,mindenképpen kérd ki orvos tanácsát mielőtt elkezdi szedni a pici fiad.
9. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Mariann.)
2011. aug. 24. 07:05

Szia. Meg kell próbálni az omega zsírsavsak nagyon jók agyi érésre.

Olyat kell venni,amiben omega 3 és 6 zsírsav is van,mert a kettő csak együtt szívódik fel.

Én a kislányomnak megkésett beszédfejlődés miatt vettem Esprico kapszulát. most tartunk 1,5 hónapnál amióta szedi,és nagyon jó.

Az első héten annyit beszélt már ,hogy le sem lehetett lőni,mostanra szinte már teljesen felzárkózott.

Ezt a kapszulát csak 5 éves kortól lehet adni,bár az enyém még csak 4 ,de adom neki.

Az Eszkimót az lehet piciknek is.

2011. aug. 23. 23:15

Végigolvastam a naplód, és ezentúl követn i is fogom.Nagyon jó egészséget kivánok nektek és ennek a gyönyörűségnek!!Csodálatos család vagytok!Minden jót kivánok nektek.Sajnos én is tudom milyen egy beteg gyermek, az én kisfiam is betegen született.:-((Glaucomás.De bizunk , hiszünk egy szebb jövöben,és soha nem adjuk fel.Nagyon jó egészséget kivánok nektek és ennek a két gyönyörű gyermeknek!

Én is kiprobálnám az omega 3 at, és még másféle étrendkiegészitőket is, de csak orvosi javaslatra.Puszi:Napsugár

7. Mariann. (válaszként erre: 6. - Kata0104)
2011. aug. 23. 23:04

köszönöm Neked is

:)

próféta szóljon belőled :)


jó éjt

2011. aug. 23. 23:03
Ez egy természetes anyag,biztos nem árthatsz vele!!-Én terhesség alatt és még most is (szoptatok) szedem!!Erőt és kitartás kívánok nektek !!!!Adrián biztos,hogy megfog gyógyulni teljesen!!
5. Mariann. (válaszként erre: 4. - Homern)
2011. aug. 23. 22:52

köszi


igen hajlok rá nagyon, de meg kéne talán beszélni az új orvossal...

bár gondolom nem árthat, csak az epilepszia gyógyszer miatt!


azért várok még tanácsokat, hátha valakinek nagyon be vált

2011. aug. 23. 22:47
Most olvastam végig a naplót,én mindenképpen kipróbálnám!
2011. aug. 23. 22:40
Unokatesóm már 1 éves koruktól adja a lányainak,azt hiszem eskimo kids a neve és folyékony.Nem tudom miben segített nekik,ezt még sosem kérdeztem :( Én nyár végén kezdem majd adni a 19 hónaposomnak.
2011. aug. 23. 22:39

Én a 9 éves kislányomnak adom gélkapszla

formájában.

2011. aug. 23. 22:37

kisfiam történetét olvashatjátok naplómba, most nem írnám le.


szerintetek az omega3 vitamin vagy a halolaj hatásos lenne az ő esetében is?

segítené a fejlődését?


esetleg tudtok ajánlani valamit neki? 14 hónapos


anno kérdeztem, a régi dokinkat vállat vonva, annyit mondott ilyen hülyeségeket kitalálok, ha jó lenne ő is ajánlaná...


de hát ugye sok mindent nem tett meg amit kellett volna...


tanácsok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook