Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan teakeverékröl hallottam ami segit teherbe esni és nem csak inni lehet hanem bele ülni!Tud valaki rola valamit? fórum

Olyan teakeverékröl hallottam ami segit teherbe esni és nem csak inni lehet hanem bele ülni!Tud valaki rola valamit? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 5. 13:50
Ja és elötte azt mondták az orvosok,hogy szerintük már neki nem fog sikerülni.
2010. szept. 5. 13:49

Hát igen fürdeni nem lehet ha már bizti terhess vagy.

De azt mondta aki itta,hogy nála biztos volt valami gyuladás és azért ült bele,hogy a méhét is ellepja a viz.Ö 3hétig használta és utána terhess is lett.

2010. szept. 5. 13:40
bár azt h fürdeni benne azt szerintem nem szabad mert az ülö fürdöt amugy se ajánlják egy darabig.
2010. szept. 5. 13:37
még a málna levél tea is segit de azt is csak az elsö két hétben szabad inni mert az vetélést okozhat utánna.de szerintem inkább azt amit elsönek irtam le.
2010. szept. 5. 13:35

van.ami segiti a peteérést:cickafark tea,kamilla tea,körömvirág tea,barátcserje

ezt akkor kell inni mikor megjön és egészen a peteérésig szoval kb az elsö két hétben.

utánna ami segiti a beágyazodást:palástfü tea.kamilla tea,körömvirág tea,barátcserje,és még mindkettönél lehet a citromföüvet mert az jo izt ad neki.ezt pedig a második két hétben kell inni.

izesitöket pl cukor citromlé nem lehet használni mert veszt az erejéböl.én is ittam és nagyon jo a mensit is rendbe rakja ha valakinek rendszertelen.

2010. szept. 5. 13:32
Azt nem tudom elöször ki kénne deriteni milyen teákbol áll.
2010. szept. 5. 13:30
szia és ezt lehet closti melet inni?
2010. szept. 5. 13:27
Azt mondják több teábol kell össze keverni, inni meg ülö furdöt kell csinálni és biztos a teherbe esés ha más problémát nem találtak a párnál.
2010. szept. 5. 13:24
Olyan teakeverékröl hallottam ami segit teherbe esni és nem csak inni lehet hanem bele ülni!Tud valaki rola valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook