Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olyan pécsi anyukát keresek akinek szintén autista a kislánya és 3-4 év körüli? fórum

Olyan pécsi anyukát keresek akinek szintén autista a kislánya és 3-4 év körüli? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 26. 14:06

Szia!

Köszi hogy jelentkeztél,bár valójában azért szeretnék pécsi anyukát mert kellene egy társ a gyerekemnek a játszóterezéshez.A többi szülő akinek egészséges a gyereke nem igazán ért meg minket,pedig a kislányom annyira szeretne valakivel barátkozni még ha ez csak együtt futkosásból is áll.Ő neki sajna egyenlőre ennyi a játék.De hogy hogy csak egy éve tudjátok?Pedig akkor már 6 éves volt!Elötte mire gyanakodtatok?

2010. márc. 25. 19:46
Szia!Bár én nem pécsi anyuka vagyok,hanem budapesti,de gondoltam megoszthatnánk egymással gyermekeink szokásait és ki tudja még lehet,hogy tudnánk is egymásnak jó tanácsokat adni.Nekem hét éves a kisfiam és egy éve tudtam meg hogy autista.Úgyhogy nekem még elég friss a diagnózis...Üdv:Évi
2010. márc. 24. 16:42
Olyan pécsi anyukát keresek akinek szintén autista a kislánya és 3-4 év körüli?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook