Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan mélyen alszom, hogy semmire sem kelek fel. Adjatok tippeket fórum

Olyan mélyen alszom, hogy semmire sem kelek fel. Adjatok tippeket (beszélgetős fórum)


1 2
35. ujlany (válaszként erre: 1. - Mandulaszem)
2012. febr. 1. 20:27

Philips Wake up light.

Beallitod, hogy mikor akarsz kelni, 30 perccel elotte elkezd felkapcsolni, de nagyon lassan, mire lejar a 30 perc vilagos van a szobaban, kb. mintha felkelt volna a nap.

Kimeletesen ebreszti a szervezetet, egyetlen hatranya, hogy nagyon hozza lehet szokni, es utana ha nincs a kozelben, es vekkerre kell kelni, akkor szinte utalod a felkelest, mert olyan hirtelen tortenik.

34. t.Ili (válaszként erre: 29. - D4464aaf8a)
2011. júl. 7. 00:33

Én dettó így kelek:)))

Hála a régi Motorolámnak,az ósdi Siemens telómnak,és a mostani Nokiámnak:)

+ a rádiós ébresztő óra:)))))

33. kozmami (válaszként erre: 23. - Mandulaszem)
2011. júl. 7. 00:06

Próbálj előbb feküdni! A férjemnek ha nincs meg a minimum 8 óra alvása, akkor hasznavehetetlen.

Talán neked is jó lenne ráhúzni még 1-1,5 órát!

2011. júl. 7. 00:05

Én is nehezen ébredek fel, fiatal koromba meg aztán pláne!

Osztály kiránduláson magamra zártam az ajtót és nem ébredtem fel, hogy az osztály a négy falon dörömböl (faház), a gondnok hozott pótkulcsot és avval jöttek be, arra ébredtem, hogy az ofő ráz és ordít az arcomba!

Pár éve meg a melóból aludtam el durván. Mikor felébredtem 6 nem fogadott hívásom volt a főnökömtől! Ijjjj....


Mondjátok, hogy szüljön és éberen alszik, hát nálam ez se jött be.


Ilyen kirívó esetek már nincsenek, mint amit írtam, de párom előbb felébred a gyerek molyolására, mint én!

31. mandulaszem (válaszként erre: 30. - D4464aaf8a)
2009. nov. 7. 18:22

Nálunk 2 telefon csörög hasztalanul:(


És minden így van, ahogy leírod.

2009. nov. 7. 17:21

Ó...és amikor még nem létezett mobiltelefon, csak csörgőórák, akkor én is rendszeresen elkéstem a most már csak volt munkahelyemről...


Én is megcsináltam azt, hogy ébresztőórák porcelántányérban, de nem ébredtem fel rájuk, mert azok nem ismétlődően ébresztettek...

2009. nov. 7. 17:19

Elárulom, hogy én hogyan kelek fel...


Én is olyan vagyok, hogy mellettem atombombát is lehetne robbantani, akkor sem ébrednék fel...

:)))) :DD


Most Akárki megmosolyoghat engem is, de ahogy leírom, az úgy igaz...


A réges-régi mobiltelcsijeimet, nem dobtam ki, van, amelyik állandóan töltőn van, mert már az akksija nem működik, de másra nem is használom, mint ébresztésre...


Régi-, és jelenlegi, összesen 3-at használok ÉBRESZTÉSRE, és mind be van állítva ébresztésre, mindegyiken van egy normál ébresztő, amit ha beállítunk, akkor 10 percenként ébreszt, és van mindegyiknek egy speciális ébresztője, amire napokat is lehet állítani...

Az egyik et úgy állítom be, hogy minden 5-tel végződő számnál szólal meg, a másik meg minden "0"-val végződőnél, így 5 percenként ébreszt mindegyik...


És ha nagyon korán kelek, hogy nehogy ne ébredjek fel, a Hi-Fi torony ébresztője is be van állítva nagy hangerőre, ami ha megszólal, ha a mobilokra nem is mindig ébredek fel, mert bizony előfordul, hogy az egy órán át - 5 percenként szóló ébresztőre nem ébredek fel, akkor a hifi ébresztőjére mindig felébredek...


HA megszólal-, nagy hangerőn, akkor arra fel szoktam ébredni azonnal, és kinyomom, és nem kell attól tartani, hogy a szomszédok felébrednek rá...


De néha, ha tudom, hogy a Családban van, Aki éppen szintén korán kel, akkor még hívásos ébresztőt is kérek, úgy, hogy addig hívjanak, amíg fel nem ébredek...



Ismerem a mélyalvás dolgot, és ezt is csak az hiszi el, aki szintén átéli...

28. f64f0d9a69 (válaszként erre: 25. - Mandulaszem)
2009. nov. 7. 14:45

Csörgős órát a tányérba és mellé kanál, villa.

Tesóm régen ezt használta.

A felnőtt gyerekemnek pedig vettem igazi hatalmas dózisú multivitamint és olyan fitt és jókedvű lett, hogy még én is meglepődtem. Már kezdtem miatta aggódni...

2009. nov. 7. 14:23
De jó neked!! :)
2009. nov. 7. 14:05

Ne aludj, így nem lesz probléma a felkeléssel!

:P

2009. nov. 7. 13:58
Köszönöm, utánaolvasgatok.
24. mkjudit (válaszként erre: 12. - 0b024dbfb9)
2009. nov. 7. 13:48
Probald ki a herbaria nyugtato teakevereket.Rajtam segitett.
23. mandulaszem (válaszként erre: 22. - A0c1361e44)
2009. nov. 7. 13:37
Éjfél körül fekszem és 7 körül kellene kelnem. Korábban nem nagyon tudok lefeküdni, mert munka mellett fősulira járok, rengeteg időmet elveszi és mindemellett még a házimunka is rámmarad. Néha sikerül 11kor lefeküdnöm, de akkor másnap olyan vagyok, mint egy élőhalott.
2009. nov. 7. 13:34

Szerintem feküdj le korábban. Nem tudom mikor alolsz el, de biztos az az oka, hogy nem pihened ki magad. Állítsd be a telefonod, az ébresztő órát, stb. Ne tedd magad mellé! Ha egyszer felállsz lenyomni az órát, már ne feküdj vissza.

A fiam is ilyen. Érdekességként: mostanában elalszik10 körül, és lőn csoda ha megszólal a telefonja felkel, ha nem kelti magát, akkor is fent van korán.

21. mandulaszem (válaszként erre: 14. - Fbab8271ce)
2009. nov. 7. 13:15
Megbízható hálótársam van, de ő is úgy alszik, mint én:) Alvásban mellettem áll:)
2009. nov. 7. 13:14
A gyerekkorom tényleg rossz volt. Napközben nem nagyon tudok lazítani és elképzelhető, hogy az ébrenléti pihit alvás közben teljesítem:)
19. mandulaszem (válaszként erre: 8. - 867f9adc74)
2009. nov. 7. 13:13
Anyósék idáig felkopogtak a radiátoron, de jövőhéten költöznek.
18. mandulaszem (válaszként erre: 5. - 867f9adc74)
2009. nov. 7. 13:12
Nincs gyerekem, még fiatal vagyok hozzá.
2009. nov. 7. 13:09
az alszik phentetően aki igy alszik. Az nem pihentet ha az ember minden neszre felriad!
16. fbab8271ce (válaszként erre: 7. - 480a1bea09)
2009. nov. 7. 13:09
elképzelhető...rossz gyerekkora is visszavezethető (?) inkább alszik, mint.... sok minden lehet
2009. nov. 7. 13:09
ez miért baj?? Örülj neki!
2009. nov. 7. 13:05

lassan 8 éve élünk együtt...párom is ilyen...semmire nem ébred fel... se óra, se telefon, se gyereksírás...jó neki:) reggel én keltem, különben aludna délig...

tippem: egy megbízható hálótárs:D

2009. nov. 7. 13:04

Hali!

Mondd a címet, időpontot, kulcsot hagyd a lábtörlő alatt, há!:)

2009. nov. 7. 13:01

Bár én is ezt írhatnám...:) én meg a másik véglet vagyok sajna, olyan éberen alszom, hogy mindenre felébredek... és egy éjszaka alatt kb. 3 X megyek pisilni...na ezt tuti "idegi" alapon van :(

én meg erre nem tudok megoldást, hogy végre egyszer átaludjam az éjszakát, mélyen és nyugodtan...

Szóval Te jársz jobban, hidd el!!! :) legalább kipihent vagy?!!!

2009. nov. 7. 13:00

szülj gyereket akkor mindenre felkelsz még akkor is mielőtt történne vmi :)))


de komolyan: sztem is keress fel egy dokit

2009. nov. 7. 12:59

de jó neked!

tipp: több órát állíts be,egymás utáni időpontra. Amikor az egyik majdnem elhallgat, a másik rákezd, és így tovább. Hátha bejön.

2009. nov. 7. 12:59
Orulj neki,en rossz alvo vagyok.Vegyel egy csorgo orat,es tedd bele egy kis tanyerba, a szamlappal felfele,az olyan zajt csinal,hogy biztos felebredsz!
8. 867f9adc74 (válaszként erre: 2. - Mandulaszem)
2009. nov. 7. 12:57

Nincs senki, aki felébresztene?


Vagy tegyél egy vizes vödröt az ágyad fölé, amit köss össze egy arra alkalmas órával:-) És amikor az óra csörög, a nyakadba zúdul a víz:-)

Na erre csak felkelsz!!:-DDDDDDDDDDD

2009. nov. 7. 12:56
szerintem ez valami idegrendszeri zavar lehet, kérdezd meg az orvosodat, hátha valami miatt nem alszol jól és ez abban nyilvánul meg, hogy nem is bírsz felkelni...???
6. varga.nora (válaszként erre: 5. - 867f9adc74)
2009. nov. 7. 12:56
Gondolom elég kellemetlen, ha elkésik a munkából
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook