Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olyan laptopot szeretnék venni aminek sokáig birja az aksija és éles a képernyője is, milyet ajánlanátok? fórum

Olyan laptopot szeretnék venni aminek sokáig birja az aksija és éles a képernyője is, milyet ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


6. kristo_f (válaszként erre: 5. - Jázmin1975)
2013. aug. 7. 19:33

Aha, butaság!

Vannak valami "erősitett" akksik, tán Samsung sisztéma, de azon kívül megnézed melyiknek nagyobb az akksira irt mAh/milliamperóra, ez a teljesitményét jelzi az akksinak

Igaz, a laptop fogyasztását nem szokták jelezni, de lehet csökkenteni beállitásokkal

2013. aug. 7. 18:49
Ma érdeklődtem egy üzletbe és ott azt ajánlották akkor az olcsobb gépek közül válaszak azoknak sokáig bírja az aksija.
2013. aug. 7. 07:55
lehet allitani az elesseget - a "minoseg" csupan penz kerdese; es persze megfeleloen banni a geppel.
3. Jázmin1975 (válaszként erre: 2. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 6. 14:44

Én nekem azért lényeg,hogy éles legyen mert kint nappal látni szeretném.

Szerintem lehet már állítani azt hogy mennyíre legyen éles a képernyője ugy mint a telefonoknál is.

2013. aug. 6. 14:27
Samsung - felteve, hogy szabalyosan haznalod az akkumulatort; ennem szeretem, ha nagyon eles es vilagit a kep - rontja a szemet;
2013. aug. 6. 14:14
Olyan laptopot szeretnék venni aminek sokáig birja az aksija és éles a képernyője is, milyet ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook