Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan etető akármit keresek ami hasonlít a cumisüvegre csak összenyomható és a végén egy kanál van amibe a főzeléket lehet nyomni! fórum

Olyan etető akármit keresek ami hasonlít a cumisüvegre csak összenyomható és a végén egy kanál van amibe a főzeléket lehet nyomni! (tudásbázis kérdés)


20. macs77
2009. jún. 17. 16:42
Nekem is akkor volt ilyen, amikor még kisbaba voltam. Lehet még kapni?
2009. jún. 17. 15:05
Egy 24éves fotót tudok küldeni, amin szerepel ez az eszköz meg egy golyófejű kisgyerek (én).
18. Roni24 (válaszként erre: 17. - Ében11)
2009. jún. 17. 14:57

270 ml az űrtartalma! Akkora mint egy rendes nagy cumisüveg!

Az én lányom most 7 és fél hónapos, de nagyon messze van még attól, hogy kézbe tudja venni a kanalat, még csak most szokja, mert szopizás mellett nem nagyon tetszik neki a kanál! Persze, kézbe veszi, meg rágcsálja, de hogy egyen vele az még messze van!

Az ölemben szoktam etetni, és még a padlás is kajás olyankor, mert az ölemben a gyerek, egyik kezemben a tányér, a másikban a kanál ő meg a tiltakozások közepette vagy a kanálba kapaszkodik, vagy a tányérba! Emellett ficereg, mocorog, kifeszíti magát, szóval a két teli kezemmel még a gyereket is tartanom kell! Ha a tányért az asztalra teszem, onnan is simán lerántja, szóval akkor meg a kezét kell lefognom egyik kezemmel! :))

Folyadékot ebből nem lehetne adni, mert túl nagy a luk rajta, és amint oldalra döntöd kiömlik belőle!

Én mindenképp nagyon praktikusnak tartom, mert legalább a tányér nem foglal helyet! Nem kell állandóan a tányérhoz nyúlni a kanállal, nem kell még balettozni is vele, hogy ne lökd le közben az asztalról míg egy következő falatot merítesz a kanálba, mialatt a kicsi vagy kiugrik a kezemből, vagy csapkod türelmetlenül a következő falatért, vagy épp a tányérba csap bele a mi aztán a földön landol! Arról nem is beszélve, hogy mire én beleadagolom a 7 hónapos csemetébe a kaját kanállal, addigra az ki is hűl a tányérban!


Bár lehet, hogy csak én vagyok béna, e tekintetben! :)))

Én praktikusnak találom!

17. ében11 (válaszként erre: 16. - Roni24)
2009. jún. 17. 14:25

na igen de miért egyszerűbb nyomkodni,mint kanalazni?

Amúgy nekünk se lett volna jó, ha jól látom nem valami nagy és nekünk nem fért volna bele az adag.

el tudom képzelni mondjuk újszülöttnél aki így kap egy kis lefejt tejet, mert mondjuk épp nem tudják megszoptatni, de egy 6 hónapos babánál aki már kap főzeléket gyümit nem igazán,meg ők már kézbe is veszik a kiskanalt, ezt meg nem tudják kezelni-szóval nem látom benne miért segítene ez az eszköz az anyukának vagy a babának?

16. Roni24 (válaszként erre: 14. - Salabakter)
2009. jún. 17. 14:21

Annak pont az volt a hibája, hogy kemény műanyagból készült!

Abból magától nem jön ki a kaja! Ez már összenyomható, így pont a kanálba lehet adagolni az ételt!


[link]

15. salabakter (válaszként erre: 11. - Ében11)
2009. jún. 17. 14:06
Igen,ilyesmi volt.
2009. jún. 17. 14:03
Nekem akkor volt ilyen,mikor a most 35 éves lányom született.Műanyag cumisüveg volt chicco,és külön hozzá az az etetőkanál,amit a cumi helyére csavartunk.Persze semmire sem volt jó.
13. ritaanyu (válaszként erre: 8. - Roni24)
2009. jún. 17. 13:43
köszönöm erre gondoltam:)
2009. jún. 17. 13:38

hát nem tudom nekem elég bizarr.

kiskanál kistányér is jó,ezt is fogni kell meg segíteni ha még kicsi

2009. jún. 17. 13:37
2009. jún. 17. 13:36
találtam egyet, ha tudom küldöm a képet
2009. jún. 17. 13:35

Amikor az en gyerekeim kicsik voltak,1975-1982

akkor en is ezt hasznaltam. Biztos lehet kapni, ahol a baba dolgokat. De jobb a kis muanyagkanallal valo etetes. Ugyanis, ha jobban megnyomod, az uveget, sok megy a kanalba.Ha meg te eteted, tudod kontrolalni.

2009. jún. 17. 13:34

Sose hallottam róla, de utánanéztem!


[link]


Kanalas etető néven találtam meg! :P


Lehet én is kipróbálom! :))

7. ritaanyu (válaszként erre: 4. - Kinni)
2009. jún. 17. 13:34
ott már néztem..:(
2009. jún. 17. 13:34
egy előadásra keresném legalább csak a képe lenne meg...
2009. jún. 17. 13:33
amúgy a medelának van kanálhoz hasonló etető eszköze, de azzal anyatejet adnak a kicsiknek ha jól emlékszem, és nem nagy.
2009. jún. 17. 13:32
Úgy emlékszem a brendonban láttam ilyet. Nézd meg a honlapjukon!
2009. jún. 17. 13:31
mert simán kiskanál kistányér nem jó?
2009. jún. 17. 13:30
még ilyen? mi annak a neve?
2009. jún. 17. 13:30
Olyan etető akármit keresek ami hasonlít a cumisüvegre csak összenyomható és a végén egy kanál van amibe a főzeléket lehet nyomni ! létezik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook