Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olvasni jó fórum

Olvasni jó (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Olvasni jó

1 2
2011. jan. 1. 09:44
Nem hiába mondják olvasottság, műveltség ma már annyi lehetőség kínálkozik erre, csak győzzön az ember választani természetesen az érdeklődésének megfelelően. Emlékszem még a tanárnő szavaira, aki azt mondta akkoriban tanulóinak elsősorban legyenek meg a régi klasszikus ismert regények és, de akkoriban még nagyon kevés pénzbe kerültek a könyvek, de üzletben vásárolni egy kisebb vagyont kell érte fizetni. Állnak még rendelkezésre könyvtárak és onnan is ki lehet kölcsönözni és gyarapítani a tudást. Szép napot mindenkinek szívélyes üdv.Ágnes
32. ripi52 (válaszként erre: 8. - 0148b688d6)
2011. jan. 1. 09:35

De jó....Lizzyke!!!!! Irigylésre méltók vagytok.

Én is szeretek olvasni, de sajnos mostanában kissé elhanyagoltam. Sajnos több időt töltök a gép előtt. Egy kissé engem is megmérgezett.

Sajnos az én gyerekeimmel nem tudtam megszerettetni az olvasást, hiába volt a próbálkozás, de szerencsére a nagyobbik unokám - aki 6,5 éves - nagyon szereti a könyveket. Remélem ez így is marad a továbbiakban is.

Én annak idején még a Delfin sorozatokat is nagyon szerettem.

További jó olvasást mindenkinek. Olvasni valóban jó!!!!!!!

2010. máj. 31. 15:10
csatlakozom, olvasni jóóóó!:O)
2010. máj. 31. 14:58

Én is imádok olvasni,csak lenne több időm rá....

Olvasni nagyon jóóó...

2010. máj. 31. 14:46

Lehet, hogy ujjáéled ez a fórum?

Szeretek én is olvasni, bár jelenleg éppen egy nem sokat olvasó időszakom van.

2009. márc. 9. 05:47
Köszönöm szépen:)
2009. márc. 9. 05:26

én is nagyon szerettem.. kár:(,hogy mostanság nem "veszik igénybe"..

Igazad van ROZIKA, hogy olvasni jó:)

Szuper ötletnek tartom, hogy kiírtad Fórum témának.

26. hjaniko (válaszként erre: 23. - Rozália)
2009. jan. 9. 13:24

:)



Szerintem ez a sorozat örökifjú. Én ezen nőttem fel, a gyerekeimnek is megvettem, ők is szerették, s remélem, az unokáim is így lesznek majd vele. Ági sógornőméknél ugyanez a helyzet, így ismeri annyira ezt a könyvet.

25. Rozália (válaszként erre: 24. - Hevniki)
2009. jan. 8. 07:07

Természetesen, a fórum címe "megengedi", hogy bármilyen olvasnivalóról lehessen beszélgetni.

A cikk az, ami arról szól, hogy a kisgyerekkel szerettessük meg az olvasást.

2009. jan. 7. 21:44

Sziasztok!

Én nagyon szeretek olvasni, és valahogy úgy alakult az elmúlt időszakban, hogy az ULPIUS- HÁZ könyvei mellett kötöttem ki. Szivesen csevegnék hozzám hasolnó könyvmolyokkal :)Most a Lesley Pearse: HIT cimű könyvét olvasom. A csokoládéimádók klubja, és a csokoládéimádók diétáját faltam be ez elött :))

Ha valaki még ugyanezt, vagy ezeket olvasta érdekelné vagy ajánlana mást, esetleg pöttyös könyveken kivül is .BESZÉLJÜNK RÓLA.

Sziasztok :)

23. Rozália (válaszként erre: 22. - Hjaniko)
2009. jan. 4. 06:16
Látod, milyen különbség van óvónő és óvónő között? Én az unokáimtól még csak nem is hallottam, hogy hallottak volna róla.
22. hjaniko (válaszként erre: 21. - Rozália)
2009. jan. 2. 11:39
Biztos vagyok benne, hogy imádni fogják:) sógornőm óvónő egy kaposvári óvodában, az ő hatására valóságos "Pöttyös Panni-reneszánsz" tört ki a gyerekek között, mindegyik ezt a könyvet kérte karácsonyra.
21. Rozália (válaszként erre: 20. - Hjaniko)
2008. dec. 31. 06:13
Nagyszerű, én is beszerzem az unokáimnak.:)
20. hjaniko (válaszként erre: 19. - Rozália)
2008. dec. 30. 13:41
Igen, ő volt Panni kis barátja.
19. Rozália (válaszként erre: 18. - Hjaniko)
2008. dec. 14. 16:15
Tényleg, Pöttyös Panni egy kötet volt Kockás Petivel, vagy külön? Már nem emlékszem...
18. hjaniko (válaszként erre: 4. - Herchee)
2008. nov. 28. 16:07

Nem, Pöttyös Panni nem hal meg soha:)szerencsére.

Én is imádtam, majd a kislányaim is - már nagyok - azon nőttek fel.

Sógornőm óvónő Kaposváron, az ő ovijukban most "Pöttyös Panni reneszánsz" van:)

2008. nov. 27. 09:23

Én is kíváncsi vagyok, majd ha már tudnak olvasni, akkor szívesen olvasnak-e, szeretnek-e majd olvasni.

Könyvanyag rengeteg áll a rendelkezésükre...:)

2008. nov. 15. 14:22

Nekem mindenem az olvasás, szerencsére gyerekeimet is sikerült olvasóvá nevelni.

Kicsi koruktól olvastunk nekik minden nap, ill. vetítettünk, előbb mi olvastuk fel, majd felváltva, mikor ők is tudtak már.

15. Rozália (válaszként erre: 14. - Rinike)
2008. okt. 6. 06:21
Nekem is a nagyobbik fiam a szívesebben olvasott, a kisebbik nem. Pedig mindegyiküknek rengeteget olastam.
14. rinike
2008. szept. 26. 20:46
Én imádok olvasni, de a fiammal (15 éves) nem tudtam megszerettetni az olvasást és már a szótól is irtózik, hogy könyv. Érdekes viszont, hogy a hírlapunk sport oldalát mindennap elolvasta, és sportújságokat is szívesen olvas.
13. Rozália (válaszként erre: 12. - Csikita)
2008. ápr. 14. 15:45
:))
2008. ápr. 13. 20:59

Mennyit olvastam anyukám régi pötyös csikos könyveit.

Imádok olvasni!

11. Rozália (válaszként erre: 10. - DOMA)
2007. nov. 22. 07:46
Ebből a könyvből készült talán a hasonló című és megrázó film?
10. DOMA
2007. nov. 20. 07:35

Én is nagyon szeretek olvasni. Az életrajzi leírások, utazások, utinaplók, és a könnyű kis romantikus olvasmányokra mindíg kapható vagyok.

Legutóbb Wladyslaw Szpilmantól A zongorista című könyvét olvastam.

2007. nov. 20. 06:07
Én is mindig imádtam olvasni. Valahogy az olyan bensőséges. A párom is szeretett olvasni. A volt férjem pl. nem. A nagyfiam igen, a kisebbik nem annyira, de olvasgat. Az unokákban meg reménykedem.
2007. nov. 19. 19:54

Nálunk a sorrend: én imádok olvasni, a nagyobbik fiam a 2., a kicsim a 3., a férjem a 4. helyezett.

Most éppen a következőket olvasom: A Titok, Mérgező szülők, A nő.

7. herchee (válaszként erre: 6. - Rozália)
2007. nov. 19. 19:44
A lánykám saját "fejéből" meséli, azokat a meséket amiket az oviban hall, de úgy adja elő, hogy összevegyíti őket. Néha a három kismalaccal indul a mese, de a vége már egy egészen más mese, van amikor nekem olvas, de ha nincs sok türelme akkor ennyi a mese: "Egyszervoltholnemvolt itt a vége fuss el vége! Aludj anya!" Én minden nap olvasok neki.
2007. nov. 15. 05:43
Az én ikreim most önállóan mesélgetnek képes könyvekből: "Egyszer volt, hol nem volt..., a végén pedig: "itt a vége, fuss el véle", vagy "és boldogan éltek, amig meg nem haltak"... zabálnivalóak.
2007. okt. 2. 07:08
Sajnos, ez így van. Mármint az írónő halálával nagy a veszteség. Könyvei szerencsére megmaradnak, mindannyiunk nagy örömére.
2007. okt. 1. 13:23

Az 5 éves kislányom kedvenc sorozata a Pöttyös Panni. Mindíg mindenhonnan Pöttyös könyvet kér és kap. Nagyon okos könyvek ezek. A Harkály anyóból értette meg, hogy mi is lesz azzal aki meghal.

Addig nem értette hová lett a dédimama, de a könyv után ő mondta el, hogy mi lett vele. Nagyon sajnálom, hogy az írónő nemrég meghalt, vele Pöttyös Panni is úgy érzem meghalt kicsit.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook