Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Öltöztetés-vetkőztetésnél hiszti fórum

Öltöztetés-vetkőztetésnél hiszti (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 6. 08:32

Nálunk a vetkőzésnél a szennyes tartó nagy úr. Imádja bele dobálni a levett ruhákat és lecsapni a fedelét. Néha még a papucs is bekerül.:)


Igaza van Jozsunak ez egy feladat, amit meg fogsz oldani.

Mindig nevelnek minket a gyerekeink! Csak mi hisszük, hogy fordítva van.

8. Peppelínó (válaszként erre: 7. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 5. 21:15
Köszönöm, de nem kell keresni öltöztetős mondókát. :) Ma volt pár alkalom, mikor nem volt hiszti az öltöztetés során. Csak győzzek mindig új és újabb dolgokat kitalálni, amivel elterelem a figyelmét. :)
7. c130f7eb3b (válaszként erre: 6. - Peppelínó)
2011. ápr. 5. 16:38

Férfiak! :))) Az én fiam is elég volt öltöztetni, meg pelenkázni, mert bár nem hisztizett, de állandóan úton volt. Pelenkázni csak úgy tudtam, hogy ráfektettem a karomra, a másik kezemmel meg rávarázsoltam a pelust. A kislányokat még el lehet kápráztatni azzal, hogy a babája is öltözzön...

Esetleg még öltöztetős mondókákkal lehetne elkábítani, ha gondolod, keresek ilyet, de szerintem csak sok-sok türelem kell, aztán majd kinövi... és jön egy újabb megoldandó feladat. :)

6. Peppelínó (válaszként erre: 4. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 5. 16:22
Az még az öltözködési hiszti szezon előtt volt, hogy félig én öltöztettem fel, majd hagytam hátha ő is próbálkozik a dologgal.
5. Peppelínó (válaszként erre: 4. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 5. 16:19
Az a baj, hogy mikor nem akarózik neki az öltözés-vetkőzés, akkor még addig se sikerül vele eljutni, hogy egyáltalán levegyük a rajta lévő ruhákat hiszti nélkül, nemhogy félig felöltöztessem. :(
4. c130f7eb3b (válaszként erre: 3. - Peppelínó)
2011. ápr. 5. 12:50
Ha az "anya segít"-re nem hisztizik, akkor tedd ki a ruháit, hogy egyedül próbálkozzon, és mivel belátja, hogy nem megy, talán hagyja, hogy te öltöztesd.
3. Peppelínó (válaszként erre: 2. - Sünöcske)
2011. ápr. 5. 12:37
Csináltam úgy nemrég, hogy pl. a nadrágot csak a térdéig húztam fel, és mondtam neki, hogy ő is húzza a gatyót. Néha sikerült felvennie így is, de többször inkább nem. Olyankor azt mondta "anya segít", és segítettem, mert láttam nem bír vele.
2011. ápr. 5. 12:10
Mi anno játékot csináltunk az öltözésből, vetkőzésből. Egy-két haspuszi, nadrág a fejre, pólója a kezembe és úgy csinálok, mintha átakarnám dugni rajta a saját fejemet és így közelítek az ő fejéhez. Most már elég nagy, hogy kivegyen a szekrényéből pólót...stb. v. eldöntse két póló közül,ma a kék v. a zöld a nyerő. Ja és dolgozzon meg ő is az öltözésnél-vetkőzésnél csak félig adni rá és ő fejezze be a mozdulatot, hogy legyen sikerélménye, hogy megcsinálta!
2011. ápr. 5. 11:45
28 hónapos a fiam, és mostanában szinte minden öltöztetésnél, és vetkőztetésnél hisztizik, és veti ki magát az ölemből. Csak akkor hagyja abba, ha ilyenkor azt mondom neki, hogy ha hisztizik nem fog kapni csokit. Tudom, hogy nem szabad édességgel vigasztalni, de már nem tudom mit tegyek. Nem hiszem, hogy egyedüli eset lenne. Ti, hogy oldjátok meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook