Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » öltözködés fórum

öltözködés (beszélgetős fórum)


9. Bun Csilla (válaszként erre: 6. - Aa35c27f5c)
2010. ápr. 27. 07:28
Bodyt azért adok még rájuk mert kint az udvaron jobban védi a derekukat, sokat homokoznak, másznak a csúszdára le-fel, és a pólóból kint volt a derekuk!
2010. ápr. 27. 07:26
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 27. 05:05
Ja, ez a mostani időjárásra vonatkozik :D
6. aa35c27f5c (válaszként erre: 1. - Bun Csilla)
2010. ápr. 27. 05:04

Szia!

Én mindig rétegesen öltöztetem a gyerekeket. 2,5 éves korukban már nem adtam rájuk body-t, max télen. Rossz ám, ha alulról is melegít még plusz egy réteg. Ha mentünk valahova, inkább jobban felöltöztettem őket, de mindig volt nálunk hátizsák, szatyor, amibe lehetett pakolni a levetett ruhákat, esetleg volt benne zokni, hogy pl. a harisnyát arra le lehessen cserélni, ha időközben nagyon meleg lett. Kis túlzással: póló, vékony pulóver, kardigán, táskában egy vékony kabát. Alul harisnya+szoknya (táskában zokni), vagy zokni+hosszú, esetleg halász nadrág.

5. ccd8b44456 (válaszként erre: 2. - Rencsilany)
2010. ápr. 26. 15:17
igy van jol mondt a vedo :)
2010. ápr. 26. 14:27
Az én kisiam 2 éves lesz,és mióta mozgékonnyá vált,annyi réteg van rajta mint rajtam.Sokszor az is sok mert mozog, ugrál,szalad.Amig pici addig is elég 1 réteggel több.Plusz még az anyagcseréjük is gyorsabb mint a mienk,így még kevésbé fáznak.De ha hátul megtapintod a gyerek nyakát érezni fogod hogy fázik ill. melege van-e?A kéz és a láb hidegsége nem mérvadó, vannak egyéni különbségek.
3. Ekka (válaszként erre: 1. - Bun Csilla)
2010. ápr. 26. 14:26

Ez attól függ, hogy mennyire fázósak a lányok:)

Egyébként meg 2,5 évesen azért már tudnak szólni, ha melegük van/fáznak.


Én pl. hajlamos vagyok/voltam túlöltöztetni a lányomat, mert azt hittem ő is fázik, tévedtem:)

2010. ápr. 26. 14:25

nekem azt mondta a védőnő,hogy mindig plussz egy réteggel több legyen rajtuk,mint ami rajtam van.

Én hajlamos egy vékony réteggel többet adni rá,nehogy a szél megfújja,stb...

2010. ápr. 26. 14:21

Sziasztok!

Sajnos mindig gondban vagyok hogyan öltöztessem a 2.5 éves lányaimat!

Itt nem a márkára gondolok, hanem az időjárás szerinti öltözetre! Kérlek segítsetek mikor mit kell ráadni, hogy ne legyen melege!

Pl 20 fokban elég egy body? Bent a szobában 22 fokban bodyban van, akkor kint is elég?

Ha én pólóban vagyok , elég ha rajta is egy réteg van?

Köszönöm a válaszokat!

Egy aggódó Anya

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook