Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oltástól lehet a baba lustább? fórum

Oltástól lehet a baba lustább? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 5. 12:34
Felhívtam a védőnőt szerinte ennek nincs köze az oltáshoz. Felhívtam a gyerekorvost is, ő azt mondta,hogy vigyem el szerdán tanácsadásra nézzük meg mi van, de nem kell túlparázni. A helyzet egyébként azóta is fokozatosan javul, de még mindig nem vagyunk azon a szinten,mint az oltás előtt voltunk, legalábbis én így látom. Plusz hozadék,hogy elkezdtük felcserélni az éjszakát a nappalokkal, ennek viszont szerintem tényleg nincs köze az oltáshoz, de nem könnyíti meg a helyzetemet.
2015. jan. 2. 18:37
Igen, valamicskét az érdeklődése is kezd visszatérni. Már ütögeti a trapézt és a karikákat is, sőt ma rámarkolt a trapéz oldalsó részére, ezt eddig még nem csinálta. Vigyorgott is egy-két sort, a fejét annyira nem emelgeti hason, de ma pl próbálta magát két kézzel kinyomni,de nem jött össze. Hétfőn,azért szólok,hogy ezt tapasztaltam,mert nem vagyok teljesen nyugodt,de itt mindenki szabin van.
15. temmp (válaszként erre: 14. - Titamilla86)
2015. jan. 2. 11:17
A hipotoniara ertettem a hasonlosagot, de orulok, hogy javul. Csak a kotelezo oltasokat kapta?
2015. jan. 2. 10:39

temmp, nem tudom,hogy hasonló e,mert ez a cikk nem ír semmit a tünetekről. Az én fiam karban, vagy a mi mellkasunkon szépen kinyomja magát most is, csak hason nem hajlandó, a trapéz nem izga

tja, nem nem tudja megcsinálni, inkább nem érdekli. Az érdektelensége feltűnőbb,mint a hipotonia. De ma reggel pl mosolyogva indította a napot, a fejét pedig talán próbálgatta emelni. Én javulást látok nála, de lehet csak bemagyarázom. Romlani úgy látom most,hogy nem romlik,úgyhogy hétfőn meglátogatjuk a doki nénit.

2015. jan. 2. 08:05
Ez nem normális állapot! Légy erőszakos, ne hagyd magad!
12. Anyagi
2015. jan. 2. 07:52
Persze!
2015. jan. 2. 06:34
Vannak oltási szövődmények. Én nem mondom, hogy ez az, de vidd vissza a gyerekorvoshoz.
10. temmp
2015. jan. 2. 02:42

[link]


hasonlonak latod a ti eseteteket?

2015. jan. 2. 00:06

Hívd fel a védőnőt legalább ha ennyire furcsa a viselkedése.

Az én fiam is bágyadt volt a következő napokban.

8. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Titamilla86)
2015. jan. 1. 23:37
Ha a normal viselkedestol ennyireelter, sztem nem fognak rohogni...max.megnyugtatnak, de az mindenkinek jobb,nem?
2015. jan. 1. 23:36
Amikor eszleltunk vmi nem normalisat, hivtam az ugyeletet, ott legalabb megmondjak, hgy oke vagy inkabb menjetek be.
2015. jan. 1. 23:35
ÉS azzal hívjam a védőnőt meg az orvost,hogy az oltás óta lusta a gyerek? Szerintem körbe röhögnek, de meg fogom próbálni.
2015. jan. 1. 23:35
Csak ügyelet van, 5-éig nem dolgozik senki.
2015. jan. 1. 22:08
Az en kisfiam tobb oltas utan lazas is lett (kiderult) pont az volt a car szeria, amit a neten iskozzetettek, persze, akkor mar nem volt mit tenni.amugy stramm gyerek, szval az ,hgy lustacskabb, belefer, sztem. Allitolg par nap, egy het, amig solgozik a szervezet. Ha hetfon is eszleled ugyanezt, vidd dokihoz. Nem hivtad az orvosotokat ezekkel?vagy vedonot?
2015. jan. 1. 20:52
Szia. Nekünk csak annyi volt hogy hétfőn megkapta az oltást a rotával együtt és a szerdát szinte végigaludta. A 3 hónapos oltásnál már ez sem volt. Január közepén kapjuk a 4 hónaposat remélem ott se lesz gond.
2015. jan. 1. 20:37

Sziasztok!


A fiam mióta megkapta a 2 hónapos oltást hétfő óta teljesed punnyadt. Hason nem emeli a fejét, nem játszik a trapézzal, csörgőkkel, a pihenőszékben sem játszadozik a fel lógatott cuccokkal, csak nézeget. Mosolyogni is alig láttam még ma, ráalszik a cumira, szinte mindig. 2 óránként kel, 70 mlket eszik,de azt is úgy,hogy a felénél már visít, ilyenkor megállok, de hiába büfiztetem semmi nem jön. Megpihen és sír a cumiért,de sosem tudom,hogy ilyenkor éhes e még vagy másért sír, én meg tömöm. A keze is szinte mindig ökölben van, pedig már szépen kezdett nyúlkálni vele. Karácsonykor már kacagtunk, most meg mosoly is csak elvétve volt. Ez az ernyedtség lehet még így 4 nap után az oltástól? Semmi baja nem volt tőle, sem aluszékonyabb nem volt, se lázas, se semmi egyéb. Talán egy picit nyűgösebb.

2015. jan. 1. 20:37
Oltástól lehet a baba lustább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook