Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oltáskivezetés homeopátiával? Mit tudtok róla, ti csináltátok már? fórum

Oltáskivezetés homeopátiával? Mit tudtok róla, ti csináltátok már? (beszélgetős fórum)


1 2
43. t_marcsi (válaszként erre: 42. - Polex)
2012. szept. 25. 08:33
Mi elkéstünk, mert nem is tudtam róla, hogy léteik ilyen. Most a kicsinél mi is azonnal az oltással együtt kezdjük, a nagyobbikal pedig így utólag.
42. polex (válaszként erre: 41. - T_marcsi)
2012. szept. 24. 19:49
Mi minden oltást kivezetünk, már az oltás idején. Helyesen úgy mondanám: az oltást homeopátiás védelemben kapja.
2012. aug. 10. 15:49

Szia!


Esetleg megcsináltátok már a kivezetést? Mi most fogjuk elkezdeni a 3,5 évesemnek és a fél évesemnek is. Ha tudtam volna, hogy létezik ilyen, már eleve azzal indítottam volna, hogy oldás+kivezetés egymás után.


(az oltáskivezetés nem az immunitást szünteti meg, amit az oltóanyag kialakít, hanem a káros vivőanyagokat távolítja el, így az oltás hatásos, de nincs káros és maradandó az idegrendszert érintő mellékhatása)

2012. jún. 12. 23:56

en jol ismerem a homeopatiat, volt is kozom hozza, es az igen nagy szakerto, akihez jartam, o sem tudta pontosan, hogy mukodni fog-e, vagy miert mukodik valakinel, masnal meg miert nem?


tehat nem tudom, h mukodik -e, mindenesetre erdekes.

39. 130454e42d (válaszként erre: 37. - Katano3)
2012. jún. 12. 23:53
Mikor volt az a cikk, hogy az oltás autizmust okoz Japánban beszüntették pár évre, és megjelentek a járványok. Pedig semmi más nem változott. Úgyhogy ez amit mondasz nem igaz.
38. katano3 (válaszként erre: 34. - Realneko)
2012. jún. 12. 23:40

szia

a gazdagréti gyógyszertárban biztos megkapsz minden homeopátiás szert. én ajánlom még a schüssler-sók használatát is:) ha érdekel, küldök át priviben róla anyagot:)

2012. jún. 12. 23:37
bocsi, de aki nem hisz a homeopátiában, az minek van itt??? igenis használ a homeopátia, nálunk az egész család ezt használja, beleértve a gyereket is. soxor begyullad a mandulája, ha azt a sok antibiotikumot beadtam volna neki, már nem lenne bélflórája:/ barinőm szoptat, ő szedett a.biotikumot, a 3 hós kisfiának meg hasmenése van.... szóval én homeopátiás szereket adok ilyenkor a gyereknek, mikor visszaviszem, megkérdezi az orvos, beszedtük e az összes a.biotikumot. persze, mondom én, mire megdicséri a gyereket, hogy milyen szépen rendbe jött a torka. ha tudná:) szóval igenis működik a dolog. persze, hogy az orvosok nagy többsége ellene van, hisz nekik ezt tanítják az egyetemen:/ 1 szem antibiotikum 3 hónap alatt ürül ki a szervezetből. no comment.... 1 kicsit utána kellene olvasni a dolgoknak, mielőtt véleményt formáltok! mérgezzétek csak magatokat és a gyermekeiteket/unokáitokat gyógyszerekkel, de ne szóljátok le azokat, akik tudatosan akarnak élni...és nem az oltások miatt nincsenek már járványok nálunk, hanem a megváltozott életkörülményeknek: Tiszta viznek. Csatornarendszernek. Táplálkozásnak. Friss élelmiszernek. A szegénység visszaszorulásának. Most is hemzsegnek mindenhol a kórokozók, de ha jó állapotban vagyunk, akkor nem kapunk el olyan könnyen egy betegséget. én sem merném NEM beoltatni a gyerekem, de csak később, és csakis oltáskivezetéssel!
36. a31cf0fa6a (válaszként erre: 35. - Tavasz007)
2012. ápr. 10. 12:30
Ha homeo-, akkor nem beszélhetünk nagy dózisról. Többnyire semmilyen dózisról nem beszélhetünk homeopátia esetében, ugyanis a legtöbb homeopátiás szer olyan nagy higítású hogy egyáltalán nem tartalmaz semmit a kiindulási anyagból.
2012. ápr. 10. 12:26
a higany homeo szerkent, nagy dozisban rosszul hathat a csontok es a fogak fejlodesere!! szerintem eloszor magadon probald ki!
2012. ápr. 10. 12:19

Sziasztok


Látom ez nem az oltáskivezetősök oldala...tényleg sok butaságot írtok össze.Nem megyekek bele a magyarázásába,h mi az a homeopátia és az oltáskivezetés,mert hosszú...de aki nem tudja az meg nem beszéljen hülyeségeket!

De azért annyit hozzáfűzök,h nem az oltással van a baj,hanem a korszerűtlenségükkel és azzal,h túl hamar adják be a gyereknek....több modern országban 1éves korig elből nem oltanak...a BcG meg pl rajtunk kívül talán csak Romániában van...többi helyen betiltották.És egy csomó betegség már eltűnt vagy simán kezelhető.Még annyit,h édesanyám tanítónő és nem egy gyerek ment át a kezén akinek bizonyítottan oltás mellékhatásaként alakult ki bajuk...pl cukorbetegség,teljes szörzet eltűnése.Csak ezeket nem reklámozzák.

Én orvossal megbeszélten minél később adatom be az oltásokat oltáskivezetéssel kísérve.De megsúgom,h sok orvos lejelenti ,h beadta az oltást...de valójában nem olt vagy akkor amikor anyuka szeretné,van aki pénzért,van aki ingyen.Szerintem nem véletlen,h egyre többen csinálják az orvosok közül is.

Az oltás nagyon jó dolog,de nem 1éves kor előtt és nem a magyar oltóanyagokkal.

Szóval rátérek a lényegre amiért írtam...tud valaki pesten gyógyszertárat ahol lehet kapni...egy éve rendeltem,de nem találom honnét.:(

33. polex (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2012. márc. 7. 20:47
Milyen módszerek vannak még?
32. a31cf0fa6a (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2012. márc. 7. 20:38
Sőt, hatékony módszerek is vannak.
31. timycat (válaszként erre: 29. - A14deb9047)
2012. márc. 7. 20:38

nagypapám (orvos egyébként) annyit mond a homeopátiára, hogy legalább nem árt és ez is valami :D


(bár egy hatástalan védőoltás közvetetten árthat :S)

30. michelle.r (válaszként erre: 19. - Polex)
2012. márc. 7. 20:37

Nyilvános fórumot nyitottál, védd az álláspontodat :)). Ebben a kérdésben több támadást fogsz kapni, mint egyet értést.


A személyes véleményem a tapasztalatok alapján, hogy a homeopátia már túlhaladott dolog, vannak sokkal hatékonyabb módszerek.


Keresgél az Asperger szindóma fórumokon, ott olvastam tapasztalatokat az oltáskivezetésről, keresgélj ott!

2012. márc. 7. 20:33
Kémikus szerint a homeopátia = modern kuruzslás végeredmény nélkül; amolyan placebo; vagy hat, vagy nem :) mellékhatás meg nincs.
2012. márc. 7. 20:16
A védőnőm is ajánlotta, de nem próbáltam ki. Túl vagyunk a 15 hós oltáson, semmi mellékhatás nem volt. Az igazság az, hogy nem nagyon hiszek a homeopátiában, próbáltam már pár dolgot, de nem segített.
27. timycat (válaszként erre: 19. - Polex)
2012. márc. 7. 20:11

Orvoscsaládból jöttem; a gyógyszereknek vannak mellékhatásaik ez alap, mert ugye van bennük hatóanyag; rengeteg kísérlet és tanulmányozás (valamint pénz és idő) áll egy-egy hatóanyag/hatóanyag kombináció mögött mire engedélyt kap, ha kap egyáltalán... ami a mellékhatásokat illeti, mérlegelnek; megéri-e a kockázatot.


A homeot azzal istenítik, hogy nem lehet túladagolni, ez már alapjaiban megkérdőjelezi, hogy akkor tartalmaz-e egyáltalán valami hatóanyagot.


Hogy orvosok ajánlják... hát igen, "nyugati-típusú" gyógyszergyáraknál és homeos szereknél is megvan az orvosvásárlás-gyakorlata... ez van

2012. márc. 7. 20:04
Én sem hiszek a homeopátiában, szerintem ez az egész az anyukák megnyugtatására szolgál. Mellékhatások az oltások után elég enyhék, és azok is nagyon gyorsan elmúlnak, rendkívül ritka, ha nem.
25. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 24. - Zebracsikó)
2012. márc. 7. 20:02
Én is erre utaltam az elején.Érdekelne,bár elég szkeptikus vagyok.
24. zebracsikó (válaszként erre: 21. - Polex)
2012. márc. 7. 20:01

szerintem az autista fórumon érdeklődj, ha van hatása, ott biztos be tudnak számolni róla, mert ott biztos, hogy észrevehető, mérhető a hatás.


Rosszat biztos nem teszel vele a gyerekednek, bár, mint említettem, én nem hiszek benne.

23. polex
2012. márc. 7. 20:00
Ezzel az erővel kezdhetünk beszélgetni a vajaskenyér ízéről is, nektek fogalmatok nincs miről beszélgetünk itt. Jó lenne, ha jönne valaki olyan is aki képben van,mert erről szólt volna a kérdés.
2012. márc. 7. 19:59
Felneveltünk néhány gyermeket... tehát a tapasztalat beszél belőlünk.
21. polex (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2012. márc. 7. 19:58
Ha halgattál volna..... ismered a mondást ugye?
20. andi6020 (válaszként erre: 15. - Polex)
2012. márc. 7. 19:57

A kötelező oltás kötelező.

Így nyilván nem vezetheted ki homeopátiával.

19. polex
2012. márc. 7. 19:55

Amúgy tényleg nem értem, miért beszéltek így, mikor nem is ismeritek, amiről beszélek. Amit írtok, az nem idevágó dolog, ez nem erről szól, nem értetek hozzá, akkor miért ócsároljátok? Annyira látszik, hogy azt sem tudjátok, mi ez a dolog. Én nem mondtam semmit a nyugati orvoslásról sem. A gyógyszereknek vannak mellékhatásai, lásd. tájékoztatók.

Nem mást adnak oltás helyett és gyermekorvosok csinálják. És vannak akiken segített, míg más dolog nem.

Butaságok hangzottak el, én inkább nem írtam volna le.

18. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 17. - A14deb9047)
2012. márc. 7. 19:53
Büntetik őket.Ált.felfüggesztett börtön és végül megkapja a gyerek az oltást.
2012. márc. 7. 19:52
Aki nem jelenik meg a kötelező védőéoltásokra, akár hatóságilag is elővezettethetők... Legalábbis régebben így volt.
16. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Polex)
2012. márc. 7. 19:50
A homeopátia áltudomány. Az esettanulmányok anekdoták.
15. polex (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2012. márc. 7. 19:50

Akkor talán magát az oltást is kihagyhatod, hiszen az maga a kísérlet! Kin is tesztelték őket, hát a mi gyerekeinken, mint minden régi oltást is. Remélem a különféle állatkísérletek senkit nem nyugtatnak meg.

Na mindegy, ez itt most egyébként nem az oltásellenes topik.

Azután mi legyen vagy az előtt ugye hogy beadattuk.

Ha gyenge a gyerek immunrendszere, akkor ugye jönnek a problémák oltás után, meg hát attól is.

Még egyszer mondom, nem oltásellenes vagyok, de hát azért ne dugjuk homokba a fejünket. Nem is terjeszteni akarom a homeót, inkább azért írtam ki, hogy beszéljünk róla, ki mit TAPASZTALT!

14. a14deb9047 (válaszként erre: 13. - Timycat)
2012. márc. 7. 19:50
Leírtad, amit én nem mertem megtenni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook