Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oltás után fáj a bal lábam fórum

Oltás után fáj a bal lábam (beszélgetős fórum)

5. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 13:55

Az USA hadseregének oltáskárosultjai számokban

[link]

Kb. 3 perc után mondja, hogy a neurológiai betegségek 1000 %-kal emelkedtek ! ( Mondja a többit is !) Ott az egészséges fiatal katonákat rendszeresen vizsgálják, és rengeteg mellékhatás jelentkezett. ? :(


Ne hagyd magad ! A Te egészségedről, életedről van szó ! A férjem lelkére kötöttem,hogy mondja a neurológusnak, hogy a covid vakcina után lettek a tünetei, előtte semmi baja nem volt a lábának ! Csináltak vizsgálatokat, Te is menj el ! ( Valamilyen " neuropátia" diagnózis rémlik.) Most egyik ismerős házaspár szenved a lábával.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 08:43

Ez egy valós probléma, ne hagyd lerázni magad. Nem vagy sajnos egyedül.

Remélem gyorsan felépülsz!


[link]

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2022. júl. 28. 22:09

Köszönöm, megpróbálom.


Háziorvosnál, de ő hülyének nézett, ezért nem is mentem máshova.

2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 15:57

A férjem is hasonlóan járt. Volt neurológián is, ezt ajánlották neki: milgamma neuro. Szedi is azóta. Hol jobb a helyzet, hol rosszabb. :(

[link]


Voltál orvosnál ?

2022. júl. 28. 15:44

Egy éve kaptam kettő Pfizert és azóta is fáj, zsibbad a bal combom.

Nagyon megbántam az egészet. Akkor kezdődött, először a bal kezem, lábam fájt, utána begyulladtak a nyirokcsomóim, mind csak a bal oldalon, ahova az oltást kaptam. A többi elmúlt. Nekem nagyon durva volt, az első után aznap össze is rogytak a lábaim. A második utná egy hétig felkellni sem tudtam, láz, hasmenés, hányás.

24 éves vagyok, de nagyon durva, hogy egy év alatt sem múlt el. Nagyon durván elkeseredtem emiatt, ráadásul úgy beszéltek rá a szüleim, mert ők rettegnek. Természetesen újra nem oltattam magam, meg nem is fogok ezek után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook