Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olivér születése fórum

Olivér születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Olivér születése

2009. nov. 21. 14:57
Köszönöm szépen!
2009. nov. 21. 10:57
Gratulálok! Az én szememből is folyik a könny.:) A fiam születése jut eszembe, minden ilyen szép történetről:))) Vigyázzatok magatokra!
2009. nov. 3. 14:45
Gratulálok, nagyon szép történet! Sok boldogságot és jó egészséget Nektek!:-)
2009. nov. 3. 11:21

Gratu a szép kisfiadhoz! A burokrepesztés nekem kellemetlen volt, de nem fájt. Viszont a gátmetszés és a varrás is nagyon, pedig azokra is azt mondják a legtöbben, hogy nem éreztek semmit. Szerintem minden egyénfürrő, nincs 2 egyforma szülés.

Sok boldogságot a Fiadhoz és utólag is boldog szülinapot neki! Az én fiam még csak 5 hetes :)

2009. nov. 3. 10:38
Gratulálok, nagyon szép babád van. :) Olvasva a történeted, "megnyugodtam", hogy nem csak nekem fájt a burokrepesztés. Szinte mindenki azt mondta nekem, hogy ne mondjam hogy fájt, mert ők a saját szülésüknél semmit sem éreztek a burokrepesztésnél.Én egész jól viseltem az összes fájásomat, mondhatni meg sem éreztem őket, de a burokrepesztésnél eltörőben volt nálam a mécses, na meg a tágítások... Rémálmaimban se jöjjenek elő... De mindezt leszámítva én is nagyon boldog vagyok, van egy gyönyörű kisfiam aki most múlt fél éves:) Sok erőt, és sok boldogságot Nektek!
2009. nov. 3. 10:07
Gratulálok! Mindig bőgök, ha elolvasok egy szép történetet egy kis csoda születéséről. Most is ez történt:)
2009. nov. 3. 10:03
Nagyon boldog vagyok, semmihez sem fogható az az érzés, amikor egy nőből anya lesz. Abban a pillanatban, felelősséget vállalsz valakiért, aggódsz érte, nehogy beteg legyen. 2008.10.11-én ez megadatott Nekem. Anya lettem.
Ha a kisfiam reggel felébred, és Rám mosolyog, onnan már tudom, hogy ez a nap is boldogan kezdődik.

Ugrás a teljes írásra: Olivér születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook