Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olcsón jó autot fórum

Olcsón jó autot (beszélgetős fórum)

2010. aug. 2. 14:13
Fordot tényleg ne!!!
7. Night Angel (válaszként erre: 5. - Banita33)
2010. aug. 1. 14:38

Ford, Fiat, Francia.

Őket ne vedd, elektronikájuk egy hulladék.

Milyen autót szeretnél, hány évesen, mennyiért köbö és milyen extrákkal?

6. banita33 (válaszként erre: 4. - Cservenák Vali)
2010. júl. 12. 17:16

Megnézem a Citroen c3-at.

A pénz..!

Nem sok,hitel lesz!

Még nem döntöttünk a mennyiségről!

Nem akarok túl költekezni,de jó autót szeretnénk!

2010. júl. 12. 17:12
Opel vectra 1.6i van!Volt...a felfüggesztés kiszakadt,és öreg is!Mi nagyon szerettük,megbízható "kis" autó !A Peugeot megnézem.Köszönöm!
2010. júl. 12. 17:07
Az attól függ,hogy mennyi pénzt szántál az autóvételre,mert csak ugy vaktában nem lehet tanácsot adni mi a férjemel vettünk már kézalól is autót meg szalonból is 0 km-est.Ha például most kellenne vennem akkor semmi esetre sem vennék vadi uj autót csak 4-5 éverset mert azok nem túl drágák, és egy nyugati autóhoz 10 évig elvileg nem kell hozzányulni. Én nagyon tudom ajánlani a Citroen c3-at kicsi a fogyasztása parkoloás szempontjából sem mindegy, nőies autó, nekünk c3-as van és 2003-ban vettük de még nemvolt felnyitva a motorháztető a 7 év alatt ,mert nem volt rá szükség.Nagyon megbizható, Van belőle disel is meg benzines is.1.1-től az 1.6 ig van.Nekem az a véleményem,ha kocsit mész venni akkor vigyél magaddal feltétlen egy autószerelőt a saját jófelfogott érdekedben ha nem akarsz ráfázni a vétel után ja és persze megbizható legyen a szerelő. Ha még valamivel nem vagy tisztába akkor nyugodtan irjál és én megpróbálok rá válaszolni. Szia
2010. júl. 12. 16:58
Ha nem ódzkodsz a suzukitól, akkor azt vehetsz nyugodtan. Igénytelen autók. Olcsók az alkatrészek is hozzá, és nem túl szervizigényes kocsik. Most a vételára is kedvező. Az opelhez is elfogadhatóak az alkatrész árak, bár ott amennyivel megbízhatóbb maga a márka, annyival drágábban is jutsz hozzá az autóhoz. Mivel nem írtad, hogy mekkora a keret, így nekem van egy nagy kedvencem. Öreg, de hiehetetlenül jók a Peugeot 205-ös diesel autók. A világból is kimész vele, és a fogyasztás is nagyon klassz!
2010. júl. 12. 16:57
Szia! Ne kereskedésben,hanem inkább magánszemélytől vegyél,és vigyél magaddal valakit,aki ért a kocsikhoz. Ez fontos.
2010. júl. 12. 16:53

Valakin tudna nekem segíteni,hol tudok olcsón jó autót venni!

Hogyan álljak neki egyáltalán,milyen autót vegyek?

Tapasztalatok is érdekelnek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook