Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olcsó vagy drága kozmetikumok? fórum

Olcsó vagy drága kozmetikumok? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. okt. 13. 04:34
semilyen sem reszemrol.
2017. szept. 14. 23:55

Belefutottam már olyannal, ami olcsó volt és gagyi, de volt az ellentettje is.

Megvannak a bevált termékeim(alapozó, szemceruza,szempilaspirál..),viszont egy jó hidratáló krémet sehol sem találok. Néha szoktam kísérletezgetni ezzel-azzal.

Úgy vagyok vele, hogy amit magamra kémek, abból inkább a drágábban választom.(bár kinek mi a drága) Viszont sampon-tusi közül az olcsóbbak jobban beváltak.(Balea,Isana,Fa..)

2014. jún. 6. 10:08
Semmilyet nem használok. Inkább a természetes szerek híve vagyok.
2014. jún. 6. 09:48
Kevés kozmetiumot használok,és nem az árát nézem.Vannak az olcsók között is jók,például saját márkás termékek.És van,ami drága,mégsem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
2014. jún. 6. 08:05
en semilyent nem hasznalok,de ha te venni akarsz ne az olcsot valaszd!
2014. máj. 27. 08:36
Nem az ár a lényeg, hanem a minőség! Nagyon nézzétek meg az öszetételt mindig! Parabéneket kerülni!! :) Nekem amúgy a kozmetikusom kever mindig számomra megfelelőt, így nem is olyan drága és tudom, hogy szuper!
2014. máj. 27. 08:33
gyógyszertárit használok ,készíttetem,mert 400 ft-ból 3 hónapig használom és tudom adalékmentes stb.A drágák árát 50 százalékban a reklám adja 10 százalék a lesztés ,10 százalék a csomagolás ,a fenmaradó 30 százalék árából marad a minőség,az agyon illatosított,tartósított ismeretlen eredetű akármire.Régen megvettem a 10.000 ft-os arckrémet is nem érzem a különbséget.Talán a hialuronsavas cuccok megérik,de nem mernék megesküdni rá.
2014. máj. 27. 07:52
semilyent nem hasznalok.sok folyadek,helyes taplalkozas es nem lesznek rancok seholsem.
2009. máj. 18. 19:09
Arckrémekből inkább drágábbakat veszek és kapok, dekorkozmetikumokból meg ami megtetszik. Aztán van ami bejön, van ami kevésbé, de alapozón kívűl úgyse veszem meg kétszer ugyanazt.
2009. máj. 18. 18:59
Szerintem elég a középkategóriás alapozó, nekem nincs chanelre pénzem... viszont a 100ft-os szemfesték meglepően jó minőségű volt.
2009. márc. 23. 16:02
Az olcsobbak között is vannak jobbak,de én AVONT használok.
2009. márc. 23. 15:35
Én vettem egy Chanel szemceruzát, és azt tapasztaltam, hogy az Avon-os és dm-es is tovább tartott, talán mert nem annyira lágy, viszont a Bourjois lágy és nagyon tartós.
2009. márc. 23. 13:55
Én a drágábbra szavazok.Próbáltam olcsó minőséget is, de ől. a Dior szemceruzák mellé jár egy hegyező is, és általában a luxus minőség tovább tart.Illetve amíg az olcsóbb körömlakkot naponta kell újrafestenem, addig az Este Lauder napokig eltart. Így a különbség nem is annyira nagy.
2009. márc. 23. 13:31
Testápoló kéz,-arc krém, tusfürdő dezodor szinte mindenbe Nivea-t használok!Ebbe még soha nem csalódtam.... Sminkelni nem nagyon szoktam, ha igen akkor is vagy avonos spirllal vagy maybellinel...
27. vivili (válaszként erre: 15. - Dorcilla)
2009. márc. 23. 13:16
Nálam a rúzs, ami mindig márkás. Valahogy a színük is elegánsabb, az állagukról nem is beszélve. A halálom, amikor megbüdösödik... Én krémekből megveszem a drágábbat, sokszor az állaga miatt is sokkal jobb, mint az olcsóbb.
26. Mocori
2008. dec. 18. 22:31
az olcsóból is vannak jók szerintem! És lehet, hogy azért olcsó, mert nincs reklámja...
25. zsuzso100 (válaszként erre: 21. - Edb6c38cef)
2008. nov. 30. 19:40

Milyen a gyógyszertári sminklemosó? Vagy arclemosóra gondolsz? És azt hogy kell kérni?


És a ricinusolaj milyen kiszerelésben van? És hogy kell felkenni a szempillára?

24. c0c88e77c0 (válaszként erre: 17. - Fda58604ed)
2008. nov. 30. 19:34
a ricinusolaj hajhullásra is nagyon jó :) hajmosás előtti éjjel bekell masszírozni a fejbőrbe türcsiturbánban aludni és reggel megmosni a hajat ! ápolja ,és növeszti :) gyógyszertárban kapható :)
23. edb6c38cef (válaszként erre: 22. - Castellina)
2008. nov. 30. 19:16
Na igen, én is próbáltam még a DM saját termékét is szemránckrémben, tényleg nem ért egy kalap bagót sem. Sajna azon nem lehet spórolni, látványos a különbség, ha a drágábbat használjuk.
22. Castellina (válaszként erre: 21. - Edb6c38cef)
2008. nov. 30. 19:14
Igen, a szemkörnyék ápolóból sajna a drágább jött be, az sokkal jobb.
2008. nov. 30. 19:11
Szemkörnyék ápolóból a drágát veszem, arckrémből a középkategóriásat. Lemosóból a gyógyszertári is nagyon jó, párszáz forint.
20. zsuzso100 (válaszként erre: 17. - Fda58604ed)
2008. nov. 30. 18:36
Ricinusolaj? Az nem csíp? És hol lehet hozzájutni....?
2008. nov. 30. 18:23

Én eleve nem sminkelem magam, így a dekorkozmetikumokról nem tudok állást foglalni. De arckrémet, testápolót, tudfürdöt viszont használok. Az én arcbőröm szinte mindenevő, nem árt neki csak a nap és a szél:)

Vettem én már 200 Ft-os krémet is és 5000 Ft-osat is. Bár az olcsóbb csak hidratálni tudott, de azt jól. A drágább pedig állitólag ránctalanitó. Hát... nem lettem tőle kisimultabb:))

Én úgy vagyok vele, hogy igyekszem jó minőségű, márkás terméket venni, mondjuk középkategóriásat, megfizethető áron. Nem estem a fejemre, hogy egy krémért kiadjak többezer forintot. Annyit nem ér egyik se. A testápoló és tusfürdők tömkelegéből a Palmolive kategóriája is tökéletesen megfelel és megfizethető. Egyébként Avon tanácsadónő vagyok és nekem ez a márka tökéletesen megfelel és jó ára van.

2008. nov. 30. 18:02

Szemceruzákból érdemes drágábbat venni, pl. Dior.

Zongorázni lehet a különbséget!

17. fda58604ed (válaszként erre: 16. - 5f3b9a27bc)
2008. nov. 30. 18:01

A kozmetikusodnak a szempillaspirállal kapcsolatban tökéletesen igaza volt.

Engem a sminkoktatóm anno arra tanított, hogy esténként, a már letisztított szempillákat kenjük be ricinusolajjal.

Gyönyörű, és erős lesz tőle a szempilla.:)

2008. okt. 29. 22:20

nekem azt mondta a kozmetikusom, hogy ne használjak vízállót, mert tönkreteszi a szempillákat, mert "lehúzza".

Egyébként sosem értettem mi a jó a vízállóban, nekem ugyanúgy ugyanúgy el tud kenődni, mint a sima.

Szerintem a középkategória a legjobb, bár én amennyit sminkelem magam... szemceruzát és spirált használok, néha arcpirostót és szemhéjtust. Én az egyik maybelline szempillaspirálomat cseréltem le miss sportysra, és komolyan mondom 1000x jobb és a negyedébe kerül. de pl testápolókban próbáltam már olcsóbb termékeket, és abból inkább megveszem a drágábbat csak ne ragadjon...

2008. okt. 29. 11:31

Attól függ milyen dekorkozm.-ról van szó,

Púder, alapozó, korrektorból nálam csak a "drága" jöhet szóba... Az olcsóbb kategóriájú, vagy nem fed vagy betúrósodik és a színek, arról nem is beszéljünk inkább...

De az én szempillaspirálom a 'közepes' árkategóriájú, és eddig nem találtam jobbat! Körömlakkból pedig ezer meg egy 'olcsó' van és tökre szeretem őket.

Szerintem mindegyikből ki kell tapasztalnia az embernek, hogy neki melyik a legjobb.

Egy bizti, az ár nem mindig garancia...

14. 2577cdcc12 (válaszként erre: 13. - Klimpírozi)
2008. okt. 29. 11:27
Lehet adok neki még ey esélyt, max megint anyunál köt ki :o) Mindig veszek egy új fajtát, majd nem jön be, és viszem neki, neki nem annyira lényeges a vízállóság, én meg megyek vissza, és veszem a jól bevált régit :o)
13. Klimpírozi (válaszként erre: 8. - 2577cdcc12)
2008. okt. 29. 11:14
annál jobbat a normál spirálok között sem találtam, évek óta használom..
12. lilimia (válaszként erre: 11. - Zsuzso100)
2008. okt. 29. 10:37
Semmivel sem tud többet...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook