Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olasz nyelv-ELO fórum

Olasz nyelv-ELO (beszélgetős fórum)

2011. aug. 18. 13:49

Szintén érdeklődnék, hogy ha valakinek feleslegessé vált, vagy már fújja kívűlről :) ELO-s olasz kezdő csomagját, eladná-e, ha igen, akkor mennyiért?

Üziket privátban is várom.

Köszönöm!

14. staple
2011. jún. 7. 21:27
Valakinek megvan ez a kezdő csomag, aki megválna tőle?
2010. nov. 30. 16:57

Keresünk olyan jelentkezőt, aki szeretne olaszul tanulni haladó szinten, heti 5*5 órában, anyanyelvi tanárral. :) (Budapesten) Az ár is kedvező, viszont eddig csak ketten vagyunk, és három ember kell ahhoz, hogy elinduljon a tanfolyam!

Üdv:)

12. potyek
2009. szept. 24. 12:26

Megjött az első két lecke és nagyon klassz!!!

Annyira élvezem, a hanganyagot feltettem a telefonomra és útközben is hallgatom!

2009. szept. 10. 23:12

Biztosra veszem:) Majd meglátod kedvelni fogod!:)

Ez a nyelv csodálatos, olyan gyönyörű kifejezések vannak, amit mi magyarok ki sem tudunk fejezni. Ha kell a segítségem, csak nyugotan szólj

10. potyek (válaszként erre: 9. - Camella)
2009. szept. 9. 19:22
köszi,ma beiratkoztam egy kezdő olaszra és mellette fogom csinálni az elot is,csak lesz belőle valami.
9. Camella (válaszként erre: 8. - Potyek)
2009. szept. 8. 23:11
Temészetesen meglehet tanulni az alapokat, de rengeteg időt vessz el. H tényleg elszánt vagy akkor menni fog. Aztán késöbbiekben szerintem tanárhoz kell menned. Néha csak elég heti másfél óra.Átveszitek az igeidőket és a módokat,aztán kapsz házit ami segít a tanulásban..Felvenni a ritmust..stb.Énem akartam lehangolni senkit, csak elmondtam a véleményemet..É amikor tanultam angolt otthon tanutam.A szavakat megtanultam, de aztán késöbbiekben elmentem egy intezív tanfolyamra. És lehet kapni állami támogatástÚ teljes mértékben kifizeti neked a kurzust. Például az én osztályomban mindenki állami támogatott volt. És egy fillért nem fizettek.Űgy mondva újra kezdő pályások.. Ezt is tudom tanácsolni pl neked.
2009. szept. 4. 16:22

szerintem az jó,ha pl az elonál az alapokat meg tudjuk tanulni,utána a nehezét lehet már tanártól tanulni.

Én még a személyes névmásokat alapszavakat se tudom,így ilyen könnyű dolgokért nem érdemes több ezer forintért tanárt fogadni.Szerintem!

Mindenesetre nálunk így lesz.

Már visszaigazolták, hogy küldik az első leckét.

7. run-ka (válaszként erre: 6. - Camella)
2009. szept. 4. 08:43
Köszi,hogy elveszed a kedvünket.
2009. szept. 3. 17:09
Én anynyelv színten beszélek olaszul. Nem olyan egyszerű azért, talán csak az első 20 oldal. Aztán az igeidők, ami sokkal több mint az angolban. Szerintem ezt a nyelvet egyedül nem lehet megtanulni. Már csak azért is mert én tanítok. És amikor meghallgatom az új tanulóimat(akik egy éve maguk tanultak) Alig értek valamit..Hegyeznem kell a fülemet, hogy egyátalán mit mondanak.
5. run-ka (válaszként erre: 4. - Potyek)
2009. szept. 3. 16:38
Sebaj,könnyű nyelv:-)
2009. szept. 3. 09:40
Én és a fiam teljesen nulláról indulunk, a férjem konyít hozzá valamit...majd ő lesz a húzóerő!:o)
2009. szept. 3. 09:08
:-) szólj, ha meg van. Bár lesznek társaid,de dumcsizhatunk majd hogyan álltok.Ok?
2009. szept. 3. 06:25

Én igen:o)

Most rendeltem meg, hárman fogunk össze a családból

2009. szept. 3. 05:49

Sziasztok. Keresek olyan emberkét, aki tanul az ELO-val olaszul. Szeretnék újra hozzáfogni,örülnék valakinek. Már van vagy 10 leckém,de könnyebb lenne együtt és érdekesebb.

Esetleg tervezi valaki az közeljövőben??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook