Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olajfestéket hogyan szedjek ki a ruhából? fórum

Olajfestéket hogyan szedjek ki a ruhából? (tudásbázis kérdés)

12. málnabogyó (válaszként erre: 11. - Dokianya)
2011. ápr. 6. 15:50

Ja, csak az a baj, hogy nem is találom:) olyannyira elveszett :D

A Te rímedet meg már nem volt nehéz sorba szedni. Az idézőjelet elfeledtem, kérlek ne vedd zokon :D

További szép napot!

11. dokianya (válaszként erre: 10. - Málnabogyó)
2011. ápr. 6. 10:58
Hihi! Benned egy költő veszett el! Micsoda rímfaragás. :D:D:D:D Remélem hatásos lesz a módszer. :D
10. málnabogyó (válaszként erre: 8. - Dokianya)
2011. ápr. 6. 10:46

Nem elég, hogy a nadrágra folt esett? Még mások fantáziáját is bepiszkolom. Ez nem járja :D

Ha a dolgot megoldom,

vagyis a foltot feloldom,

majd a fantáziád is leporlom!

Csak győzd kivárni :D

Elmesélem hogyan is esett ott folt,

hol senki se volt. (vagyis lehetett volna, jogosan)

Holnap megvesszül a sebbenzint. Ha nem jön be, akkor szerzek higgítót.

2011. ápr. 6. 09:25
Higító sokat segít.
8. dokianya (válaszként erre: 7. - Málnabogyó)
2011. ápr. 6. 09:13
Hát hogy hogyan került oda a folt...Sok piszkos fantáziájú ember jár itt. :DDDDD De tényleg! Hogyan is? :D:D:D:D Remélem sikerül megoldani a dolgot és feloldani a foltot. :DDDD
2011. ápr. 6. 09:00

Remélem az ollóra nem lesz szükség:)

Higítót se próbáltam. Csak Venist meg efféléket. Bár azt gondoltam, hogy esélytelen. Igazándiból észre se vettem a foltot aznap, csak mikor a mosásból kivettem kiteregetni. Szerencsére nem feltűnő helyen van. Kismamanaci hasgumizásának a tetején, amire általában ráhúzzák a felsőt. Azt ne kérdezzétek, hogyan sikerült pont oda a folt:)

2011. ápr. 6. 08:55
Higítóval nem próbálkoztál?
5. gne2
2011. ápr. 6. 08:54
Nekem a terpentin kiszedte a friss foltot.
4. dokianya (válaszként erre: 1. - Málnabogyó)
2011. ápr. 6. 08:51
szerintem csak ecetes ollóval. Nekem soha nem sikerült kiszednem az olajfestéket semmiből. De hátha valaki tud valami fortélyt. :O
2011. ápr. 6. 08:49

Van gyantás ruhám is. Ha ebből nem is szedi ki, legalább az meg lesz oldva:)

Megpróbálom. Köszi!

2. secret! (válaszként erre: 1. - Málnabogyó)
2011. ápr. 6. 08:47
Nem tudom, hogy működik e, a fenyőgyanta sebbenzinnel jött ki.
2011. ápr. 6. 08:46
Kölcsön nadrágot sikeresen összefestékeztem, mikor a Párom festette az ablakokat. (szép fehér paca sötétbarna nadárgon) Nem tudom, hogy hogyan szedjem ki belőle. Van még rá esély, hogy valaha kijön? Kérem a tippeket, praktikákat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook