Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okozhat vérzést a hüvelykúp?Olyan, mintha menstruálnék, csak elég kevés. fórum

Okozhat vérzést a hüvelykúp?Olyan, mintha menstruálnék, csak elég kevés. (tudásbázis kérdés)


11. 81Krisztina (válaszként erre: 10. - Gogo17)
2010. aug. 22. 22:16

Szia!

Klion elég erős hüvelykúp.. Nekem pár éve írtak fel egyszer..annyira mart, felerősítette a viszketést is, és 2. naptól rózsaszínes valami jött. Dokit felhívtam mondta hogy hagyjam abba, valószínűleg belül megmart és az okozhatta ezt, ahogy abbahagytam másnapra el is múlt, és kaptam másik kúpot. Menzesz tuti nem jöhetett, ha nincs itt az ideje.. szerintem hívd fel a dokit, kérdezz rá..


Jó ötlet: Minap sajnos összeszedtem valamit (bár évek óta visszatérő dolog nálam az időnkénti erős folyás, viszketés általában menzesz után), lementem a patikába, és mondtam hogy valamit szeretnék kérni hüvelygomba gyanús dologra. Többek között ajánlotta a protexin tablettát, kipróbáltam és két nap szedés után szinte teljesen tünetmentes vagyok. és megúsztam a hüvelykúpozást...

Bár ha neked Klion-t írtak fel, biztos komoly oka volt.

Mielőbbi gyógyulást!

10. Gogo17
2010. aug. 22. 19:07

Sziasztok!

Én most Klion-D 100 hüvelykúpot használok, felhelyezésnél nem sértettem fel magam de kicsit olyan gyógyszeres vérzés jön ki.

9. 021a029148 (válaszként erre: 8. - Ely10)
2009. okt. 5. 08:57
A menstruációt elvileg nem hozhatja előbbre, mivel a menstruáció hormonálisan szabályozott, a hüvelykúp pedig nem tartalmaz hormont. Ez inkább nyálkahártya irritációra vagy gyulladásra utal.
2009. okt. 5. 06:38
Nem tudom.Jövö hétfön kell visszamenni,mert csinált rákszürést is(akkor lesz eredmény) és elmondom neki mi történt.Igaz,addig tényleg meg kell jönni a menstruációmnak.
2009. okt. 4. 20:51
Nincs méhszájsebed,mert én attól jártam így.kimarja a nyálkahártyát...
2009. okt. 4. 18:55
Bocs,2regisztrációm is van,azért más most a név.
5. Roselouis (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2009. okt. 4. 18:53
Már elmúlt a vérzés.Tegnap azt hittem igazából megjött és tegnap tényleg nem is helyeztem fel.
2009. okt. 4. 17:45
Előfordulhat,hogy előre hozza a menzeszed!Az a lényeg,hogy ha vérzel akkor ne használd tovább a kúpot!
2009. okt. 4. 17:44
Szerintem nem,hacsak nem sértetted fel magad véletlenül,miközben felhelyezted....
2009. okt. 4. 17:27

Szia!

Nem lehet hogy menstruációd van?

Egyébbként,nem hiszem,hogy okozna,én anno a terességem alatt sokat használtam és nem volt vérzés.

2009. okt. 4. 17:14
Okozhat vérzést a hüvelykúp?Olyan, mintha menstruálnék, csak elég kevés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook