Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okozhat a meleg vízvisszatartást menstruációkor? fórum

Okozhat a meleg vízvisszatartást menstruációkor? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 17. 10:22
Igen okozhat.
8. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Rosewood)
2007. dec. 28. 09:49
Ahogy mondod, mivel a meleg átmeneti szívelégtelenséget okozhat és az a végtagok ödémásodásában is megmutatkozik.
2007. dec. 28. 08:22
Nemcsak a meleg,ez ciklusonként mindig megtörténik.Hanna-Panna
6. igynogy (válaszként erre: 4. - Rosewood)
2007. júl. 23. 22:04
Na ezt nem tudtam! Megint okosabb lettem :)
5. rosewood (válaszként erre: 2. - Loch ness)
2007. júl. 23. 12:49
Ja, csalántea, mentatea :) sok, ízesítés nélkül.
4. rosewood (válaszként erre: 3. - Igynogy)
2007. júl. 23. 12:48
Én is vizesedem, és utána le is megy. Egyébként a meleg mindig okozhat vízvisszatartást az arra hajlamosaknél, attól függetlenül,hogy menstruál -e vagy sem.
2007. júl. 23. 11:56
Én azt nem tudom okozhat e a meleg vízvisszatartást, viszont én MINDEN menstruáció előtt 1-2 kilóval nehezebb vagyok! Nálam ez általános dolog. Most is már 1,3 kilóval vagyok nehezebb és holnap kell megjönnie. Jó bűnöztem is, de nem ettem sokat, és csak egy fajtát egész nap. :)
2007. júl. 23. 10:40
Tudom, hogy menstruációkor a szervezet visszatarthatja a vizet, és feljöhet egy-két kiló. Amikor márciustól májusig fogyóztam, minden nap figyeltem a súlyomat, és nem tapasztaltam ilyet magamnál. Viszont amióta ez a meleg van, már másodszorra fordul elő, hogy menzesz előtti napokban érthetetlen módon rámjön egy-két kiló, pedig nem eszem másképp vagy többet, mint addig. Lehet, hogy a meleg hatására jelent meg a vízvisszatartás, ami eddig nem volt jellemző? Más magyarázatot nemigen tudok erre a hirtelen súlytöbbletre. Tegnap elkezdődött a mensi, és rögtön lement egy kiló, amiért szintén semmit nem tettem. Van valakinek ötlete, mi lehet ez, és jól gondolom-e? Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel?
2007. júl. 23. 10:39
Okozhat a meleg vízvisszatartást menstruációkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook