Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Okoskodó mindennapjaink fórum

Okoskodó mindennapjaink (beszélgetős fórum)

3. Jk
2010. aug. 13. 23:54
nálunk a teáztatás volt ilyen. naponta elmondták hogy adjak neki teát. aztán mostmeg odáig vannk hogy csak szopizott hat hónapos koráig.
2010. aug. 13. 23:07

7 hónapos a kislányom,és anyukám már kb az 5. hónaptól azzal nyaggat,hogy liszttel habarjam be a főzelékét és ne krumplival sűrítsem.Folyton azt hangoztatja,hogy anno én is így kaptam(lassan 34 éve!).Múlthéten már a védőnő is megengedte a lisztes habarást,így el is kezdtem így sűríteni.Pár nap múlva viszont a drnő kijelentette,hogy Ő ezt még korainak tartja,erre anyukám azt mondta hallgassak a drnőre.


De ugyan ez volt a felállással is.Fél évesen felállt a kislányunk magától.Anyukám azt mondta ne hagyjam,ültessem vissza.2 hétig bírtam,majd elvittem konduktorhoz és Ő azt mondta állhat nyugodtan.Most már járkáltatná anyum+előjött a bilitémával:S

2010. aug. 13. 22:59
Biztos mindannyiunkkal előfordult már az, akár akarva, akár akaratlanul, hogy valamiről váltig meg voltunk győződve, oly annyira, hogy megpróbáltunk valakit rábeszélni arra a bizonyos dologra, vagy megpróbáltuk meggyőzni róla, de persze a végén kiderült, hogy nincs igazunk. Volt már veletek ilyen? Ha igen, mivel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook