Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Okos - vicces háziállatok fórum

Okos - vicces háziállatok (beszélgetős fórum)


2010. dec. 24. 07:55
Jó reggelt mindenkinek! Jól kezdődött a napom: elolvastam a hozzászólásaitokat :) Nagyon édes kis sztorikat írtatok az állatkáitokról - olyan cukik!!! :)))
2010. dec. 24. 06:00

Sziasztok!

A mi kék cicánk szereti, ha porszívózom:)Ha meghallja, hogy nyílik a szekrény ajtaja, ahol a porszívó van, már hanyatt veti magát:)Ő az első, akit kiporszívózok, aztán jöhet a lakás:) Érdekes nagyon, mert általában a cicák félnek a porszívóktól!Őt megnyugtatja..egészen elalél:)

13. 04e95f637a (válaszként erre: 10. - 04e95f637a)
2010. dec. 23. 21:26
jaa,egyébként kismacska :)
12. 96b0d6b01f (válaszként erre: 5. - Ostkati)
2010. dec. 23. 20:24
Sziasztok nekem a macskám csinálja ezt, ha megnézitek a képeimet láthatjátok,hogy milyen pózban képes aludni :D mint egy ember :D
2010. dec. 23. 20:01

A szüleim magyar vizslája nagyon okos volt.

Sose ment át engedély nélkül az úttesten, akár haza is mehettem, de ő maradt, ha nem adtam rá parancsot, aztán ha mondtam neki h "segíts", akkor felvette a földről amit elejtettem, az "ugat" vezényszóra ugatott a "kettőt ugat" vezényszóra kettőt ugatott, ha azt mondtam "síri csönd" akkor abbahagyta az ugatást.

Egy öreg néni kutyája volt, aki sajnos meghalt így ránk maradt a kutya, a néni tanította neki ezeket. Sajnos nemrég a kutyus is elpusztult. :-(

2010. dec. 23. 19:45

Az enyém is csúcs!Olyan okos,hogy az nem igaz!

Van neki egy piros szivecskéje(kulcstartó),amit ha eldobok neki,visszahozza a szájában!Mindent megért!Ha rászólok,hogy feküdjön le,már terül is!Vagy ha azt mondom neki,jöjjön ide hozzám,azt is!A szemhéjamat szokta lefekvés előtt nyalogatni,ébredéskor megcsócsálja az orromat!


Ha lábakat lát menni,egy alkalmat ne hagyna ki,hogy ne kapaszkodjon rá!Nagyon édes,okos,jószág!Imádom! :)))

2010. dec. 23. 19:41

Nekem a fekete macsekomnak van egy vicces szokása. Ha dörgölőzik hozzám nem dorombol vagy nyávog hanem morog és fúj. de közben ugyanúgy simogathatom mintha csak dorombolna :) nyomja a fejét az arcomhoz bújik meg minden :)))

mindezt egy 8 kilós vadállat :)))


tiszta dili :)

2010. dec. 23. 18:51
Volt egy kis tacsi-palotapincsi kutyus nálunk, akinek azt mondtam mindig, hogy "Kuszi!" Ez azt jelentette, hogy kúsznia kell, hát egyem meg, eldobta magát, a két kis hátsó lábát vonszolta a két mellsővel, mint egy pici fóka. :D
2010. dec. 23. 17:58
A mienk állandóan bent van - ki is fagyna belőle a szusz :)) Még a lakásban is takargatjuk, mert fázós. Kis vacak. És a családtagok nevét és érti. Mikor mondom neki, hogy "megyünk Olihoz" (át a fiam szobájába, hogy vigyázzon a kutyusra) akkor elfekszik és olyan lesz mint egy gyurma, amit nem lehet felvakarni. Ja, igen... Mert Olivér bosszantja, morgatja, incselkedik vele :)
6. 23c6efbd66 (válaszként erre: 3. - Elszabadult hold)
2010. dec. 23. 17:34

Az szép....a pisikét nekem is érhetné.. :D Nem lennék rá mérges :D Bár, ő kint van, csak éjjelre hozom be, a pincébe, de kint összepisili a tujákat, és néha elég csúnyán néz ki :S És hiába próbálok leszoktatni róla, még nem megy...:S

Meg, arra akarom megtanítani, hogy a bal lábával adjon pacsit :D Most még a jobbal tud csak. Mindig mondom neki, h "a szép kezeddel" :D egyszer-kétszer sikerül is... :D

2010. dec. 23. 17:30
Nekem is palotapincsim van, és ugyanazt csinálja mint a Szandicskáé. Ha eszünk, percekig képes a két hátsólábán állni, és kérni a kaját. Mindig megsajnáljuk, és adunk is neki, ez már a testsúlyán is észlelhető!
2010. dec. 23. 17:28
Ja, de azért ennél többet tud persze :)))
3. elszabadult hold (válaszként erre: 2. - 23c6efbd66)
2010. dec. 23. 17:27
De cuki! :) Én meg összeírtam, hány szót "tud" a kutyusom. Tökéletesen érti, hogy mi az, amikor azt mondom neki, hogy megyünk pisikélni :D vagy hogy "kutya" - ilyenkor tudja, hogy az utcán megy valahol egy eb, és kinéz az ablakon.
2010. dec. 23. 17:20

Nekem egy palotapincsim van, Szimba névre hallgat, befogadott kutyus.

Ha azt mondom neki: "Szimba megyünk taaaa" akkor feláll a két hátsólábára, az első kettővel pedig elkezd csápolni :D a ta= séta :D

2010. dec. 23. 17:18
Sziasztok. Kinek milyen érdekes, okos, különleges dolgot tud a háziállata? Az én kiskutyám (csivava)például mindig cirógattatja magát, és ha abba merészelem hagyni, akkor a mellső lábával elkezdi a kezemet maga felé húzni, vagy az orrával bökdösni. Régebben pedig volt egy cicám, aki ha be akart jönni a konyhába az udvarról, felugrott a két mellső lábával a kilincsre, lehúzta és kinyitotta az ajtót :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook