Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ok nélkül akartak megbírságolni!! fórum

Ok nélkül akartak megbírságolni!! (beszélgetős fórum)

6. andi.b (válaszként erre: 5. - Doxikri)
2009. dec. 18. 18:34
Igen,mi is így döntöttünk,mert nem szeretnénk meglepődni egy kis idő múlva. Azért elég érdekes dolgok történnek! Köszi a segítséget!
5. doxikri (válaszként erre: 1. - Andi.b)
2009. dec. 18. 17:15

Mindenképpen fellebezd meg a feljelentést. Függetlenül attól, hogy az ismerősöd mit intéz. Biztosítsd be magad és ne hagyd annyiban a dolgot.

A férjem mondta, hogy írjam neked, ő rendőr.

2009. dec. 18. 16:31

Minket meg is bírságoltak, bár nevetséges az egész.

Csak az a baj, hogy mi benne vagyunk, és nem tudok rajta nevetni, csak sírni, mert annyira elkeserítő, és annyira tehetetlennek érzem magam.

Már nincs pénzünk...

3. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Andi.b)
2009. dec. 18. 16:24
És akkor most azt is el kell képzelni, hogy sokan vannak, akik kifizetik, mert nem tudnak mit tenni, nem veszik fel a kesztyűt, hogy harcoljanak.. Undorító :(
2009. dec. 18. 15:08
Ijjjjj :(
2009. dec. 18. 15:07
Mindenképp szeretném megosztani valakivel,ami ma történt velem. Gyógytornászként dolgozom Budapesten egy otthonápolási szolgálatnál. Épp egyik betegtől a másikig siettem,amikor felhívott a fiam,hogy a postás hozott a nevemre egy rendőrségi levelet. Felbontattam vele és kértem,hogy olvassa el. Komolyan mondom,hogy földbe gyökereztem. 2009,nov 4.-én 7:21-kot Szigetszentmártonban a Kossuth utcában 50 helyett 73-al haladtam,így államigazgatási eljárás keretében........ Komolyan mondom,hogy nem hittem a fülemnek,mivel azt sem tudom,hogy az adott hely merre van. Felmentem a következő beteghez,akinél éppen ott volt a lánya.Már nyugdíjas,de évekkel ezelőtt a közlekedésrendészeten dolgozott.Elmeséltem a történteket és Ő rögtön telefonálni kezdett. Az első ismerőse rögtön rávágta,hogy biztos én voltam csak ki akarok bújni a felelősségre vonás alól.Utána felhívott egy másik ügyintézőt,aki megígérte,hogy utána jár a dolognak. Haza jöttem és kb fél óra múlva hívott az ismerősöm. Azt mondták neki,hogy betűcsere történt és ne menjek sehova,ne csináljak semmit majd ők hivatalból írnak nekem egy levelet. Ez mind ok,de ha esetleg azt írják,hogy ez Budapesten történt,akkor én soha nem jövök rá és szépen kifizetem a büntetést ok nélkül.Nagyon oda kell figyelni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook