Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Odalent" borotválás után nagyon kipattog, pedig hintőporozom. Ti hogy csináljátok? Mivel szörtelenítetek, hogy nem pattog ki? fórum

"Odalent" borotválás után nagyon kipattog, pedig hintőporozom. Ti hogy csináljátok? Mivel szörtelenítetek, hogy nem pattog ki? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 15. 13:56

a Sudokrém is jo krém... és egyébként is sokmindenre jo...

én is borotválom ha nagyon muszáj, de inkább epillálás... este szoktam hetente max 2x, és nem pattogok ki. nahjo, utána piros, de pár ora mulva megnyugszik és nyoma sincs. közvetlenül utána és babahintőport szorok rá. sztem ez amegolsád jobb annak, aki tűri a fájdalmat. de az is csak az első pár alkalomnál fáj, utána megszokja az ember és persze ritkul közbe.

5. Reno77 (válaszként erre: 3. - Rékaság)
2010. máj. 13. 16:43
Húúúú, nem tudom, most nincs itthon. A gyantáknál van és szőlőszemek vannak az elején. Szőrbenövés elleni krém van ráírva. Magyar termék.
2010. máj. 13. 07:25
neogranormon krém!
3. rékaság (válaszként erre: 2. - Reno77)
2010. máj. 12. 22:41

szia!


Mi a neve annak a dm-ben kapható krémnek?

2010. máj. 12. 19:35

Körömvirág krém vagy Sudocream rögtön utána. De lehet kapni speckó szőlőmag olajos krémet is a DM-ben szőrtüsző ellen, az is jó.

Ami nagyon fontos: jó minőségű női borotva (Venus nagyon jó) és női borotvakrém!

2010. máj. 12. 19:29
hm na mindenesetre most kipróbálom én is a köröm virág krémet amit mondtatok, hátha jó lesz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook