Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ob Optibalance - Tudja valaki, hogy miben más ez az új ob, mint az eddigiek? fórum

Ob Optibalance - Tudja valaki, hogy miben más ez az új ob, mint az eddigiek? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 5. 23:35

Én évekig betéttel próbálkoztam, a legkülönfélébb márkákat, típusokat kipróbáltam. A esetek 80%-ban normális csere mellett is átázott, vagy simán elmozdult és a fehérneműm látta kárát... Nemrég elhatároztam, hogy kipróbálom a tampont, mivel már annyit hallottam róla. Eleinte egy olcsó márkával próbálkoztam, de mondanom sem kell, hogy a felhelyezése a legjobb próbálkozás, tudás ellenére is rémálom volt. Akkor eléggé elkeseredtem, és fontolgattam, hogy újra visszatérek a számomra oly utálatos betéthez. Ismét negatív tapasztalatok értek, ekkor már teljesen besokalltam. Aznap megfogadtam, hogy kipróbálom a híres o.b-t, abból is legdrágábbat. Így is történt. Megvásároltam az Optibalance-nevű dobozkát, majd a menstruáció első napján ki is próbáltam. A felhelyezés gyerekjáték volt, órákig kellemes, száraz érzést biztosított, nem beszélve a vitathatatlan védelemről. Számomra pedig a biztonság, kényelem és a minőség a legfontosabb. Szerintem ezért érdemes áldozni és kevéssel több pénzt fizetni...

A jövőben minden bizonnyal maradok az o.b.-nál, és ajánlom minden lánynak, nőnek, akinek folyamatosan meggyűlik a baja a betétekkel.

2011. jan. 22. 18:52
agnes1219- bócsi,de kérdeznék,én is, mini ben,isvan az új látátók,már? vagy csak,nórmál.üdv ágnes1219
2011. jan. 22. 18:43
Érdekes módon én újabban nem láttam a polcokon, de mikor új volt, vettem, bár nem éreztem különbséget :)
2011. jan. 22. 18:00
A google szerint:Az új, természetes eredetű összetevőnek köszönhetően segít támogatni szervezetünk normál baktériumflóráját a hüvelyflóra természetes egyensúlyának fenntartásában.
2011. jan. 22. 17:59

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy miben más ez az új ob, mint az eddigiek?

2011. jan. 22. 17:58
Ob Optibalance

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook