Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ő kiutat talált fórum

Ő kiutat talált (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ő kiutat talált

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2022. okt. 2. 12:12

Keresni a kiutat addig kell, amíg élünk. Addig jó, amíg vannak céljaink, terveink, nem ülünk és rágódunk, várjuk a halált.

[link]


[link]


[link]


És a híres fotó, amikor méhenbelüli mátét során a magzat megfogta a sebész ujját, a fotós már nem volt fiatal, de akkor határozta el, hogy elvégzi az orvosit és megvalósította az álmát.


Tehát sosem feladni, kergessük, csak az álmot, hiszen lehet, hogy sikerül, ha nagyon akarjuk.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Horex)
2022. okt. 2. 11:59
Neked nem tetszik, másnak meg igen. A lényeg megtalálta önmagát, abban tudott kiteljesedni, amit szeret is.
2022. okt. 1. 19:01

OK sikeres lett a sztori végén

A normális emberek munkájában nem volt olyan amiböl meg tudott volna élni? Akkor élhetetlen volt

Tudom millióknak tetszik

Szerintem meg az élete ott vált ketté hogy vagy öngyilkosság vagy menekült a saját álomvilágába

Mit lehet olyantól várni aki munkaidőbe a céges komputerbe irogatja a fantáziáját?

Egyik filmet próbáltam egy darabig nézni, de már a szereposztásnál elvesztettem a fonalat :)

Úgy marhaság az egész ahogy van, ezt sok kiadó megmondta neki

2022. okt. 1. 17:06
Sok múlik az ember képességein. Mihez van tehetsége? Van egyáltalán valamihez? Ha van, vajon rájön? Sajnos, sok ember élete végéig keresi a kiutat. A végén kell rájönnie, már felesleges keresni.
2022. okt. 1. 16:58
Igen, már a felsorolás közben tudtam, hogy róla van szó, sőt valami olyasmit is hallottam, hogy csak a sokadik kiadó volt hajlandó kiadni a könyvét.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
2022. okt. 1. 13:21
Köszönjük! Azzal, hogy konkrét nevet írtál, kinek az életéről van szó, hitele, súlya van a tanításnak: soha sem szabad feladni!
2022. okt. 1. 09:35
Szerintem minden ember életében vannak pillanatok, vagy akár hosszabb időszakok is, amikor minden kilátástalannak látszik. Nehéz tovább reménykedni, nehéz hinni, hogy minden jobbra fordulhat, hogy pozitív változást hoz a jövő.

Ugrás a teljes írásra: Ő kiutat talált

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook