Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ő, a nagy Ő (2. rész) fórum

Ő, a nagy Ő (2. rész) (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

25. Beautykiss (válaszként erre: 24. - Arianne113)
2011. júl. 5. 00:05
Igaz persze,és boldog is voltam,azt hittem ő is de ő már továbblépett. Én még képtelen vagyok rá. Nem mondom,hogy félek az újtól csak nem akarok belemenni múló kapcsolatokra komolyra vágyom de most még nem megy pedig szeretnék újra tartozni valakihez újra szerelmes lenni. Nem is Ő hiányzik hanem egy tényleg igazi szerelem,akiben megbízhatok végre. De ez még nem most lesz.
2011. júl. 3. 18:19

Ejjejj.

az első nagy szerelem 4 évig tartott, a vége már csupa szenvedés volt és veszekedések sora.. megérte? nem.

aztán mikor egyedül lettem, nem is vágytam senkire, én úgy gondoltam mint most te, hogy nemfogok senki iránt ekkora szerelmet és szeretetet érezni, és hogy félek a szerelemtől, mert milesz ha ez az amaz.

És most nagyon boldog vagyok, nemtudom hogy meddig tart talán egész életemben talán csak pár évig, de addig és akkor kell élvezni az igaz szerelmet ami a szívedben van amíg csak lehet.

23. Beautykiss (válaszként erre: 6. - Missmonroe)
2011. jún. 26. 12:26

Szia!én most veszítettem el a szerelmemet:(

Soha nem voltam még annyira szerelmes,ő is így érezte és mondta de elmúlt részéről. Sokat veszekedtünk de mindig megoldottuk és tudom,hogy ez később nem lett volna csak hát nem tudtam bebizonyítani. Igen én is attól félek,hogy ekkora szerelmet többet nem fogok érezni már..

22. Beautykiss (válaszként erre: 20. - Arianne113)
2011. jún. 26. 12:19
Ja és Ő szakított,úgyhogy esélytelen de már nem is szeretném,csak rossz az egyedüllét, jó tartozni valakihez:( ez van.
21. Beautykiss (válaszként erre: 20. - Arianne113)
2011. jún. 26. 12:17
Minden jó volt nálunk is szeretett is, de elmúlt igazából hirtelen. Sokat veszekedtünk ezzel ment tönkre. Én még bíztam benne meg láttam esélyt,sok dolog volt a háttérben..Nem hinném,hogy vissza fog jönni Ő már továbblépet és lezárta.
2011. jún. 23. 10:44

Ezt hogyan érted?

Elüldözted... ha nagyon szeret visszafog jönni, tudod a mondást kidobod az ajtón visszamászik az ablakon...

Az én párom is ilyen volt. Voltak nálunk is gondok, de ő hipp hopp megoldott mindent. Csodás ember :)

2011. jún. 23. 00:39
Én is már ilyenre vágyom:( Talán meg is kaptam de elüldöztem:(
18. picmok
2011. máj. 16. 06:37
Nagyon szép történet. :)) Kívánom, hogy maradjatok együtt és legyetek továbbra is nagyon boldogok! :)
2011. máj. 11. 10:37

Igen én is hiszek ebben. Sok boldogságot mindenkinek!

Még akkor is ha nem hisz az illető benne hogy megtalálja az igazit.. én sem hittem és most úgy érzem ő az.

2011. máj. 11. 10:35

Tudod, azt hiszem soha semmi nem történik véletlenül. Sem az, hogy megbántanak, sem az, hogy szenvedünk, csalódunk. Ahogy azt sem, hogy újra megtaláljuk a boldogságot. A párunkat Aki szeret és Akit szerethetünk.

Én egy válással a hátam mögött és két gyerekkel az oldalamon találtam meg a boldogságot egy olyan férfiban, Aki azt hiszem nekem rendeltetett.

A gyermekeim szeretik és elfogadják. S ez fordítva is igaz. Ráadásul mindkettőnk családja maradéktalanul elfogadta a kapcsolatunkat.

Igazából nem hittem abban, hogy valamikor is újra esélyem lesz a boldogságra. S lám mégis, mégis vannak csodák:))

Vagyis mindkettőnk példája azt mutatja, hogy erre a Boldogságra bárkinek meg van az esélye...

S még kergetnünk, keresnünk sem kell, kopogtat az magától is:))

15. Arianne113 (válaszként erre: 14. - Missmonroe)
2011. máj. 5. 19:51
köszönjük nagyon kedves vagy:):) puszi oda is:)
14. missmonroe (válaszként erre: 7. - Arianne113)
2011. máj. 4. 22:05
jajj hát nagyon aranyosak vagytok:)))) hatalmas puszi nektek és nagyon nagyon sok boldogságot!
2011. máj. 4. 21:52

Kedves Angelka, a mi kapcsolatunk is állt ki elég kemény próbákat, és tudom hogy sok próba vár még ránk, igyekszünk mindegyiket kézenfogva túlvinni, úgy hogy minnél kevesebbet sérüljön a kapcsolatunk amire én most tényleg csak azt tudom mondani hogy tökéletes:)

remélem ez az álom nemfog véget érni.. soha:)

2011. máj. 4. 12:01
Szia nagyon szép történet gratulalok és remélem mindig boldogok lesztek mert ilyen csak egyszer történik az életben de ha elveszted az a érzés soha többé nem lesz olyan sajnos tapasztalat:((
2011. máj. 3. 10:52

Hát.. ez az elvett dolog nagyon igaz. elvett az élet tőlem elég sokat, de ugyanakkor kaptam Zolit.

Isten elém ejtette úgy véletlen, csak rajtam múlt hogy megfogom e a kezét vagy sem.

Pedig én akkor nem akartam senkit, ahogy leírtam ez tényleg csak a véletlen műve volt.

És most igyekszem megbecsülni amit kaptam. :)

10. syria (válaszként erre: 5. - Arianne113)
2011. máj. 3. 09:39

Szerencse, hogy nem engedte, hogy egyedül cipeld a gondokat.

Igen, ketten mindent könnyebb megoldani. Sok boldogságot, te szerencsefia! :)

Látod, amit az élet az egyik kezével elvett tőled, azt a másikkal visszaadta. Persze, nyilván tettél is érte.

2011. máj. 2. 20:58

Nagyon szépen köszönjük :)

Én is remélem hogy a Jó Isten nem engedi el a kezemet:)

2011. máj. 2. 20:38
gratulálok, és kívánom, hogy továbbra is szeressétek egymást és Isten fogja kezed!!!!!Sok Boldogságot nektek!!!!
2011. máj. 2. 19:42
De van. Felteszem most. :)
2011. máj. 2. 15:33
Nekem is csodálatos párom van...bár nem élünk együtt, mint ti, de ahogy leírtad a Zolit, szinte a páromat festetted le nekem. És igen, hinni kell az igazi szerelemben, ugyanis tényleg van, bárki bármit is mondjon...azt se hidd el, hogy elmúlik és szeretet lesz belőle, vagy hogy lehull a rózsaszín lepel teljesen...butaság, csak a két emberen múlik. Mi most májusban leszünk 3 évesek, és bár távkapcsolatban élünk (még) remekül, csodálatosan és szerelmesen megvagyunk...úgy látnék rólatok közös képet, nincs?
2011. máj. 2. 14:31

Hát szerintem is csodálatos pasit fogtam:D Helyes is aranyos is és nagyon imád ahogyan én őt:)

Tudod ahogy a cikkben is írtam azért akartam szakítani, mert nem akartam a nyakába varrni az én gondjaimat is, elég nagy slamasztikában voltam még én sem tudtam hogy fogok belőle kimászni.

De együtt megoldunk minden bajt, ha van köztünk vita az mindíg elcsendesedik hamar, nincsen értelme semmin vitatkozni. Egy szóval boldog vagyok hogy ilyen párom van, és mindenkinek ilyen embert kívánok az életébe:)

4. syria (válaszként erre: 1. - Arianne113)
2011. máj. 2. 12:56

Hát hallod, megfogtad az Isten lábát!


De nem értem, hogyan juthatott az eszedbe, miután mindent elmondtál őszintén, ő meg mindennel együtt felvállalt, hogy szakítanod kéne vele!

2011. máj. 2. 11:16
nagyon szépen köszönöm:) nagyon jó érzés, hogy van aki várta:)
2011. máj. 2. 11:10
Nagyon vártam már a folytatást,nem csalódtam:)Mesés történet!Vigyázzatok egymásra nagyon!Szövegtanilag is csillagos ötös:)))
2011. máj. 2. 10:08
Nos itt a második része az előző cikkemnek.
Talán kicsit érthető lesz az, amit én érzek, amiken keresztül mentünk együtt, a legmélyebb érzéseimet osztom meg azzal, aki elolvassa a cikkemet.
Nem szabad soha feladni. Most már hiszek az igaz szerelemben. Hiszek benne, hogy van társa a földön minden embernek.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook