Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyuszisok ide! fórum

Nyuszisok ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. márc. 18. 10:10
Most mennem kell melózni, de amint jövök megnézem a picikéket.:)
2009. márc. 18. 10:03
kepeim kozott lattad a nyuszikat?
2009. márc. 18. 09:57

Ha beírod a googliba hogy törpenyúl, akkor az első lapon lesz egy olyan oldal hogy törpenyúloldal. Nem az első amit kidob.:)


Egyébként milyen nyuszóid vannak?

2009. márc. 18. 09:33
nem irnad meg priviben az oldal cimet?vagy most nem ertem:)
2009. márc. 18. 09:32
Na majd megnézlek.:) Nekem a törpenyuloldal a címem. Mivel elég sok nyuszim van/volt. Így inkább csinált az egyik ismerősöm egy oldalt. Mindig úgy voltam, hogy én is rengeteget kérdeztem, meg jöttem rá már saját(sajnos néha negatív)tapasztalat útján, hogy mit hogyan kell. Így az oldalamon inkább segítséget nyújtok, mert azért az jó ha az embernek válaszolnak a kérdéseire.:)
2009. márc. 17. 15:24
a torpenyulak oldalon rajta vagy?en igen:)
2009. márc. 17. 13:55

Még lehet ideraknak.:) Csak most próbáltam. Nekem is vannak képek a nyuszóimról, de nem tudom hogy honlapcímet ideírhatok-e, mert akkor kiraknak.

(Vagy valami ilyesmit olvastam):(

2009. márc. 17. 13:37

Amugy en is nyitottam ilyen forumot de hozzaraktak ehhez...csodalkozok hogy a tiedet nem.

Vannak kepeim a nyuszijaimrol,lesd meg ha erdekel.

2009. márc. 17. 13:35

Ismerős a szitu..:)

Sokszor azért maradt nálam kisnyuszi, mert csak kizárólag JÓ gazdinak voltam hajlandó odaadni.

A haláluk engem is nagyon megvisel. Főleg hogy nekem már elég "öregek" a nyuszóim. Így azért mindig előfordul egy-egy. És őket nagyon tudom siratni.

36. 6ebf587766 (válaszként erre: 35. - Gabca30)
2009. márc. 17. 13:24
szia,en is nagy nyuszis vagyok.en is tenyesztettem oket de nem volt jo otlet mert sok meghalt aztan csak a szivem szakadt meg es azokért is sirtam akiket elvittek tolem vagy le adtam,en ilyen bolond vagyok:)
2009. márc. 17. 13:21

Sziasztok!


Én is nagy nyuszis vagyok. Tulajdonképpen az életemet tettem ezekre a kis szőrcsomókra.

Én tenyésztem is őket.

Nemrég bukkantam a fórumra. Hátha idefogadtok engem is.:)

34. Fibs (válaszként erre: 30. - Édesmandula)
2009. márc. 17. 11:04

Szerintem - ha még nem későn írom - ne tartsd őket együtt. Bánthatja a nyuszi a tengiket, de kérdezz erről biztosabban állatorvost.

Azt pedig az Animal Planetten láttam hogy nyuszikat együtt csak úgy lehet tartani ha testvérek, fiúk és meg vannak műtve. Ez a biztos, mert nekünk először kettő volt és összeverekedtek, de annyira hogy az egyiket műteni kellett!

33. danama (válaszként erre: 9. - Fibs)
2009. márc. 5. 13:16
az a lágybélsár, bármilyen gusztustalan de azt meg szokták enni :-)
2009. márc. 5. 13:03
nekem is van 5 nyuszim:)))
2009. márc. 5. 13:00
Nekem van :) :) :)
2009. márc. 5. 13:00

jééé, pont most kerestem ilyen fórumot :DDD


mert szeretnék nyulat :D meg tengerimalit...együtt lehet őket? kicsi koruktól? van valakinek így párosa?

29. danama
2009. márc. 5. 12:56
nekem van! Duracell a neve, Durcsinak becézzük
2009. márc. 5. 12:54
Van köztetek olyan akinek van törpenyuszija,hazinyuszija-nem levagasra persze...
2009. jan. 26. 14:07

[link]

Ezt én csináltam

2008. nov. 2. 09:17
Szerintem ha a földön hagyod a ketrecet mindig visszamegy bele és oda végzi a dolgát ezt nálunk megfigyeltem.
25. c20c593f1c (válaszként erre: 9. - Fibs)
2008. nov. 2. 08:19
Nekem biztosan elegem lenne belőle...
2008. okt. 6. 11:24

[link]

Ezt nézz meg itt tanácsot adnak.

2008. okt. 6. 10:04
Sétáltatás ugy kezdődött hogy a lakásba szoktaták először és mindig a másik irányba szaladt de egy idő után már előrefelé közlekedett.Mondjuk lehet hogy a kutyától is látta hogy előrefelé halad igy rájött hamar hogy kell.
22. sz.ildi76 (válaszként erre: 21. - Fibs)
2008. okt. 6. 10:00
Van olyan ismerősőm neki újsága pisil kakil rá kell szoktatni szerintem mint a cicát.
21. Fibs (válaszként erre: 18. - Sz.ildi76)
2008. okt. 6. 02:50

Akkor semmit nem tehetek az ellen hogy nem kakilja össze a konyhát? Hiába a ketrec, a takarítás és a szabadság.....:( Megjegyzem...nem a bogyó zavar, mert azt összesöpröm, hanem a ragadós trutyi....

Én is próbáltam pórázon levinni, de nagyon félt, csak gubbasztott és semmit nem csinált...3szor próbálkoztam, de aztán nem láttam értelmét és abbahagytam.

2008. okt. 5. 17:57
Ma megnézem az európa kiállitáson a nyúszikat nagyon szépek voltak.
2008. okt. 4. 19:02
Van naplótok lehet videókat képeket betenni a kis kedvencről.Ha kiváncsiak vagytok rá nekem van egy pár megmutatom.
18. sz.ildi76 (válaszként erre: 17. - Fibs)
2008. okt. 4. 18:02
Hát nálunk ketrecbe van és leviszik a lányaim szaladgálni.Ha kijön akkor nálunk is összebogyózik mindent főleg a szennyesruhákra.
17. Fibs
2008. okt. 4. 00:24

És nektek nem piszkít a lakásba? Úgy értem nálunk a konyhában lehet szabadon, persze van ketrece is. Az ajtaja nyitva van, hogy ha éhes ott ehet és végezheti a dolgát. A folyó ügyit el is intézi, de valahogy a többi nagy része mindig a konyhakövön köt ki. Ami akkor nem zavarna ha csak bogyó lenne, de inkább ilyen folyós "cucc"....nem tudom mitől. Amióta megvan ezt csinálja, de gőzöm sincs miért....

Igazából sok magot eszik, mert úgy tudom a sok nyers zöldség felfújhatja, amibe belehalhat. Fonnyasztva adom neki. Amúgy száraz kenyeret és gyümiket is kap.

Csibész! Ezeket azért is írom, mert vigyázz nagyon a salátával, mosd meg jól és akár adhatod neki 1-2 naposan is. Sajna nekünk belehalt 2 tengimali is ezekbe a prímőr zöldségekbe, hiába mostam meg, a méreg benne volt már. Úgyhogy vigyázzatok minden piacon vett csoda zöldséggel, mert mi emberek talán nem, de az állatok sokkal érzékenyebbek - főleg ezek a picike rágcsálók - a benne levő mérgekre! És mikor a tengimalink beteg volt már nagyon akkor mondta az orvos, hogy ezeket a rágcsálókat igazából csak altatva lehet jól megvizsgálni. A szájukba pld. csak úgy tudnak belenyúlni. Altatták a miénket is, de akkor már késő volt. Felkelt utána, de talán ha pár órát élt még...volt a szájába egy seb, ami toxint termelt és ugyan kitisztították, de akkora a mája már nem bírta el azt a sok méreganyagot.

NA de nem akarom ezzel a szomorú történettel zárni a hozzászólásomat.

A lényeg és kérdés ti mit tesztek az ellen h a nyuszitok ne piszkítsa össze a lakást már amennyiben ki van engedve?

2008. okt. 3. 22:13
Nálunk Stella a neve és nagyon rossz nyúszi támad ha benyúlsz a ketrecbe meg harap de a gyerekeim imádják.Leviszik pórázon sétálni.Persze a kutyával együtt.Ő nem szereti a magos kaját sok szénát eszik és zöldfélét és veszem neki azt a szárított zöld nyúlcsemegét.
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook