Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyusziról!!! fórum

Nyusziról!!! (tudásbázis kérdés)


5. Bogárka21 (válaszként erre: 4. - Fenife)
2010. júl. 8. 20:42
Ma kint volt a doki! Ránézet a nyuszira.... igen szúnyogcsípés... de semmi hogy adna valamit esetleg amitől erősödne vagy valami....:( idióta orvos!!!!!:( Étvágya van ficánkol de már nem engedem ki... Most imátkozom, csak a Jó Isten segítheti meg:(
4. Fenife (válaszként erre: 2. - Bogárka21)
2010. júl. 8. 08:46

SZia!


Nekem sok nyuszim van.. Sajna jól gondolod valószínüleg szúnyogcsípés. Ha jól sejtem házikedvenc...Szrintem mindenképp vidd el dokihoz, mert biztos nem annyira erős, mint egy alomnyi tenyésznyúl, inkább segítsetek rá a gyógyulására egy kis antibiotikummal.


Nekünk a tenyészek közt sokszor fordul ez elő, de gyakoribb a gyógyulás, mint a halálozás...


Azért majd írj, hogy mi lett vele. Jobbulást!

3. Gine (válaszként erre: 2. - Bogárka21)
2010. júl. 7. 19:45

Szia!:)


Nekem nincs nyuszóm,csak kutyusom,meg cicám,de szerintem próbáld meg a kamillát,aztán holnap vidd el orvoshoz

2010. júl. 7. 19:41
Segítsetek nekem!: A nyuszimnak mind a két szeme körül elég piros és a nózija is. Okozhatja ezt az hogy valahol megcsípte egy szúnyog és fertőzést kapott???? El fog pusztulni???? Még nem volt beoltva a drágám:(
2010. júl. 7. 19:40
Nyusziról!!!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook