Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyúlós hajat lehet festeni? fórum

Nyúlós hajat lehet festeni? (beszélgetős fórum)


1 2
21. sugarka (válaszként erre: 20. - Alexaa87)
2010. júl. 23. 15:01
az vagyok, ezért próbálgatok segíteni. ez a hajbetegség csak szakszerűtlen kezelés után szokott előjönni. béna fodrász, vagy otthoni kísérletezés
2010. júl. 23. 14:58
te amugy fodrász vagy?
19. sugarka (válaszként erre: 18. - Alexaa87)
2010. júl. 23. 14:54
hát, igen.
2010. júl. 23. 14:48
vasalni sose vasaltam,hajszáritó is max csak ritkán.sose kínoztam a hajam max festéssel:)eleinte fekete majdnem hátközépig erő volt és még balzsam s e kellett rá szóval nem volt egy rossz hajam....hogy mennyit kért pontosan nem tudom mer nagymamáméval fizettem együtt a 2nké volt 3500 szóval sztem túl olcsó.lehet tudta h mit csinált a fejemmel.
17. sugarka (válaszként erre: 15. - Alexaa87)
2010. júl. 23. 14:37
na,király. ja és semmiképp ne vasald, ha hajszáritozod, akkor is tegyél rá hővédot,hogy még véletlenul se roncsolodjon tovább!
16. sugarka (válaszként erre: 14. - Alexaa87)
2010. júl. 23. 14:36
kallos..:))és ezért mennyi pénzt kért el?
2010. júl. 23. 12:53
ja,és a vágatás is megvolt már.azzal már normális fodrászhoz mentem.kb 10 centit vágott belőle.a fedőhajaim tövig roncsolódtak szóval azok még gagyik de az alsó részek már nem:)
2010. júl. 23. 12:51
tőfestéssel nem lesz gond,az eredeti hajam is nagyon világos egy palette hajszinező leszedte multkor szőkére szóval attól nem félek.szárazon se olyan a tapintása mint régen de nem tűnik már annyira száraznak mint első napokba ,már fésülhető(mer az elején szakadt nyúlt fésülésnél)igen a fodrász csodás volt többet oda se megyek mer szerintem piacon vette a szakmáját.kallos szőkítővel és 12%al esett neki a fejmnek.40 percig hagyt fent és kiderült h max 20 pecig lehetett volna
2010. júl. 23. 11:14
Huhh elég rossz állapotban lehet a hajad, én nem festeném az tuti, hanem vágatnám amit muszály és ápolnám pakolásokkal, meg a gliss kur-nak a spray-ével fújnám minden nap.
12. sugarka (válaszként erre: 11. - Alexaa87)
2010. júl. 23. 11:10
gyönyörű fodrász lehetett :)) ha szárazon tapintható, hogy jóval egészségesebb már, akkor szerintem rámehetsz rendes szőkével, egyetlen egyszer, de akkor utána egy nagy festékdiéta, esteleg csak tőfestés(ugye a töved egészséges, annak nem lesz baja), de ne huzd rajta végig a szokét utána. meg vágass belőle, ha tudsz, ritkitás, átmenet nélkül.
2010. júl. 23. 10:58

ápolás megvan ezerrel.olivaolajjal is gliss kur pink termékeivel is.folyamatosan pakolgatom mer eléggé megilyedtem mikor ilyen lett.fodrász azt mondta h még annyira nem vészes mg formázható.az a problémám h a tövem már teljesen szőke de alul még sárgás vörös.most vettem rá palette color&gloss jeges szőkét.az csak szinező.festéket még egyenlőre nem merek kenni rá.

egy hónapja rontotta el igy a fodrász(mert fodrász tette ilyenné:S)azóta ápolgatom és vágattam is belőle vagy 10 centit.mennyi ideig pihenjen még?

2010. júl. 22. 22:05
helyrejönni már nem fog a szerkezete, tompa hajvágás tudna kicsit javítai rajta. ennek a hajnak kb minden hiányzik, csak a szokités nem. talán még használna a savas oblités (egy kancso vizbe egy kis ecet, ezzel leoblited, és nem mosod le), pakolások, vagy ricinus olaj+tojás sárgája kombi folia alá pár orára. én nem kisérleteznék egy ideig semmi szokitéssel(sem festékkel,sem porral), de ha mégis, akkor a legdrágább festékeket ajánlom. nem sok hatoanyagot lehet várni egy 800-1000-1500 ft-os hajfestéktol, azok normál hajra vannak foleg. tegyél rá még olyan balzsamot is, amit nem kell lemosni, és ne otthon csináld, hanem menj szakemberhez.
9. 303a4bd52a (válaszként erre: 8. - Alexaa87)
2010. júl. 21. 17:37

Okszi, remélem meg tudod menteni!

Szurkolok :-)

2010. júl. 21. 17:24
amugy bocsi hogy elirtam a neved:) enym most szinezve van palette tone creme szőkitő kicsit szedett a szinéből baja nem lett a hajamnak.az elvileg tartalmaz ammoniát.vettem egy palette icc vmi ezüstös szőkét ami 2-4 árnyalatot tud világositani.nekem a másik fodrász azt mondta h nem kell azér evágni nuással mer annyira nem vészes a helyzet.van ennél roncsoltabb haj is.
7. 303a4bd52a (válaszként erre: 6. - Alexaa87)
2010. júl. 21. 17:05

Pár évvel ezelőtt feketéből akartam szőke lenni, a szőkítőpor tövig égette a hajam, 3 milisre vágták. 2 hete egy új szőke festék égette el megint, ahogy írod. Nyúlik az oldala, mint a gumi, de a színe annyira borzalmas lett, hogy átfestettem, lesz, ami lesz alapon. Gyönyörű színe van most, rosszabb nem lett, egy-két helyen letört, de nem feltűnő, majd megnő.

Egy új hajfestéket vettem, palette, ami csak 2 árnyalatot világosít, a ronda szőkéből csinált gyönyörű ezüstöt, Tescoban vásároltuk.

Bevált..

Sok sikert neked! A fodrászt kinyírnám!!!

2010. júl. 21. 16:39
ja,és ha befestem és rosszul sül el mi történhet?spartacus ha te festetted még akkor neked nem lett rosszabb?
2010. júl. 21. 16:39
hát xD nekem fodrász égette el szőkítővel és teljesen tövig.helyre valóban nem jön.csk ha lenő akkor lehet levágni.valamennyire jobb lett 2 hét alatt m az elején de teljesen nem jött rendbe.csak annyira h fésülködni tudok rendesen
2010. júl. 21. 16:37
Nos, csak annyit még, hogy ez az életben nem tud helyrejönn i már, max. lenőni, hajhossztól függ, le kell vágni a roncsolt részt. Szép napot!
2010. júl. 21. 16:36
Hát, sajnos elég necces. Elvileg már semmivel, mert bármikor leeshet, de én is festettem tovább, rizikó!
2010. júl. 21. 16:36
Mi az hogy gumiszerűen nyúlik? Az erős festéstől, vagy dauertól láttam már ilyet. De az szerintem már gázos, nem kéne festened, amíg helyre nem jön :SSS
2010. júl. 21. 16:34
sziasztok.olyan kérdésem lenne hogy ha gumiszerűen nyúlik a hajam azt már hajfestékkel se szabad szőkére festeni vagy csak a szőkítőport kell hanyagolni?várom válaszaitokat ill tapasztalataitokat.köszi előre is:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook