Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyugtalan lábak szindróma. Van más is, aki ebben szenvedett? fórum

Nyugtalan lábak szindróma. Van más is, aki ebben szenvedett? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. júl. 26. 22:04
Ebben csak az a baj, hogy rohadtul hosszú a várólista...
2012. júl. 26. 22:04

Ha a google-ban utána olvasol, akkor láthatod, hogy el kell menni egy alvásdiagnosztikai vizsgálatra...


Én is most voltam pár hete, csak nekem más típusú alvászavarom van...


Van olyan alvásvizsgálat, és ez is abba tartozik azt hiszem, amikor hazaviheted a készüléket, és neked kell otthon felhelyezned... Így az otthoni, megszokott környezetben készül alvásod közben az alvásdiagnosztikai vizsgálat...

2012. júl. 26. 21:21

sziasztok!

25 éves vagyok, és már évek óta, talán tizenéves korom óta rám jön ez a fajta alvászavar.

eddig random módon össze-vissza jelentkezett, kb havonta néhány alkalommal. bármilyen fáradt is voltam ezeken az estéken, ahogy lefeküdtem, és próbáltam volna ellazulni, kezdtem egy furcsa érzést érezni. megfogalmazni sem tudtam, mintha görcs vagy inkább ideg állna a lábamba, de néha az egész testemben éreztem, és muszáj volt megmozdulnom, hogy elmúljon. így ugye az alvás sem nagyon ment. volt, h megpróbáltam koncentrálni arra, h lazuljak el, csak beképzelem az egészet, és próbáltam mozdulat nélkül feküdni, de akkor meg már szinte fájdalmat, nyilalást éreztem, nem lehet megállni, h nem mozdítsak magamon. egészen ma reggelig azt hittem, h kb gyogyós vagyok, h csak beképzelem az egészet. soha senkinek nem említettem, , mert kb hülyének néztek volna, mert nem tudtam volna megfogalmazni az érzést. viszont ma volt huzamban a 7 éjszaka, hogy rám jön. sosem volt még ilyen, midnig csak elvétve vmilyen időközönként jelentkezett, ez már azonban kezd kicsit kiborítani. h most már 7 éjszaka egymás után nem tudok aludni. vmikor reggel 5-6 körül aztán sikerül, de pár óra múlva kelhetek. ma reggel már mérgemben ültem a géphez alvás helyett, bepötyögtem a gugliba, h "elalváskor furcsa érzés a lábban" és ezt a betegséget dobta ki. azok segítségét szeretném kérni, akiket már diagnosztizáltak, h a leírtak alapján vajon nálam is tényleg ez áll-e fent? és h szerintük kihez kellene fordulnom. előre is köszönöm!!!

2012. febr. 18. 19:06
Az első 3 hónapig nagyon jó volt a tabletta, az esti lábrúgdosás elmaradt, nyugodt volt az éjszakám. Most már kezdem úgy érezni, hogy nem hat ilyen jól. Egyelőre a szedem tovább.
2011. nov. 15. 10:59

A doktornő Rivotril tablettát írt fel, bár szedtem eddig, de úgy vettem észre nem használ, így ismét felkerestem a neurológust.

Most a Mirapexint írta fel, ezt ma fogom elkezdeni szedni. 3 hónap múlva kontrollra kell menni.

2010. júl. 26. 10:44

Szia!


Nekem is gyerekkoromban volt ilyen, illetve a terhesség alatt, kb. a 7. hónapig...próbáltam utánaolvasni, túl sok mindent nem találtam:((

Bnedora!! Használt valmi a gyógyszer?

Mi a neve?

2010. júl. 9. 11:41

Sziasztok! Ma voltam neurológusnál, és említettem neki ezt a problémámat, írt fel rá gyógyszert. Azt mondta, ez gyógyszerrel kezelhető, valamint a hajlam öröklődik. Majd megírom, hogy használt-e a gyógyszer.

Jó egészséget kívánok mindenkinek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook