Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyugtalan éjszakák 6 hónapos babánál fórum

Nyugtalan éjszakák 6 hónapos babánál (beszélgetős fórum)


2013. máj. 19. 21:44
Köszönjük :)
2013. máj. 19. 13:58
Minden elmulik, ez a problema is. Nekunk is voltak at nem aludt ejszakak, kinszenvedes, de elmulik, atmegy rajta. kitartas:)
2013. máj. 19. 11:37

Majd belejövök :) Rájövök idővel, mi baja van a drágának, tudom, hogy a másodiknál már könnyebb lesz (talán)

Köszi az infókat lányok! :)

2013. máj. 19. 11:08

Szia, nekem ugyan 10 hónapos a lányom, de neki is csak 2 foga van még. Ezek szinte észrevétlenül bújtak ki. Most már látszik a felső 2, éppenhogy nem tört még át, viszont némelyik éjszaka nálunk is kriminális mostanában (kb. 2 hónapos kora óta alussza át az éjjelt egy hang nélkül)...a foga miatt. Minden fogzás lehet más és más.

A lányod alvása - ha nem is a fog miatt van - is lehet olyan, h most egy ilyen időszaka van.

2013. máj. 19. 11:07

Sajnos tápszeres 1 hós kora óta.

Jókat eszik, 150g-ot benyom az utolsó etetéskor. Ennyi kaja után én reggelig aludnék sztem :))

Lehet ez a "nagy féléves változás" amit kedves ismerősök mondogatnak.

Bár tudnám, de jó lenne :)

2013. máj. 19. 11:05
Novekedesi hullam?m Ehes? Szoptatsz?
2013. máj. 19. 10:59

Szia Ági!

Már 2 kint van, a felsők is lassan jönnek majd a védőnő szerint.

Azért gondolnám, hogy nem kifejezetten amiatt, mert amikor az alsók jöttek, hirtelen felsírt és tömte a kezét a szájába, aztán percek alatt meg lehetett nyugtatni, dologéletem is és visszaaludt. Most ez egy "másfajta" ébredés, ha érted mire gondolok.

2013. máj. 19. 10:49
Nem lehet hogy jön a fogacskája???
2013. máj. 19. 10:47

Sziasztok!


Lorka lányom féléves lesz 29.-én.

3 hós kora óta szépen átaludt az éjszakákat, viszont az elmúlt 2 hétben, mintha teljesen megváltozott volna a helyzet.

10-kor leteszem aludni, negyedóránként megébred, dobálja a lábát, átfordul, aztán jön a hiszti, mert hasról vissza még nem megy a fordulás.

Az elmúlt éjszaka fél 2-kor sikerült végleg nyugisan elaludnia, majd fél 7-kor fel is kelt, hogy éhes.

Van esetleg hozzánk hasonló? Ha igen, kérlek osszátok meg velem tapasztalatotokat, vagy ha kipróbáltatok valami jó módszert a nyugodtabb alvás érdekében és bevált! Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook