Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyugdíjas horoszkóp fórum

Nyugdíjas horoszkóp (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyugdíjas horoszkóp

2009. ápr. 17. 19:41

Nos, Én 57 voltam, Én is Ikrek vagyok és teljesen mentes a "pletykálkodástól, órákon át tartó fecsegéstől, és a parlamenti hírek figyelésétől".

Mindíg is utáltam az ok nélküli száj-jártatást és azt is aki csak azért beszél, hogy mozogjon a szája, mert semmi olyat nem mond amire oda kellene figyelni ! A többi stimmel :o) :o)

2008. szept. 17. 14:02

Én nem voltam 52 éves, amikor nyugdijba mentem:) Ikrek vagyok. Hát a pletyi távol áll tőle, de a tevékenykedés nem. Tavaj természetgyógyászatból, idén egészségügyből vizsgáztam, úgy egy hónap múlva természetgyógyászként fogok működni, biorezonanciával fogok foglalkozni.

Ja, az előző foglalkozásom: 33 évi rendőrtisztként dolgoztam.

Mint a fentiekből kitűnik, az ikrek tényleg mozgékony, és kiváncsi:)

7. Hyde
2008. ápr. 24. 12:27

Sziasztok!


Én is nem régóta lettem nyugdíjas, de egyáltalán nem estem pánikba. Még igaz elég sűrűn bejárok a munkahelyemre, de azért sok minden másra is jut időm, amire eddig nem nagyon volt lehetőségem.

2008. ápr. 23. 12:56

Nem akartam hozzászólni, de muszáj megkérdeznem Hoxa-t, vajon ismeri-e a férjemet? Mert a rólam szóló (Bika vagyok)nem, vagy alig passzol, de a Vizöntő!...

2 éve kaptam a laptopomat szülinapomra a fiamtól. Értettem hozzá, mert amíg dolgoztam, kellett használnom. De a férjem még bekapcsolni sem tudta. Ma ott tart, hogy ő tanít másokat - köztük engem is - és mindezt önerejéből tanulta meg. Már saját számítógépe van, mert ezen tudtunk mindig összeveszni. Tudjátok, két ember hirtelen otthon terem és nem tud mit kezdeni magával. Egy nőnek egyébként könnyebb, mert alkalmazkodóbb. De aztán ő is feltalálta magát, dolgozgat - ha van munka -, nyáron strandra jár (mindig barnára sült), ott focizik, úszik, egyszóval jól érzi magát. Szerintem ugyanúgy néz ki, mint 30 évvel ezelőtt, csak a haja őszült meg.

Na ő az, akire a fiam barátai azt mondják: hi, fiú, miért nem tudsz úgy kinézni, mint Apád? 42 éve vagyunk házasok, nagyon fiatal voltam, amikor megszületett a fiam. A férjem 19, én 16 éves voltam, amikor megismerkedtünk, ő akkor is 80 kg volt és most is. (Én csak szeretnék most 80 kg lenni.)

Ja, és nagyszerű volt "fiatalon" nyugdijba menni!

2008. márc. 16. 17:33

Nagyon passzol a horoszkóp rám és a férjemre is.

Kos-iker páros vagyunk.

Ő mindig a "valamit csinálni kell"híve volt én meg amit muszáj.Imádok dumálni.Na jó a pletyi sem áll tőlem távol.

Meg a net! Állandóan az infókat gyüjtöm.

4. dobos (válaszként erre: 3. - Zena01)
2007. szept. 24. 21:57
Szerintem is jobb volt 55 évesen nyugdíjba menni mert a mamik tudtak segíteni a fiataloknak is és az idós szülőknek is.Most sajnos ez nem így van.Az idős szülőket ha tudják fizetni a szoc.otthonba akkar bedugják ha nem akkor ki tudja mi lessz velük ez a jövő zenéje.A fiatalok nem mehetnek el ha beteg a gyermekük t.pénzre mert kirúgják őket legtöbb helyen.A mamák is elfáradtak a munkában de nyomniuk kell még sokáig.
2007. szept. 15. 06:49
Nem hiszek a horoszkópban. Mire nyugdíjba kerülök 70 év lesz a nyugdíjkorhatár. Azt meg senki nem éri meg 50-55 évi munka után, tehát nem kell többé nyugdíjat fizetni. Hurrá! Miért nem volt jó az 55 éves nyugdíjkorhatár, amikor annyi a fiatal munkanélküli, 40 fölött meg senkit nem vesznek fel, mert "öreg"?
2007. szept. 3. 19:55
Én úgy gondolom.hogy az ember beleér a nyugdíjas éveiben akkor se tud megváltozi,éli tovább az életét mnt előtte, nem kell ezét stresszelni és bánkodni.
1. Hoxa
2007. aug. 25. 12:55
Hogyan viselkedünk, ha túllépjük a nyugdíjkorhatárt? Megváltozunk? Maradunk ugyan olyanok? Hogyan kezeljük a korosodással együttjáró problémákat?

Ugrás a teljes írásra: Nyugdíjas horoszkóp

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook