Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » NYUFIG-nál dolgozik valaki? fórum

NYUFIG-nál dolgozik valaki? (beszélgetős fórum)

2015. aug. 19. 15:35
Bp-en is rengetegen vannak, de jó az eligazító és az ügyintézés is,segítőkészek és türelmesen várakozik mindenki
2015. aug. 19. 15:29
családtag szeret ott dolgozni, feljebb is lépett most a ranglétrán
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - 2e137fbcc7)
2015. aug. 19. 13:44
rokonom dolgozik ott, szereti :) nem tudom melyik részleg, nem tudom milyen munkakör :(
2015. aug. 19. 13:42
Én mostanában 2 alkalommal voltam bent. Egyszer úgy sikeredett, hogy előttem 36 várakozó volt a sorszámom szerint, én voltam a 37. de mindenki türelmesen várakozott, az ügyintézés barátságos és segítőkész hangulatban zajlott. A 2. alkalommal más sokkal kevesebben voltak, én az 5. voltam, hasonló volt a helyzet. (Szolnok)
2015. aug. 19. 13:33
Én nem ott dolgozom, 2hete voltam bent egy igazolásért. Nyugis volt az egész, annak ellenére is, hogy rengetegen várakoztunk. Amikor én kerültem sorra, az egyik hölgy épp csokit osztott a kollégák között:) Az én ügyintézőm is kapott :)
2015. aug. 19. 12:40
Tudom, hogy ha még dolgozik is a kedves felhasználók közül valaki az említett szervnél, ott is óriási eltérések lehetnek egyes osztályok között....de már az is információ, ha nagy általánosságban kapok infót a közhangulatról stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook