Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyomulós nők fórum

Nyomulós nők (beszélgetős fórum)


23. fa334a28ef (válaszként erre: 22. - 80ASIQ)
2009. márc. 8. 14:34
Majdnem egy év telt el....:-)Tényleg mozgalmas egy fórum,pedig a téma nagyon érdekes..Igaz hozzászólni nem nagyon tudok-de szívesen olvasgatnám mit is gondolnak a pasik a nőkről és hogyan gondolkodnak.De....Én ezek után már a nőket sem nagyon értem....:-)
22. 80ASIQ (válaszként erre: 21. - Fa334a28ef)
2009. márc. 8. 09:47

Szivesen! :-)

(Nem vártam egy évig. :D)

21. fa334a28ef (válaszként erre: 18. - 80ASIQ)
2009. márc. 8. 09:08
Köszi.:-)
20. 80ASIQ (válaszként erre: 19. - 10fabd6f05)
2009. márc. 7. 21:01
Ebben van valami.
2009. márc. 7. 20:53

egy nő értéke egyenes arányban áll az érte megtett út hosszával


ha ezt az utat ő önmagától lerövidíti, saját értékéből farag le


saját tapasztalatok szerint!

18. 80ASIQ (válaszként erre: 16. - Fa334a28ef)
2009. márc. 7. 18:12

Elég megfontolt iramban társalgunk! :D

Szép lány volt az illető, pont az a tipus, amilyenek nekem a legjobban tetszenek. Zsáner. Viszont rossz híre volt. Az még hagyján, hogy egy lánynak minden nap szüksége van szexre és ezért minden meg is tesz, bárki is legyen a közelében.

Az igazán rossz híre az volt, hogy nem védekezik és már ki tudja hanyadik abortuszán volt túl. Ugyanis (az állítások szerint) szerette volna az aktuális pasast a gyerekkel "megfogni", feleségül vetetni magát majd 5 év múlva amikor válás esetén a házaspár vagyona fele-fele arányban elosztatik, elválni a férjétől, a rá eső részt megszerezni.

Eddig minden srác akitől teherbe esett el tudta érni, szép szóval, fenyegetéssel, így, úgy, hogy elvetesse a gyereket amit mindíg az utolsó pillanatban intézett el.

Az én esetemmel majdnem egy időben is teherbe esett egy sráctól akinek a kínlódását volt alkalmam megtapasztalni. Szintúgy sikertelen volt a lány próbálkozása, hogy megfogja a srácot, elvetette a kicsit.

Ezekután sookáig nem láttam a lányt, majd egy szórakozóhelyen összefutottam vele, de nagyon kényszeredetten fogadta köszönésem. Arra már nem is válaszolt amikor megkérdeztem tőle, hogy hogy van, mi újság.

Évekkel később azt hallottam róla, hogy már a sok abortusz miatt nem is lehet gyereke.

Amikor még sűrűn láttam, egy titkárnő volt valahol és akkor volt 20 ezer forintos fizetése amikor jó fizetésnek számított 5000 Ft havonta. 1982-ben.

Vajon mi lehet most vele? Nincs az iwiwen.

2009. márc. 7. 07:46
Szerintem mindegyik nő így vagy úgy, "nyomul", csak van amelyik okosan! :D Ilyenek vagyunk... kinézzük a pasit, és általában megkapjuk.... de előtte nyomulunk.... szendén, pirulva... vagy kacéran pislogva... ki hogyan. :oD
16. fa334a28ef (válaszként erre: 14. - 80ASIQ)
2009. márc. 7. 07:27
Érdekel az érdekes eset is...
15. McKenzi (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2008. ápr. 15. 13:51

én is csak azt tudom mondani, hogy mentalitásfüggő. Van olyan aki félénk és nem meri kimutatni az érzéseit, ezért titkon örül, hogy a nő nyomul.

Van akinek ez tényleg tetszik. Mondjuk nagyon nem nyomulnék a helyében, de egy kicsit igen. Azért előbb utóbb úgyis kisül belőle valami, ha esélytelen a dolog az is kiderül, akkor már tényleg ne nyomuljon. De az nem baj, ha ad egy kis időt a dolognak. A túlzott nyomulás megrémít mindenkit, ezért ezt nem javasolnám :)

14. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - Csajszika25)
2008. ápr. 15. 13:49

Egy társaságban voltam, lányok, fiúk vegyesen. Felkeltettem az érdeklődését az egyik lánynak. Mellém ült, miközben én kártyáztam. Együtt izgult velem, milyen lapom van, hogy megy a játék. Hozzám ért, rajtam pihentette kezét, erotikusan dorombolt. Szép is volt, csinos is, zsánerem is. Egész este a közelemben volt. Még annál is közelebb, mert magánháznál voltunk. Eljött a búcsú pillanata. Ő is vendég volt, én is. Megkérdezte, hazavinném-e. Naná! Út közben egy jobbrakanyarban, mintha a lendület tette volna, az ölembe ült. "Hú, de gyorsan kanyarodtál!" - mondta. Pedig nem igazán. Megérkeztünk a házukhoz. "Ne érts félre, de bejössz egy kicsit?" Be. Beszélgettünk, egészen a közel hajolt. "Levehetem a cipőm?" kérdeztem. "Furcsa kérdes." - mondta, - "De normális." Csókolózás vetköztetés, tettetett ellenállás, ő meztelen. Puszi, simi, ujjazás. Ezen a ponton nem léptem túl. Vajon miért? Kérdésre válaszolok.

Hajnalban eljöttem. Vége lett mindennek, valószínűleg megharagudott rám. Lehet, hogy női büszkeségét bántotta valami?

Egy másik komának "érdekes" esete lett ugyanezzel a lánnyal.(Kérdésre válaszolok.)

13. 80ASIQ
2008. ápr. 15. 13:33

Ennyire kevés az írás?

Szeretnék gyakrabban nyomulós nőkkel találkozni! Egyszer találkoztam olyannal, de nem mertem beléhatolni! Megvolt rá az okom.

Ha jól néz ki az illető, akkor az ember él a lehetőséggel, de nagyon valószínű, hogy az ilyennel nem tervez hosszútávra az ember. Bizonyos kűzdelem szükségeltetik. Minél könnyebben lehet valamit/valakit megszerezni, annál kisebb az értéke.

Érdekes a köztes állapot. Amikor nem nyomul a nő, de látom rajta, hogy bármikor meg tudnám kapni. Egyszer ilyennel is lett volna dolgom, de nem tetszett az illető. Külsőleg.

Van egy kolléganőm, aki nagyon tetszik, nics esélyem nála, de 100 ezer forintot adnék neki csak azért, hogy levetkőzzön. Semmi másért. Már többször mondta, hogy vállalna aktfotózást pl a Playboy számára, mert jót tenne a büszkeségének. Bezzeg nekem semmit! :( Még nagyobb összegről sem hajlandó tárgyalni! :(

12. csajszika25 (válaszként erre: 11. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 15. 18:40
Tutira nem rólam.Csak nagyon érdekel a téma:D Szerintem ezt jó tudni.Szóval várom a véleményeket, tapasztalatokat:)
11. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 10. - Csajszika25)
2008. jan. 15. 18:38
Biztos, hogy a baratnodrol van szo es nem rolad? ;) Bar nem mintha ez osztana vagy szorozna, csak nagyon egyutterzo baratno lehetsz..
2008. jan. 15. 18:36
Pasik véleménye érdekelne:) Mi számít nyomulásnak egy nőnél, és mi fér bele??
9. 9b165d11ec (válaszként erre: 7. - Jaina)
2008. jan. 15. 17:34

Így van

Udvarolni nem a NŐ dolga hanem a hapié!Törje ő a fejét azon hogy s mint,nekem mint nőnek nem ez a dolgom.

8. csajszika25 (válaszként erre: 6. - 9b165d11ec)
2008. jan. 15. 17:32
Nem én vagyok ilyen cipőben. Én nem tepernék így egy pasi után.Egy ismerősöm ilyen. És teljesen egyet értek veletek.Szerintem is szánalmas dolog. Túlságosan kiadja magát. Talán ezért sem érdekli a pasit? Mondjuk ezt nem tudom. De szerintem így a pasi már soha nem lesz belé szerelmes. És gondolom ez minden pasinál így van. Lehet szánalomból vele marad.
7. Jaina (válaszként erre: 6. - 9b165d11ec)
2008. jan. 15. 17:26
Na ja a pasik vadászösztöne nagy úr :)
2008. jan. 15. 17:25
Kölönben nagyon egyszerűen nem becsül semmibe mert számára nem voltál más mint egy könnyű préda.Nem kellett érted küzdenie sem mert tálcán kínáltad magad és bármennyire modern világ van ezt a pasik NEM szeretik!
2008. jan. 15. 17:24
Ha nem közeledik felém akkor egyértelmű hogy nemszeret!Akkor meg mindek pedálozni utána és magadat lejáratni+ a női nemet is?
2008. jan. 15. 17:23

Undorító.

Legyen már egy nőben annyi büszkeség hogy nem rohan a pacák után.Én inkább belehalnék a fájdalomba de nem rohannék soha egy pasi után sem,akármennyire is szeretem,inkább elpusztulnék kínomban de akkor sem!Ez a férfi dolga és nem a nőé hogy teperjen és rámenős legyen.

3. 6a062297d0 (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2008. jan. 15. 17:21
Mentalitásfüggő.
2008. jan. 15. 17:20
Menekülnek mint atom...a pasik utálják ha nem kell nekik egy nő és az mégis nyomul rájuk. Vagy szépen kihazsnálják a nőt néhányszor csak a szex kedvéért, aztán meg dobják.
2008. jan. 15. 17:18
Mi a véleményetek arról, ha egy nő a kapcsolat elején lefekszik a a pasival és a pasi nem lesz belé szerelmes de a nő meg nagyon és ezt ki is mutatja, tettekkel és érzésekkel, sőt még szavakban is.A pasik ilyenkor mit reagálnak, ha például nem szerelmesek a csajba a kapcsolat elején?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook