Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek kezdjek aggódni egy srác miatt, aki régen megszállottan nyomozott utánam? fórum

Szerintetek kezdjek aggódni egy srác miatt, aki régen megszállottan nyomozott utánam? (beszélgetős fórum)


14. 6b72794f68 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 07:51
Ne aggódj, ha 1 évig nem keresett akkor már nem is fog!
13. globus
2021. ápr. 24. 07:17
"Megszállott volt régen, de most, hogy tudom itt lakik tavaly óta." Ezt nem értem...talán szállóvendég volt, de már állandó lakos?
2021. ápr. 24. 07:13
Én azért aggódnék. Lásd: Kevin Spacey- Hetedik- a rest. Pont 1 évig tervezte és hajtotta végre az ördögi tervét
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 06:48
Ott lakik tavaly óta, de még nem keresett, annyira azért megszállott nem lehet.
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - F.frezia)
2021. ápr. 24. 05:16

Hát meggondolta magát, na.

Van ilyen.

9. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 04:56

Minek beszélgetsz hónapokig valakivel, akit aztán tiltasz?


Úgy gondolom, hogy túlreagálod, még akkor is, ha őt láttad. Tavaly óta ott lakik és még meg se keresett. Mitől tartasz?

8. Amaunet (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2021. ápr. 24. 03:24

Igen, én is ezt olvastam.

Vallomások:

"Úgy érzem követnek. Egy régi megszállott szerelmes hős. 3 évvel ezelőtti dolog. Félek, és mostmár nyugtalan is vagyok, hogy több száz kilométerről pont ide költözött."


Persze, írnak ilyesmiről filmet és lehet, hogy 100ezerből 1 pasi ilyen aki 3 év múlva megkeresi, sőt! abba a faluba költözik ahol "szerelmének" tárgya él, nade, hogy ez még itt van a hoxán is...!:D


Pénteki szórakoztató matiné - szerintem.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2021. ápr. 24. 01:01
Én úgy értelmezem, hogy látta az utcán és utána rákeresett, így tudta meg, gondolom, hogy nincs tévedés.
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 00:24
Megkeresett? Írt? Felhívott mióta ott lakik? Nem lehet, hogy csak hasonlít?
2021. ápr. 24. 00:15
Viccet félretéve. Azért nem vagyok nyugodt sőt mi több. Az utcán is elkezdtem nézelődni magam körül.
2021. ápr. 24. 00:14
😂
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 00:13
Szerintem szólj rá, hogy viseljen maszkot!
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 00:12
Nem is tudom, szerintem is minimum fura.
2021. ápr. 24. 00:09

Anno beszélgettem egy sráccal jó pár hónapot. Nagyon messze lakik tőlem szerelmes lett belém. Én nem foglalkoztam vele letiltottam, pár nappal ezelőtt itt ahol lakom találkoztam vele. Azt hittem szellemet látok, tegnap rá mentem az oldalára és megláttam itt lakik. Azt tudni kell ez a személy nyomozott utánam mindent kiderített rólam. Szerintetek kezdjek el aggódni? Azóta nem alszok jól sőt nagyon nem is tudok. Megszállott volt régen, de most, hogy tudom itt lakik tavaly óta.

Néha furcsa érzéseim voltak. Lehet túl parázom a dolgokat, de nagyon nem vagyok nyugodt. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook