Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyolcadikos ballagási öltözék, fiúnak fórum

Nyolcadikos ballagási öltözék, fiúnak (beszélgetős fórum)


2018. máj. 13. 11:39
Köszönöm, végül az itt említett helyeken -mindegyiken- szétnéztünk, és tök jó, mert máshová nem is kellett menni, végül a H&M-ből választott magának, az tetszett a legjobban. Köszi még egyszer!
7. 86d0584f0e (válaszként erre: 5. - Channa*)
2018. ápr. 25. 12:30
Mit dolgozik a fiad?
6. Krisz 18 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2018. ápr. 25. 12:28
Köszönöm, ez is jó kiindulási pont!
5. Channa* (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2018. ápr. 24. 18:11
Én is ezt ajánlottam volna. A fiam legtöbbször ott vesz magának a munkához nadrágokat, vagy a Reserved-ben, illetve az Auchan és Tesco épületekben szokott lenni férfi ruhabolt és itt is jó áron szoktak lenni nadrágok.
4. gabbbicica (válaszként erre: 3. - Krisz 18)
2018. ápr. 24. 13:05
ha nem nagyon sürgős, akkor szokott gyakran online 20% kedvezmény lenni, de lehet van a Joy újságban is kupon a Joy napokra
2018. ápr. 24. 12:44
Köszi, ide benézek! Ennél máshol sokkal drágábbakat láttam csak, szóval meglepően jó az ára is. Kíváncsi vagyok mit találunk!
2018. ápr. 24. 11:50

H&M? [link]


5990-ért elég sokféle van a webshopban, gondolom, ezek az üzletben is vannak. Mi magunknak sokmindent ott vásárolunk, szerintem jó minőség és árban sem vészes.

2018. ápr. 24. 11:40
Sziasztok! Tippeket, tapasztalatokat várnék: fiam idén ballag nyolcadikból, merre érdemes elindulnom öltönynadrágot nézni? Elvileg csak nadrág kell, nem komplett öltöny. Budapest vonzáskörzetében lakunk , van a közelben Tesco, Auchan, Stop Shop, Buy Way, és Pestre sem probléma bejutni. Csak mielőtt nyakamba (-unkba) vennénk az előbb felsoroltakat és a még fel sem soroltakat :) , érdekelne, kinek hol sikerült beszerezni végül ezt a ruhadarabot. Elvileg, ha sikerül, nem szeretnék egy vagyont rákölteni, tehát egy középárban szeretnék hozzájutni. Lehet, hogy az egész nem is olyan nagy kunszt, mint ahogy készülök rá...Mindenesetre örülnék, ha írnátok tapasztalatokat! Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook