Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyitott kézzel szeretni fórum

Nyitott kézzel szeretni (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. jan. 4. 19:46
Egy kapcsolatban 2 emberre van szűkség,de ahol az egyik a másikat a tulajdonának tekinti,ott mit lehet már tenni?:(
12. srrse
2007. jan. 3. 15:56

Szuperjo ez a cikk. Nalam is nagyon jo a kapcsolat ferjemmel. Sokan mondjak nem is tudtam volna jobbat kapni. Sot erdeklodnek ...merre is lehet az efele ferfit talani ....:)... Nem dicsekedni akarok. Tavol legyen ez tolem.

Csak ezennel cikkel kinyitod szemem hogy tenyleg , meg ne fojtsam OT....az o egyeniseget...az en kalitkamban.

Megegyszer gratulalok....Nagyon JO....Nyissatok ki szemeitek es tanuljatok...

11. Pitypang (válaszként erre: 8. - 946d387370)
2007. jan. 3. 12:05

Nekem is nagyon tetszik a cikk. Nagyon-nagyon igaz es elgondolkodtato.


Szia Mandi-Andi! Egyszeruen kijelolod a cikket es bamasolod egy ures Word dokumentumba, vagy amilyen szovegszerkeszto van a gepeden. :) Ilyen mentesre gondoltal?

2007. jan. 3. 11:47

nagyon jó a cikk!

nekem olyan kapcsolatom van,amit bárki megirigyelhet!imádom,imád!

2007. jan. 3. 10:11
Való igaz!Mindazoknak akiknek problémájuk van a párkapcsolatukkal,ezt a cikket többször átolvasva talán rájönnének az igazságra.Persze ehhez mindkét félre szükség van!
2007. jan. 3. 08:27
Nekem nagyon tetszett a cikk. Ha tudnám hogy mentsem el megtenném.Sok igazság van benne amit másoknak érdemes lenne megfogadni.
2007. jan. 3. 07:55

Milyen érdekes, hogy rajtam kívül is vannak ilyen emberek, akik ÖNHIBÁJUKON kívül szeretnek így, vagy hasonlóképpen!

És ha van idejük még változtatni a szeretetük mikéntjén, akkor akarnak és tudnak is így tenni!

Én úgy gondolom, hogy ez NEM HIBA, ha az őszinte érzés az alapja!

De, mint mindenben, mind a két félnek nagy szerepe van ebben!

Csak adasson lehetőség, idő és egy megfelelő társ,

hogy mindkét félnek ideális és kielégítő legyen a kapcsolat!

6. Mókica (válaszként erre: 4. - Leona78)
2007. jan. 3. 03:17
Igyekszem:)
2007. jan. 3. 03:00

Többször is elolvastam,fantasztikus a fogalmazás

és milyen találó,és néha tényleg szükség van rá.

2007. jan. 3. 01:28
Kitartas,legy eros,ne hagyd magad!
2007. jan. 3. 01:16
Drága vagy baba:)) Köszönöm szépen
2007. jan. 3. 01:14

Szia Mokica!

Elolvastam a cikket,minden benne van,ennel szebb megfogalmazast meg nem olvastam...

Nagy akaraterore volt szukseged ahhoz,hogy meg tedd az elso lepest,es ehhez gratulalok!

Csak igy tovabb,en drukkolok neked!

2007. jan. 1. 19:38
Annyira szeretlek, hogy teljesen felszabadítalak, hogy egymás mellett járjunk örömben és bánatban. Együtt fogok veled érezni, ha sírsz, de nem foglak arra kérni, hogy ne sírj. Törődni fogok a szükségleteiddel, támogatni foglak, de nem tartalak vissza, amikor egyedül tudsz menni.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook